İlk bisiklete bindiğinizde ne tür kazalar geçirdiniz :) ?

ben ilk bisiklete bindiğimde direksiyon hakimiyeti kaybettim ve balıklama çamura düştüm :)

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Dizler hep yara izi. Bir de ben inatla bırakın kendim öğrencem tribine girince düşüp düşüp bir daha denedim. Park halindeki arabaya çarpmıştım :D

0|0
    0|0
  • Kaldirima yanaşmak istedim bisiklet büyüktü tabi ben ufacigim. Kaldirimin öyle bir yerine geldim ki arka kismi asabi doğru dik merdiven :) en sin hatirladim basimi suya sokmalariydi erorr... :D

0|0
    0|0
  • babam arkamdan tutuyordu sonra biranda bırakmış o sekilde öğrenmiştim pek öyle düşme durumum felan olmadı

0|0
    0|0
    • düşmeden bisiklet kullanmayı öğrendiysen helal olsun :)

• Ilkinde dengemi kaybedip duvara carpip dizimi yarmistim izi hala durur ;) bir keresindede direksiyon yerinden cikmisti takla atip yere dusmustum ;)

0|0
    0|0
  • Küçücük taşa takılıp düştüm dudagimi yardim hala izi var. Bir daha da binmedim. ::D

0|0
    0|0
  • Kaldırımdan gitmek isterken cikartamadm yere düşmüştum :)

0|0
    0|0
    • :) :) inş bişey olmadı :(

• biraz toprak kokuyun üzerinde kirlenio ama yine de iyiydi tavsiye ederim :) :)

• Ağrıdan iyidir tercih edebilirim :)

• bacamı kanattım :D

0|0
    0|0
  • Ağaca çarptom ve g*tümün üstüne düştüm, g*tüm ne sancıdı bee :(

0|0
    0|0
    • :) :) o gün içerisinde hiç oturabildin mi :)

• hahaha :D :D bu mükemmel di :)

• Ağaç kurumuş mudur :D

Erkekler Ne Diyor 8

• bayır aşşağı hız yapıyorum tabi umrumda değil frenler var nolcak neyse arkama bir tanker geçti bende pedalları çevirmeyi bıraktım zaten bayır aşşağı olduğundan pedallar belli bir zaman sonra boşa dönüyo her neyse frenlerde patlakmış köydeki kaldırımda istanbuldakinden daha yüksekti yaklaştım kaldırıma atladım bisikletten artık hurda olmasını anlamam rağmen nasıl yaptıysam bisikletide çektimm havadayken kaldırıma ve şu an kahvemi içerek bu anımı yazıyorum ( problem olduğunu anlayan şofor yavaşlama zahmetine girmemişti geberip gidicektim )

0|0
    0|0
  • Bisiklet kazalari meshurdur bende.

Bir keresinde koseyi donemedim hizli giderken. Bisikletin demir fren kolu bögrüme girdi, kaburganin az asagisina. Gozumu hastanede actim.

Yokus asagi giderken arabayla carpistim. Yerde suruklendim. Yuruyerek eve gittim. bisikleti de ertesi gun gidip aldim.

Cenemi yarmistim. Bilegim cikmisti.

Yas oldu 24 Hala surmeye devam ediyorum. Bisiklet bir tutku bence.

0|0
    0|0
  • Çukura düştüm

0|0
    0|0
  • arbaya carptım

0|0
    0|0
  • Ben öğrendikten sonra Yokuş aşağı giderken düştüm bacağımda hala izi var et dışarı çıktı resmen

0|0
    0|0
  • kimsede yazmamış bisiklete biniyodum çarptım o günden sonra bakireliğim gitti diye

0|0
    0|0
  • diz kapağim parçalandi kemik gözüküyordu :D o yaranin üstüne binip binip yine düserdim

0|0
    0|0
  • 4-5 kere ters takla attım az kalmıştı boynum kırılıyodu

0|0
    0|0
    • seni allah korumuş...

• hayırlı olsun inş kaza yapmazsın :)

• İnş. ama bu biraz zor be kardeş nie dersen ben hızı seven birisiyim altımdaki alet azrailin ta kendisi

Yükleniyor...