Barışmak mı istiyor ?

Arkadaşlar sevgilim değil ama çok samimi olduğum çok sevdiğim bir arkadaşımla 2 hafta önce kadar küstük.

Beni yalancılıkla suçladı kısmen haklı kısmen haksızdı.Ona gerçeği anlattım ancak inanmak istemedi.Okullar açıldı bu sene son senemiz farklı sınıfa düştük ben çalışamadım orda bununla aynı sınıfa geçtim.

İkimizde inanın yokmuş gibi davrandık sınıf o kadar geriliyordu ki anlatamam.Bundan önce daha geçen sene herkes bizim dostluğumuzu konuşurdu okulda herkes bizi severdi hep beraber gezerdik.

Şimdi okulda dolayısı ile şok etkisi yarattı inanın koridorda yürürken bile 2-3 kişiden bunlar neden küsmüş nolmuş falan diye dedikodu yaptıklarını duyar oldum.

Neyse işte 3 gün görmezden geldik birbirimizi.Perşembe günü diğer sınıfta müdür nöbetçi kim dedi.Bu küs olduğumuz arkadaşta ahmetmiş hocam dedi. (Ahmet benim ismim değil temsilidir salladım.)

Bende hocam yok ben bu sınıfta bile değilim dedim güldüm.Aynı şekilde şakalar vs yapmaya başladı.Normalde benim oturduğum sıraya yaklaşmaz ama yanımdaki arkadaşımla gün boyu sürekli şakalaştı geldi, gitti vs.

Sizce ne yapmaya çalışıyor ? Tekrar barışmak mı istiyor yorumlarınızı merak ediyorum.

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• nöbetçi dediğinine göre ortaokul falanmısın sen ?

0|0
    0|0
    • Lise son bizim burada kat görevlisi sonıf görevlisi falan var :)

• Ona yalan söyledim ama oda bana bana söyledi :(

• nasıl bir yalan ve onunkisi nasıl bir yalan ? bana detay verde yorumlayabileyim ?

• biraz samimiyet kurmaya calisiyor evet... ama dikkat et seni gicikda etmeye calisiyor olabilir...

0|0
    0|0
    • :( sonu nereye gidecek acaba bu olayın ben hala görmezden geliyorum

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...