Kendinizi koyun yerine ve bundan sonrası nasıl ilerler ? siz olsaydınız ne yapardınız ?

Soruya dikkat lütfen.. 2 senede olsa 4 senede olsa hiç fark etmez. yaşadığınız ilişki kaç sene olursa olsun ipler koptuysa.. kavgalar edildiyse.. her defasında barışmak istenipte barışıldıysa.. kıskançlıklar yaşandıysa... evlilik hayalleri kurulduysa.. hatta adım bile atıldıysa... nişan söz vs. gibi... işin içine aileler girdiyse aileler anlaşamadıysa.. onlar adına kavgalar olduysa mutlaka işin ucu kopar.. ki koptuda... benim asıl sorum şu.ama tüm bunlara ragmen aradan 2 sene geçti. karşı cins gelip pişkin pişkin özür diledi barışmak istedi. gururunuzu dinlemeyip içinizi kemiren bişeylerin olmasına ragmen.. affettiniz peki ya bundan sonrası ? insanlar kolay kolay değişmez. Sizce ne olur fikrinizi çok önemli... peki ya bundan sonrası ?

0|0
3|14

En İyi Kız Görüşü

• yasamadim ama sunu soyleyebilirim ki

biten bir iliski birdaha baslatilmaz cunku imkansizdir eskisi gibi olmaz olamaz

0|0
    0|0
    • yasamadim derken demek istedigim hicbir zaman uzunca biriliski yasamadim en fazla 5 ay oldu benimkiler

ama birisiyle tekrar denedim olmadi ne yaptiysak olduramadik.. tesekkurler

Erkekler Ne Diyor 14

• biraz kaos.. huzursuzluk, anlık mutluluklar, bir tarafın fedakarlığı, olmayanın , rahatlığı, fedakar olan tarafın , çekilmez hayatı, çocuk olursa, ayrı sancı, ayağındaki zincir, dolmayan çile.. acı, yılllar sonra ,belki, rutine gelebilme, alışma , çoluğa çocuğa karışıp ,yitip gitme.. bu..

0|0
    0|0
  • aklımı mantığımı gururumu hiçe saydığım her aşk hikayem en büyük pişmanlıklarımı oluşturdu sevgi aşk bir yere kadar mantık gurur yoksa işin içinde olmuyor şunu yap bunu yap demek düşmez bana zaten benden daha büyük ve deneyimlisindir lakin bu yazdığımı bilmene rağmen bence unutmak istiyorsun unutma derim

0|0
    0|0
  • Nede affediyorsun.Aradan 2 yıl geçmiş şimdiye kadar aklın nerdeydi diye sormadın mı? Biz bilemeyiz bundan sonra adamın karakteri ile ilgili..Devam edebilir de etmeyebilir de.Pişman da olabilirsin mutlu da.Sen tanıyorsun kararı sen vereceksin..

0|0
    0|0
  • kötü sonla biten filim gibi ...

0|0
    0|0
  • Hatayı ilk başta yapmışşın neden affettin

0|0
    0|0
  • aynı olayı en kısa zamanda yeniden yaşarsın sonra kafanı duvarlara vurursun ...

0|1
    0|0
  • toplumumuzda insanlar kendi kararlarını veremiyo mutlaka çevresine dediklerine uymak zorunda kalıyo eğer ikinizde herkesi kenara atıp kendi kararlarınızla davranabilirseniz sorun kalmaz

0|0
    0|0
  • adam onur falan koymamış daha ne sevgisi ya.söz nişan var sonr almıyo.kız için kötü bi durum.yolla gitsin

0|0
    0|0
  • boşanmak senin için ilerde pek sorun olmayacaksa ewlen içinde kalmasın..yok ben bi kişiyle başlalyıp onla bitirmek istiyorum diyosan yanlış adrestesin..burda senin iraden kaderine yön verecek

0|0
    0|0
  • biten bir ilişki rektifiyeye uğramış bmc motoru gibidir sen bırak bmc yi ford bak mercedes bak

0|0
    0|0
  • Olmaz

0|0
    0|0
  • Olay bitmistir.geri donusu olmayqn yola girmeden kangren olan yeri kesip atmak en iyidir.

0|0
    0|0
  • Gelecek muamma ama :S

0|0
    0|0
  • onca neşenin sonudur elbet derin bir baş ağrısı..

kahkalar bugün sizin peki ya bundan sonrası..

gün geçer dost göçer azdır yandaş sayısı..

bir ocak günü gözün uzaktan izler mayısı..

olacağı budur (sago key)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• arkadasim benim hikayemde ayni seninkinden. 2yila yakindir iliskimiz var. 5aydirki ayrilmistik, 3gun once gelip ozur diledi,pisman olmus, bagisladdim,cunki onu cok seviyorum. simdi cok mutluyuz. sende benim gibi ona son sansi ver. her seyi zamana burak. INANKI HER SEY OLMALI OLDUGU GIBI OLUCAK...

0|0
    0|0
  • sız evlenırsınız ben sana söyleyım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...