Hayatınızın en korkunç anı nedir ?

hayatınızda en çok korktunuğunuz ya da adrenalin yaşadğınız anlar neler

0|0
10|19

En İyi Erkek Görüşü

• Bir küçükken var onu söyleyim birde şimdiki;

Küçükken yani 10-12 filan Öyle ruh filan çağırıyoduk aklımız sıra tabi komşunun evinde bodrum onarın ki ışıklar çok aydınlatmıyor arkaşımın annesiyle benim annem onlarına rkadaşları filanda bizim evdeler işte sonra muhabbetleri bitmiş gündü herhalde hatırlamıyom tam bizde tam ruhçağırıyoduk kapıyı çaldılar ödümüz patladı

Şimdide Kadastroda çalışıyorum ben devlet dairesinde harite mühendisiyim işte dairede evrak çantamı unutmuşum daha doğrusu arkaşlar saklmış içinde cep telfonum var arkadaşlar düzenek hazılamışlar işte hırsızsın diye beni ötürdüler o zman çok korktum sicilim kirlencek diye.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• okuldan kaçmıştık 3-5 arkadaş internet kafenin önünde bekliyorduk 14 yaşındaydım ve bir baktım bir korna sesiyle arabanın içinde babam:-)artık sonrasını hatırlamıyorum:-)

1|1
    0|0
  • Heyecan yaşarım ama anrelinimi yükseltmem,

1|1
    0|0
  • adriatik denizinde yuk gemisi ile balikci teknesi arasinda kaldim catisma riski yasamistim onu hic onutmam o korkuyu yasadim.(denizciyim ,gemide yasadigim bi korku)

1|1
    0|0
  • evet benim kiza bir büyük robot almistim siyah sarjli calisiyor tuhaf tuhaf sesler tuhaf tuhaf danslar yapiyor gece 3 gibi oda karanlik takilmisim kizlarsoruyoruma cok dalmisim o an robot aklimda yok meger kizimda onu pause ye almis bir ara boooohau diye bir ses geldi tak solugu yatakta aldim yorgani basima cektim hanim sordu deli yine ne oldu sorma dedim oturma odasindan tuhaf sesler geliyor o an ödüm koptu birde balkonda canagi ceviriyordum bismillah iki cin bakiyordu bana gece 12 yine aynen tak yatakta aldim solugu o anlari hic unutamiyorum

0|0
    0|0
  • eski sevgilim müjde baba oluyosun dediğinde içe s.çmak değimini yaşamıştım

1|1
    0|0
  • haftada 1/2 kere uyurken korkuyorum

1|0
    0|0
  • trafik kazası geçirmiştim hiçkimseye birşey olmadı ama o sürüklenme o sesler çıktığımızda herkes birbirini öldü sanıyordu halbuki hepimiz ayaktayız tuhaf bir şeydi arkadaşın birine titreme gelmişti

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Geçen yıl rahatsızlanıp hastaneye gitmemle aradaki süre.birde vapurda sigara içerken babamı karşımda görmem yaş 15 di sanırım denize atlamanın daha karlı olduğunu düşünmüştüm öyle değilmiş tabi 15 yıllık saltanatı yıkmıştım haberim yok

0|0
    0|0
  • sarhoş kafayla bungee jumpıng-catapult yaptığım andı.bir an herşey bitti zannettim..

1|1
    0|0
  • fuarda crazy dance adında bi makine :S

1|0
    0|0
  • Gmax'e ilk binişim :D

0|1
    0|0
  • askerdeyken şırnak uluderede sınırda adrenalin çoktu yazın haftada bir iki çatışma oluyordu. korku olarak bir gece mezarlıkta kalmıştım küçükken o zmn korkmuştum.

0|0
    0|0
  • ha birde gondola binmem ya birde burda lunaparkta bir adrenalin cihazi 100 metre yukariya cikip seni son sürat asagiya birakmasi aman Allahim hatirladikca korkuyorum ama yinede uslanmiyorum biniyorum

0|0
    0|0
  • Mahkeme

0|0
    0|0
  • Belediye çalışanlarının yanından geçerken adamın nasıl bi hareketse motorlu testereyi geri çekip koluma çarptırması... Allahtan refleks denen bir şey var ufak çizikle atlattım yoksa koparmıştı :(

0|0
    0|0
  • Kredi kartı extremi görmek yeterince adrenalin yaşatıyor bana :)

0|0
    0|0
  • real cin görmüştüm, hala o odaya girerken tırsıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Bu yaz kayınvalidemlerin evinde, bilgisayar başında bir şeyler yaparken aniden evdeki 3 köpek kapıya doğru havlamaya başladı. Ben de herhalde misafir geldi diye kapıya gittim ama kimseyi göremedim. Dedim herhalde arka kapıdan geliyor kim geliyorsa, arka kapıyı açayım... Arka bahçe kapısına dolaştım, hiç bakmadan etmeden kapıyı açmamla beraber karşımda kocaman siyah bir ayı gördüm.

1 yıllık adrenalini o sırada salgıladım bence...

0|0
    0|0
    • 'Kim o' diye sormadan kapı açmanın zararları :) Ayı çıkabiliğ daş düşebiliğ

• Onlara doğal abi, bana hala doğal gelmiyo.. Geyık falan neyse de ayı benim bünyeye zarar :D Zaten kocaya kapıda ayı var dedim, verdiği cevap resmini çekseydin oldu var mı la böyle rahatlık :D

• dalgın yürürken yasadigim ezilme tehlikeleri

2|2
    0|0
  • evde yemeğin olmaması

1|0
    0|0
  • sabahın köründe staja giderken 2 sapık camışın saldırısı

başka bi amca yetişene kadar sakat bi bileğim oldu

1|0
    0|0
  • silahlı çatışma ortasında kaldım yanımda bir çocuk vuruldu ölüp ölüp dirildim remen

1|0
    0|0
  • sevdiğim çocuk üstüme düşünce xD kusabilirdim üstüne heyecandan :D

1|0
    0|0
  • 10 dakika önce dağın başında üstüme bir şey fırlatıldı gibi hissettim çığlık çığlığa koştum tabi :)

0|1
    0|0
    • hayırdır ne oldu :)

• her an bir şey çıkabilir dikkat et diyorlar zaten neyse teşekkür ederim msg sağol :)

• rica ederim :)

• gondola bınmem yeterlı :)

0|1
    0|0
  • trafik kazası geçirdiğimiz gün. Hayatımda yaşadığım en kötü günüm o gün olur inşallah. ondan daha kötü bi olay, daha kötü bi gün yaşamam inşallah..

0|0
    0|0
  • hangi birini yazsam bilemedim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...