Kınıyorum........ kınıyorum....... anlamakta zorlanıyorum

kendini bir güç odağı sayıp insanları susturmak isteyenleri ve fikirleri tutsak etmeye çalışanları yüksek terbiyesizliklerinden dolayı kınıyorum peki siz ...

0|0
13|7

En İyi Kız Görüşü

• bence artık bu sorunla beraber silineceksin :) bence sus susmak en iyi cevaptır bazen..

0|0
    0|0
    • bu sitede olmak allahın bir lutfu değil kim silmek istiyorsa silsin bu sitesiz de yaşanır fakat belki utanabilirler

• tabiikide anlıyorum seni.silinmek nedir ki.sende üyeliğini silip gidebilirsin buna herkes dahil.ama boşver ben anlıyorum seni :)

• @soran Bu sitede olmak Allah'ın bir lütfu.

Kızlar Ne Diyor 12

• kınamıyorum kimseyi

0|0
    0|0
  • Kınamakla kalmıyorum nefret ediyorum, tiksiniyorum, mide bulandırıcılar... Nefret edilesi mahlukatlar !

0|0
    0|0
  • Aynen bende

0|0
    0|0
  • Bende esefle kınıyorum...

1|0
    0|0
  • Tebrik ediyorum.

0|1
    0|0
  • Bir kınamada benden gelsin o vakit...

0|0
    0|0
  • katıldım.

0|0
    0|0
  • bahsettiğin gücün nesnesi oluyorsun kınayarak

0|0
    0|0
    • en azından elimde olsa senin bu cevabını silmezdim kimse görmesin diye... bence çok saçma bişeyy

• ya susmak istemiyorum kimse gibi düşünmek ya da yaşamak zorunda değilim kimse bana hayatını veya düşüncesini dayatmamalı fikren tartışsın zaten korkusu olmasa fikren tartışmayı göze alabilirdi ama malesef bu kültür bizim insanımıza yerleşmedi

• çoğu yerde yerleşmedi emin ol. belki de yerlesecek birsey de degildir.

• evet ölsünler.

0|0
    0|0
  • protesto ediyorum !

0|0
    0|0
  • Kınamıyorum başıma gelmesinden korkarım.

Sadece Allah çevresindekilere sabır versin.

0|0
    0|0
  • okadar güc bende olsa ben de sustururum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• onları kınıyorum

bruce willis yerine bruce wills yazanları

iyi niyetli davranıp güya sınavda başarı dileyecek diye gecenin ortasında mesaj atıp uykumu düdükleyen arkadaşımı

vampir kitaplarından başka bir şey okumayan liseli kızları

ve daha nicelerini kınıyorum

0|0
    0|0
  • Ben de bu sitedeki bir çok moderatörü bu konudan dolayı kınıyorum ! Şikayet etmekten yoruldum adamları ama onlar benim zararsız cevaplarımı kaldırmaktan yorulmadılar.

1|0
    0|0
  • bizde kınıyoz!

neyi kınıyoduk

0|1
    0|0
  • Şimdi bende kınayacağım ama sonra kınadık diye ergenekona dahil ederler diye korkuyorum :(:(

0|0
    0|0
  • Kınasan ne fayda..

0|0
    0|0
  • ben de

Kınıyorum... kınıyorum... anlamakta zorlanıyorum

0|0
    0|0
  • Ben kınamıyorum.

0|0
    2|0