Neden pilates salonlarında cinsiyet ayrımcılığı yapılıyor bu bir haksızlık değil mi?

Lütfen sonuna kadar okumadan bir yorum yapmayınız. Bir süredir pilatese gitmek istiyorum ama malesef tek erkek olduğumdan kendime uygun bir salon bulamadım gitti.. ya bazıları hiç erkek kabul etmiyor veya gelin size özel ders verelim deniyor eee kızlara grup dersi var bize neden özel ders? bir tane tam kabul eden buldumki oda dediki yok işte erkekler tayt giyemez kıayfetine dikkat çekmemeli dedimki kızlar ne giyiyor kadından gelen cvb: tayt ee ozman erkekler neden giyemez ben giymeyi kabul ettikten sonra onalr neden engel oluyo neden cinsiyet ayrımcılığı var neden erkekler dışlanıyor?

NOT: sakın erkek adam pilates yaparmı yok tayt giyermi gibi msjlar atmayın boşa yer kaplamayın doğru düzgün şu duruma çözüm getircek bir msjınız varsa yazın yoksa hiç konuşmayın.. istediğinzi gibi nitelendirin orası hiç önemli değil ben pilateste yapmak istiyorum taytta giymek istyiroum bir kız bu hakka sahipse ben neden sahip değilim? soru bu

0|0
25

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...