Sade yeşil çay . . .

Dün ilk kez denedim ve tadını hiç beğenmedim bitirmeden bıraktım.. size sorum acaba sade yeşil çayın tadını nasıl biraz dayanılır hale geirebilirim?

lütfen sadesini değil şunu al demeyin çünkü 2 paket aldım bitirmek zorundayım.. sadece tadını nelerle ve nasıl değiştirebilirim?

Teşekkürler

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• degistirsen bi faydasi olmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Şu anda Çin'den gelen çayımı içtiğim için yeşil çayımın harika olduğunu söyleyebilirim.

Yeşil çay diye ne içtiğiniz belli değil ki.

0|0
    0|0
  • içine bir çay kaşıgı bal koy,

0|0
    0|0
    • acaba bal seker kadar tadini degistirebilirmi? seker malum zararli bisey bali denemk istiyorum

• bal dogaldır,

• ona şeker falan attığında anlamı kalmaz bence.

0|0
    0|0
  • Beğenmediysen içme.

0|0
    1|0
  • İçine biraz da dondurma koy.

0|0
    1|0
  • onu öyle içmedikten sonra ne anlamı kaldı

0|0
    0|0
  • sütle çok güzel olur

1|0
    0|0
  • içine tarçın at

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bergamot esansı kullanılarak demlenirse -sadece bir damla, abartmamak gerek- gerçekten leziz olan çay. bu şekilde ekşi/acı bir tat da bırakmaz, şekersiz içilebilir. bergamot esansıyla filan uğraşamam ben dersen, çaykurun bergamot aromalı yeşil çay ını alabilirsin, gayet güzel. bir de şu var, bu çayı taze kaynamış suya atıp 3-4 dakika demlemen gerekir, yoksa çay aşırı derecede acı olur, şeker filan da kâr etmez.

ya da sendeki sade yesil cayın buzlusunu iç nefis olur sıcak havalarda lıkır lıkır oh.

0|0
    0|0
  • Yeşil çayın tadı çok keskindir herkese uymaz, demlerken çayı çok kullanma ve günde en fazla 2 fincan iç

0|0
    0|0
    • biris dedi ki o poset cayi 1 bardak suya degil 2 bardak suya koy tadi bu kadar agir olmaz dedi.. boyle yapsam olurmu?

• tesekkur ederim denerim... peki buna arti olarak ekleyebilecegim bisey varmi? ne onerirsiniz

• Ben yeşil çayın tadını çok severim ve şekersiz içerim çayı kahveyi hatta ama dediğim şekilde dene sevmezsen şeker at çaya

• çubuk tarçınlar var, onlardan al, limonda at..

0|0
    0|0
  • limon..şeker..ne bileyim :D

0|0
    0|0
  • yeşil çayı sakın ama sakın sıcak içme ılık içeceğin için içine limon ya da tatlı seviyosan ki çok güzel oluyo bal koyabilirsin. çok sağlıklı bi içecek özellikle aç karnına içildiğinde aşırı zayıflatıyo ben 2 yıldır düzenli olarak her gün tüketirim :)

0|0
    0|0
    • Gizlicim sana bir sorum var acaba duzenli olarak ictigin bu cay sana nasil bir fayda sagladi?

• insanı toksinlerinden arındırıyor , kilo verdim , yıl boyunca grip olmadım ne de nezle , içten içe kanseri önlüyor bu konuda bir sürü çalışma yapılmış daha ne ! :D

Yükleniyor...