Aşık olduğun kadının kalbini nasıl kazanabilirim?

nasıl kazana bilirim aşık olduğum kadının kalbini nasıl nasıl ? benim yaşamak sebebim o , ben nasıl edeyim bende onun sevdiği olayım ? kafan duracak derece olup ondan bawka hiçbiwey duwüne bilmiyorum

0|0
5|2

En İyi Erkek Görüşü

• önce bu düşüncene bir son vermelisin.ondan başka bir şey düşünemiyor olmak sana zarar getirecektir.

1|0
    0|0
    • bir kere kendinle uğraşma.bu senin özgüvenini zedeleyecektir.kızla biraraya geldiğinde amacın onun sevgisini kazanmak olursa bunu başaramayacaksındır.ilk etapta daha kolay bir amacın olmalı

• cok duz diyorsun tewekur ederim,

Kızlar Ne Diyor 5

• o kadın nasıl biri?

nerde tanıştın yada tanıştın mı?

0|1
    0|0
    • cok guzel olgun akilli durust biri ... cokdan taniyoruz biri birmizi ama 10 ay once telefonla konusmaya bawladik yarim haylada konuwuyoruz ?

• sorma bişey zaten söylemişsin o da kokrtuğunu söylemiş. zaman ver olna ve bu süre içinde sana güvenmesini sağla sevgini ilgini eksik etme yeter.

• cok sagol, nasil ede bilirimki beni seve ? daha onceler bir hafdandan bir konusuyorduk simdi bir gunden bir konsuyoruz , umudum var insAllah sever

• sadakatini dürüstlüğünü ve onu nasıl sevdiğini göstermeye çalış..nasıl olacağını ben de bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • bilmiyorumm

0|0
    0|0
  • ay ne güzel senin gibi erkeklerin olduğunu görmek

0|0
    0|0
  • işin zor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1