Annem olmadı ki hiç bir zaman .s

Sevgilim çok ilgisiz olduğumu uzun süredir görüşmememize rağmen onu özlemediğimi düşünüyor zaten anneside bir süre önce öldü annemin hassasiyetini ilgisini sende arıyorum sen soğuksun sevgisizsin falan diyor fakat öyle değil düşündükleri yanlış onu gerçkten çok seviyorum.Beni doğuran insan istemedi akrabamla yaşadım anne yerine bile koyabileceğim kimsem olmadı bilmiyorum ki anne ilgisi sevgisi nasldır .s Nasıl davranıcam tahmin bile edemiyoorum .sne bekliyor .s

0|0
34

En İyi Erkek Görüşü

• Olayin iki boyutu var bir Sevgilinin dunyasi birde senin yasadiklarin ilgili olan durum

Onu siki bir sekilde sarsman gerekiyor( ancak anne baba kaybi ozeldir onun yasadigi aciyi dusunmek durumundasin) ,sen onu seven kisisin onun annesi degilsin bu dusunce tarzi cocuk ruhlu erkeklerde olan bir tarzdir ve kesinlikle hatalidir .

Yasadiklarin uzucu ancak anne sevgisini senden birtek ilerde olacak cocuklarin isteyebilir ve o sevgiyi onlara gostemek durumundasin ve allah vergisi olan bir durum uzulme anne sevgisi ilgisi nasildir evladin oldugu zaman onuda ogreneceksin cunki bir bebek dunyaya gelirken onunla birlikte BIR ANNE VE BABADA dunyaya gelir.Hicbir anne ve babanin evladina olan ilgisi sevgisi yaklasimi ayni degildir dogustan gelen allah vergisi bir durumdur.ve farklidir.

saygilarimla

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• seninki arızalı bi tip .. sorunlu, sana sıkıntılı günler , verecek buna inan.. kurtul ondan..neden diyeceksin.. adam olan adam sevgi şefkat dilenmez.. bilakis dik durur bunu o verir.. seninki sana sıkıntı verecek, gibi..

1|0
    0|0
  • Off of senin gibi kızlar bizim gibilere denk gelecek varya... Valla değil anne sevgisi ona koca bir aşkı yaşatırım sonsuza dek. Gerçi şimdi heveslisi değilim :D Ama ilerde? Off of sake getirin bana içecem. Efkarlandım :))

1|0
    0|0
  • sana zarar verebilir adam olan bi insan acısı ana acısı bile olsa içinde yaşar tavsiyem kurtul

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ona sürekli ilgi göster..şefkatli ol. aç mı üşür mü mutsuz mu diye üzerine titre onun. sarıl sürekli öp. onun gururunu okşayacak şeyler söyle ve hatalarını görmezden gel.

1|0
    0|1
  • kimse ona annesinin sevgisi kadar sevgi veremezki canım. içindeki aşkı dışarı yansıtacaksın bu kadar. buluştuğunda ilgili davran onu sevdiğini söyle, ki sen de zaten çok seviyormuşsun.belki daha içinde yaşadığın için öyle düşünmüş olabilir

1|1
    0|0
    • ...''kimse ona annesinin sevgisi kadar sevgi veremezki canım'''... bu cümleyi okudum, artıyı koydum, sonrasına şimdi bakacam, süper tespit, güzelsin,

• sadece her zamanki gibi sevgili olmaya devam sadece sevgisiz birakma

1|0
    0|0
Yükleniyor...