Neden pilates salonlarında cinsiyet ayrımcılığı yapılıyor bu bir haksızlık değil mi?

Lütfen sonuna kadar okumadan bir yorum yapmayınız. Bir süredir pilatese gitmek istiyorum ama malesef tek erkek olduğumdan kendime uygun bir salon bulamadım gitti.. ya bazıları hiç erkek kabul etmiyor veya gelin size özel ders verelim deniyor eee kızlara grup dersi var bize neden özel ders? bir tane tam kabul eden buldumki oda dediki yok işte erkekler tayt giyemez kıayfetine dikkat çekmemeli dedimki kızlar ne giyiyor kadından gelen cvb: tayt ee ozman erkekler neden giyemez ben giymeyi kabul ettikten sonra onalr neden engel oluyo neden cinsiyet ayrımcılığı var neden erkekler dışlanıyor?

NOT: sakın erkek adam pilates yaparmı yok tayt giyermi gibi msjlar atmayın boşa yer kaplamayın doğru düzgün şu duruma çözüm getircek bir msjınız varsa yazın yoksa hiç konuşmayın.. istediğinzi gibi nitelendirin orası hiç önemli değil ben pilateste yapmak istiyorum taytta giymek istyiroum bir kız bu hakka sahipse ben neden sahip değilim? soru bu

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Irkçılık gibi bir şey. Ayıptır...

0|1
    0|0
    • onun basiti işte buda :)

• Kadınlar sapıklık olarak nitelendiriyorlar bence. Numaradan yapıp bizi dikizler bu derler. O yüzden karşı geliyorlardır. Ama anlayışlı olmak lazım.

• bend eonalra güvenmşyorum almasınlar ozman fitnesse badiye onlarıda hadi bakalım

Kızlar Ne Diyor 2

• plates hanım sporu gibi görülüyor ondandır
    erkekler genelde fitness ya da vücut geliştirmeyle ilgileniyor
    spor salonlarıda ona göre düzenliyorlar her şeyi
    kendin gibi bir kaç erkek daha olsa sizin içinde bir sınıf açarlar aslında
    ama tek kişi olunca çare yok kural bu deyip çıkıyorlar işin içinden
    sen uygun bir yer bulana kadar evde yapmaya devam et :)

0|0
    0|0
    • yaa ama düşün bir kızın başına geldiğini hemen düzeltirler onun için neden benim hakkım korunmuyor? birde mevzuat gereği dedi bir salon nasıl yani erkekleri almaz diye mevzuatmı var yahu :?

• yasakmış neyi yapıcam

• Pilates candır bırakma sakın yola devam

0|0
    0|0
    • yaa doğru diyorsun çokta meraklıyım ama hevesimi kırdılar baksana davranışlara :S şikayet etsem etkili olurmıu sence

• ama hiç tadı çıkmıyo yaa :S ya ne dicem ben bişey sormak istiyorum sana ama burdan ulu orta soramıyorum özelden sorabilirmiyim?

• Tamam mesaj at

Erkekler Ne Diyor 4

• Canım kardeşim. Pilatesteki pozisyonlar gereği erkekle kadını aynı yere koyamazsın. Farklı şekil ve pozisyonlardan dolayı erkeğin TAYT GİYDİĞİ HALDE EREKTE olma durumu salonu korkutur kadınları ürkütür. Tabii ki erkek adamsın pilates yapabilirsin.

0|0
    0|0
    • hayır ama böyle bir yasaka koyamazlar öyle şeymi olur hadi bakalım bende vücut geliştirmede ya da fitness ta kız istemiyorum dikkatim dağılıyo almasınlar kızları olurmu bu?

• hahahah haklısın sanırım ama şöle bişey var :) bizde zayıflayıp giyelim bence iyi fikir bu :D

• 103 kilodan 47 kiloya 47 den 58 e çıktım daha kilo vermem anca alırım kardo :D

• erkek adam tayt giyer mi yaa

0|0
    0|0
    • soruyu okumadınmı sen bak ne yazıyor?

• tayt giy üzerine kısa pamuk vs. ince bir şort giy problem kalmaz

0|0
    0|0
  • haksızlık

0|1
    0|0
    • saol kardeşim brilerinin anlaycağını biliyordum

Yükleniyor...