İnsanın evi gibisi var mı ?

İş nedeni ile neredeyse 1 yıldır evime gidemiyordum veeee iş bitti evimdeyimmm içim huzur dolu çok ferahim :) insanın evi gibisi var mı ? Siz ne kadar süre evden uzak kaldınız ? Eve dönünce neler hissettiniz ? :))

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• Yılın 5 aynını evimden uzakta geçiriyorum, pek rahat edemesemde alıştım diyebilirim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• yok valla kokusu bile baska.. yabancı bır yerde kaldıgımda kendımı dıken ustunde hıssedıyorum

0|0
    0|0
  • ben üniversite okurken evimi çook özlerdim kapıdan girince kokuusunu özlemişim derdim ev gibisi yok insana huzur veriyor güvende ve mutlu bir ortamda olmak.

0|0
    0|0
  • 2 sene ayrı kaldım hasrete dayanamayıp erken döndüm diyebilirim :D eve ilk geldiğimde özellkle salondaki aynalar çok garbime gitmişti

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • İnsanın kendi evi gibisi yok.

0|0
    0|0
  • göcebelikten ev kavramım kalmadı son 4 yildir, bundan sonra olacak gibi ama

0|0
    0|0
  • yok tabiki :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 1yıldan az fazla uzak kaldım.seni anlıyorum dostum.ama yalnız yaşadığım için ev biraz kokmuştu.havalandırdım 2 gün.sonra 1 ay huzur içersin de takıldım.home sweet home..

0|0
    0|0
    • Benim ev temiz mis gibi sigara bile içmem balkonda içerim evin ferah olması çok önemli benim için malum başak erkeğiyim titizlik var :)

• bende başağım sorun yok..kastettiğim rutubet kokmuştu ev.malum kıbrısta evim..

• Himm o başka .)

• Ev iyidir yaa en özgür olduğun yer uzun süre uzak kalmamak lazım

0|0
    0|0
  • 1 sene uzak kaldım. sanki başka birinin evindeymişim gibi hissettim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...