Bacak ve beldeki yaglardan kurtulmak icin spor / egzersiz hareketleri önerebilirmisiniz?

Karnim cok yok ama bacaklarim ve belimde yag var baya yani kiloluyum ve o bolgelerimde var daha cok. Bidliginiz egzersiz hareketleri varmi?

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• cardio yap kanki ve bölgesel hareketler google yaz çıkar :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Youtube kanalimda bolgesel zayiflama program videolari mevcut goz atabilirsin misscoachg yazman yeterli youtube a sevgiler:)

0|0
    0|0
  • Genelde bunun için saba koşusu ve yürüyüşü tavsiye edilir ama kahvaltı yapmaman gerek ha karnın aç hissedersen elma falan atıştırmalık yiyebilirsin koşu dediğim öyle hızlı koşu değil ama orta tempo

0|0
    0|0
  • Mekik cek

0|0
    0|0
  • Bel için mekik bacak için yüzme voleybol falan ya da evde gerilme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Beldeki yaglari eritmek icin mekik cek.

1|0
    0|0
  • Beldeki yağlar sağlıksız beslenmeden olur genelde. Yemene biraz dikkat et ve yürüyüş ya da koşu yap. Yapıcağın diğer egzersizler mekikler filan karın kasını güçlendirir ama yağ eritmez. O yüzden ben sana koşmayı tavsiye ederim. Hem bacaklarıda şekle sokar. ya da imkanın varsa fitnessede gidebilirsin.

0|0
    0|0
    • Iste fitnesse gitme imkanim yok :/ oyuzden evde yapabilecegim seyler lazim :) sagol evet herkez mekik yazmjs bende bundan sonra mekik cekmeye ve insallah yurumeye baslicam. :)

• Benim bildiğim mekik yağ eritmez kas sıkılaştırır. Ama yürüyüş – koşuyla beraber yaptığında işe yarar. Tez zamanda istediğin sonuca ulaşırsın umarım ;)

• Insallah sagol :)

• Plates yap farkı görürsün canım.

1|0
    0|0
  • tracy anderson method mat 'e bak bir youtube'da bulursun. bacak için

0|0
    0|0
  • 11. Katta oturuyorum ve sürekli merdiven çıkıyorum işe yarıyor. Yurumek de çok önemli

0|0
    0|0
Yükleniyor...