Gogusler spor yaparak kuculur mu?

Goguslerim 95 beden kendim zayifim ama bu buyuklukten sikayetciyim. Kiyafetlerim duzgun durmuyor. Nasil bir spor uygulayip kuculturum?

Güncellemeler:
Sapikca yorum yapmayin sporla ilgili arkadaslar yorum yapsin.
Nasil severmisiniz diye sormadim. Ben memnun degilim kucultmek istiyorum.

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

• Göğüsler küçülmez zannetmiyorum canım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Çok büyük göğüslü olanlara, sarkık ve büyük göğüslü olanlara, memesi alınmış kişilere ikisini birbirine benzetmek amacıyla yapılabilir. Çünkü alınan memenin yerine yapılan yeni meme, daha dik ve şekilli olacağından ikisi birbirinden farklı görünür. Bu durumda meme küçültme ameliyatından yararlanarak, diğer meme yeni yapılan memeye benzetilebilir.

Öncelikle inceleme yapılması gerekiyor. Çünkü büyük göğüsler daha çok fibrokistik dediğimiz hastalıkla ortaya çıkıyor, normalden büyük olabilmesi için. Herhangi bir tümör var mı? Bu yönde incelemelerimizi yapıyoruz. Daha sonra küçültme işlemine karar veriliyor.

0|0
    0|0
    • yok saglikli ama ileride sarkicak buyuk gogusun kaderi bu

• 23 yasimdayim. peki bir soru siz estetik uzmanimisiniz?

• 20 yaşa kadar gelişme devam ediyor. Evlenmiş, çocuğunu emzirmiş kişilerde daha kolay karar veriliyor. Hayır ben estetik uzmanı değilim, Benimki sadece genel bilgi yaptığım işi öğrenseniz hiç ilgi alakası olmayan bir şey.

• düşünce gücüyle meme küçültmeye çalısanı gördum senınkı mantıklıgene

0|0
    0|0
  • ortalama kilodaysan göğüste biraz yağ vardır onları yakarsın ama sende attan inip eşeğe binmek istiyosun

0|0
    0|0
  • Ameliyatla. Öyle çok kurcalama daha da büyür.

0|0
    0|0
    • Kurcalamiyorum

• Sporla sadece sıkılaştırırsın. Küçülmez. Çok şikayetçi isen ameliyat ol.

• Balonmu ya onlar

0|0
    0|0
  • umarım sarkmıyordur , ama çok rahatsız olursan plastik cerrah sana yardımcı olabilir. zayıflaman derilerin sarkmasına sebeb olur, diyet yap ve plates ile sıkılaştır

0|0
    0|0
    • Zayifim zaten siz detay okumazmisiniz hey allahim ya

• okuman yok muuu plates yazdım ya okumaya üşeniyorsun sporu hiç yapmazsın

• Zayıflarsan, küçülebiliyor.

0|0
    0|0
  • büyük goğus iyidir

0|0
    0|0
  • küçülmez ama sporla forma girer derler

0|0
    0|0
  • Sacmalama goguslerin buyuk olmasi bir erkegin gozunde daha iyidir ve tabiki bebim icinde oyle o goguslerin arasinda kendini kaybedeceksin boyle :)

0|0
    0|0
    • Ben hosnut degilim

• Ona gore kiyafetler al sende hem goguslerini kucultemezsin sikilastirirsin en fazla

Kızlar Ne Diyor 3

• zayıflarsan küçülür

0|0
    0|0
  • Zaten zayıfsın ama zayıflayınca küçülür diye laflar duymuştum.

0|0
    0|0
    • Zayiflayamam kilom iyi ama sporla kuculur diye duymustum

• Küçülmüyor. Sporla sırttan sıkılaşıyor o kadar belki yağ doku eritilir o da sarkma yapar bir süre sonra.

0|0
    0|0
Yükleniyor...