Bu fizige nasil sahip olabilirim sporla?

http://favim.com/image/1245731/original/
Cokkk guzel bir kiz instagramina bakabilirisniz bende sisman degilim 55 kiloyum boyum 1.70 ama boyle fizigim yok ne yapmaliyim

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• İlk instagram açtığımda takipçilerinden biriydim. Daha sonra çıktım gerçi ama sonuç olarak çıtayı fazla yükseltmişsin. Çok üst düzey bir spor işi bu ki bunu yapabilen Türk kızı sayısı çok çok azdır. Bayağı yorucu ve sancılı bir süreç olduğundan beri dayanmak kolay değildir. Senin boy-kilo da iyiymiş ama bu kadar olmasa da spor yaparsan çok iyi görünürsün.

0|0
    0|0
    • Bir ara spor uaptım karın kaslarım ve bacak kaslarım oldu aslında sorun yağ eritmek kardiyo yapmam gerekiyordu benim. Ben bunu yaparım inanıyorum:)) ben çok beğendim çok güzel kız

• Çok teşekkür ederimm, umutlandım:))

• Tabii ki umutlan :) yeter ki olmuyor diyip pes etme surekli devam et, sana vurmaya kalkanin elleri aciyacak :)

Erkekler Ne Diyor 15

• Bence sen bu fiziğe sahip olma.. Güzel değil ki :/

1|0
    0|0
  • Platesle yaza bu hale gelebilirsin squat ve temel hareketler yaparak fitness ile de olabilir fakat pilates kadınlar için mükemmel bir spordur

1|0
    0|0
  • Bacak kasları kötü durmuş beğenmedim.

1|0
    0|0
    • Bunu begenmedilerse ben igrencim o zaman:DD

• fitnessçı olarak söylüyorum bunu. kadında bu kadar quadriceps kası hiç çekici değildir sanırım müsabık sporcu falan.

• İğrenç denebilecek kadar güzel.

1|0
    0|0
  • güzel değil kadın dediğin böyle olmamalı hafifte olsa balık etli kendim vede ortamımda biliyorumki böyle kızlarda iş yok asıl kız Türk kızıdır sevilecek evlenilecek baglanılıcak vede bence gayet güzel bir boyun kilon var kendin ol ;)

0|0
    0|0
  • Bu kız bu fiziği yaparsa dahada ben bilemiyorum

0|0
    0|0
  • iğrenç

1|0
    0|0
  • Aşağıdaki kızlar böyle olamıcakları için sallamışlar. Sen aldırma iyi bir antrenörle hayallerine kavuşursun

0|0
    0|0
  • Türkiye de böyle olursan vay haline :)

1|0
    0|0
  • Plates

1|0
    0|0
  • Instan yokki hani nerde instan 😁😈

0|0
    0|0
  • hatunun kalçası çok hoş :)

1|0
    0|0
  • harika fizikmiş ya :D

0|0
    0|0
  • Biraz zor be güzelim

0|0
    0|0
    • Sen begendin mi?

• Bunu beğenmeyen kendine erkek demesin ztn :))

Kızlar Ne Diyor 6

• Kızın göbek vs, yine iyi ama bacaklar acayip zayıf be yavrum. Bacakları ve göbek orantısız. Çok zayıf onun yerine fit olmaya bak.

0|0
    0|0
  • canım o kız güzel değil ki çok zayıf bir kere erkekler o akdar zayıf kız sevmez bence sen normal ol bir spora başla sana yakışır vücudun şekil alınca bırakırsın

1|0
    0|1
  • Pamelanin ilk fotosuna in. Eminim sen daha guzelsin kafasi buyuk falan orantisiz neyse o genetik olarak sanssiz ama calisarak iyi duruma gelmis yani gelebilecegi en iyi durum bence sorarsan ki bana , begenmiyorum onu ama alexis ren var. On numara bes yildiz mukemmel falan filan :DDD

0|0
    0|0
  • Bacakları iğrenç bence ve çok zayıf ne özeniyor sen daha iyisindir kendin ol boşver onu

0|0
    0|1
    • Bence itici değil yani benim hayalimdeki fizik buydu hep

• Spora başla )

1|0
    0|0
  • itici bir fiziği var resimdeki kızın, bence normal seninki

1|0
    0|1
Yükleniyor...