Yanları ve göbeği eritmenin en etkili yolu?

Gerek besin gerek egzersiz açisından bana tavsiyeler verirmisiniz göbek agırlıklı

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle göbek mutfakta erir
    1. koşu sana bir öneri koşarken kesinlikle beline poşet bağla sadece belini terletmeye cok cok yardimci olur
    2. kas kaybetmeden yag yakmak istiyorsan protein agirlikli beslenmelisin hayatindan şekeri cıkar karbonhidrati da günden güne azalt sonuc göreceksin.
    3. (agirlikla) bel hareketleri 20/25 kiloluk dumbellerle saga sola egilme incitmemeye calis belini
    4. antrenmandan sonra asla karbonhidrat alma protein agirlikli ye ve yat ama antrenmana giderken kesinlikle karbonhidrat almalisin ama dozunda
    ins. sonuc görürsün kolay gelsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• mekik kardeş

0|0
    0|0
  • Bence beslenme ve antreman ister kendini zorlama ister zorla ama beslenmen iyiyse her türlü gider onlar reis

0|0
    0|0
  • Bölgesel zayıflama yok kanıtlandı mekik çek ama koşu dan etkili değil. vücut geliştirme yap. Proteinli beslen vücut gelişirken proteinle karbonhidrat çeker.

0|0
    0|0
    • Bilgilisin galiba bide birşey sormak istiyorum evde kum torbam ve dambıllarım var kafama gore on kol calisiyorum kollarimda gözle gorulur bir değişiklik var ama gücüm azaldi bilek güreşinde bile kardeşimi yenemiyorum artik sence nedendir

• Önce vücut tipini öğren mezomorf endomorf ectomorf bir araştir

• Kilo vere vere bir hal oldum ama göbek gitmiyo. mnırzınskyim gitmiyor

0|0
    0|0
    • Nasıl kilo verdin en etkili

• Boğazımdan kestim, bacaklarım inceldi, yüzüm küçüldü ama göbek halâ aynı yok bir değişme. Günde 100 mekik çekiyorum ama bir fayda görmedim belki de hep aynı mekik hareketini yapmaktan bilmiyorum

Yükleniyor...