Erkekler mi çok aldatır? Yoksa bayanlar mı?

Erkeklermi yoksa bayanlarmı daha çok aldatılır?peki niye aldatırlar siz hiç aldattınızmı? ben aldatmadım.? aldatan bence kendini aldatır.kanısındayım nedense sizce nedir?aldatıktan sonra ne düşünürsünüz vicdan yaparmısınız?aldatılan insan afedermi siz olsaydınız affedermiydiniz?

Güncellemeler:
beni aldatan oldu ben yakladım telıne kızı erkek dıye kaydetmişti bende ver ver arıyım dedım bayan sesıydı dedım oda hayır dedı bende telfonu arabdan dısarı fırlattım buyuk bır zevklee ve ayrıldım 2 ay aradı barısmadım.

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• kadınlar da aldatır erkekler de. lakin erkeklerin yakalanması daha kolaydır çünkü hem detaylara kadınlar kadar dikkat etmez iz bırakırlar, hem de suçluluk duygusundan ötürü davranışlarına yansır. ancak kadınları yakalamak zordur çünkü küçüklükten beri gerek aileden, gerek de erkek arkadaşlarından bir şeyler saklamaya ve detayları örtmeye o kadar alışkındırlar ki, erkeğin ruhu duymaz. daha da önemlisi kadınlar aldattığında suçluluk ve vicdan azabı duymazlar bu yüzden davranışları da tuhaflaşmaz. ancak tesadüfen ya da çevren çok geniş olup da birisi görürse filan anlayabilirsin.

kadın doğası ile ilgili çok ilginç bir noktadır bu. kadınlar neredeyse tamamen duygularıyla hareket ettikleri için, o an aldatırlar ve sonradan kafalarından buna meşru bir sebep uydurup buna kendilerini inandırdıkları için hiçbir suçluluk hissetmezler. bahanesini uydurabiliyorsa vicdanı rahattır. bana bu hafta ilgi göstermedi, bu hafta yemeğe çıkarmadı gibi sudan şeyler bile onlar için yeterli bir bahane olabilir aldatmak için. kısacası çok dikkat etmek lazım karşındakine :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Kadın erkek diye sınıflandırmak yanlış,aldatmak kişiler arasındaki tatminsizlik ve ilğisizlikten kaynaklanır,

0|0
    0|0
  • ben çok insan tanıdım aldatan ve biride ben aldatırım demez gözünle görmessen olmuyor bu işler,o yüzden bunu düşünmemek gerek aldatan birini yakalamak çok zor hem o boyuta giderse bi yerde sorun var demektir,ben sevdiğimi aldatmam onunda beni aldatacağını düşünmem

0|1
    0|0
    • bırı senı aldattıgını nerden anlarsın pekı

• profesyonel biriyse anlaman için uğraşman lazım,ama boşver anlasan ne olacak?üzülüceksin

• Cıks zaten ben karıştırıp a kişiye atacağım mesajı b kişiye atarım yakalanırım hem ne gerek var

0|0
    0|0
  • Bilemeyiz...Suçun erkeklerin üzerine kalmasının nedeni; kadınların iyi saklaması ve erkeklerin bu konuya sığır gibi yaklaşıp hemen kadına güvenmesidir. Her şeyden şüphe edenler kadınlar böylelikle daha az aldatıyor gibi görünüyor bence...

Aldatanı affetmem ama pişman olup geri döner, benim de kinim biraz küllenmiş olursa fuck buddy'likten devam edebiliriz...

0|0
    0|0
  • kadınlar daha çok aldatır aldatmak bedensel bi durum değil başkalarını bile düşünmek yeter sevgilisi olan bi çok kız arkadaşım var yolda yüzüne bakılır bi erkek görseler dipleri düşer yakışıklı bi garson görseler o mekandan çıkmazlar şimdi bunların erkek arkadaşı olmuş ne yazar

0|0
    0|0
    • bu 2 cınse yapar ama neden yapar sence?

• neden mi yapar doyumsuzluktan yapar neden yapacak insanlar hep daha fazlasını istedikleri için bu tutumu gösterir güzel giyimki ya da yakışıklı birini gördükleri zaman bunu farklı yapan ne merakından ya da üreme içgüdüsünün etkisiyle hoşlanır çevresinde durmak ister ama cesaret edip yakınlaşamaz niyet olarak aldatır işte

• böyle bir ayrım yapmak saçma karaktersiz insan altır her ikiside olabilir bu

0|0
    0|0
  • Erkekler diyorum ben.

0|0
    0|0
  • Amk aldatan aldatıyor kadin erkeğimi var

0|0
    1|0
  • kadınlar pek yapmaz erkekler günlüğe dökmüştür işi :)

0|0
    0|0
  • kadının ilk seferinde Erkek aldatırsa o kadın çok aldatır.

Erkeğin ilk seferinde kadın aldatırsa o erkek çok aldatır

(Bana göre)

0|0
    0|0
  • Erkekler

0|0
    0|0
  • tek ve kesin kelimeyle bayanlar elbetde

0|1
    0|0
    • neden peki_?

• erkek istediği gibi bi kız buldumu onla yetnırı zaten ama kızlar öyle deyıil doymazlar hep daha iyiyini ararlar hep daha iyisini bunun sonu varmıkı

• Sen kesin aldatmışındır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Cinsiyet değil kişilik meselesi.

0|0
    0|0
  • bence erkekler daha çok aldatır nedenini ya istediğini alamıyor ya da bir kız yetmiyor.ben aldattım çünkü karşımdaki de beni aldatmıştı.eğer karşımdaki beni aldatmamışsa aldatmam zaten ama intikam için aldatmıştım ilk defa ve affetmem

0|0
    0|0
  • aldatmanın cinsiyeti olmaz karaktersiz herkes aldatabilir!

0|0
    0|0
  • aldatmadım, birine ilgi duymaya basladigim an kisa surede ayrildim hayatimdaki kisiden.

aldatıldıysam haberim yok.

affetmem - git ayril ondan sonra kimle istiyosan seviş

0|0
    0|0
  • Aslında erkekler de bayanlar da anlatır ama erkekler yakalanır genelde.

0|0
    0|0
  • Her iki taraf da aldatıyor işte.

0|0
    0|0
  • sen

0|0
    0|0
  • Cinsiyet değil karakter meselesi.

0|1
    0|0
Yükleniyor...