Anlattığıma göre yüzüm mü daha güzel fiziğim mi?

bazılarının yüzü daha güzel olur bazılarının fiziği herzaman biri diğerinden daha güzeldir sizce anlattığıma göre yüzüm mü daha güzel fiziğim mi?

yüzüm: yeşil iri göz, oval - yuvarlak yüz, masum bakışlar, alında ufak tefek sivilce, orta büyüklükte pembe dudaklar, hafif yıpranmış kumral saçlar

fiziğim: 85 55 85 ölçüler, 1.67 boy, 47 kilo, uzun ve hafif şişman bacaklar(ince olduğunu söylüyorlar ama ben kalın buluyorum).

sizce hangisi daha güzel gibi çok saçma bir soru olduğunun farkındayım ama merak ettim. ciddi cevaplar verirseniz sevinirim.

0|0
10|22

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• boydan bikinili bir fotoğrafla yarışmamıza müracaat edebilirsiniz :)

0|0
    1|0
  • Valla kusura bakmada madem sormuşsun. Bence ikiside kötüymüş. Çok zayıf kuru bi tipsin ölçülerine ve boy - kilo oranına baktığımda. Kız dediğin biraz balık etli olmalı bence. Yüzün sanırım vücuduna göre bir adım önde ama yine de siyah saçlar sivilcesiz bir ten masumdan daha ziyade hafif delici bakışlar daha güzel olurdu.

0|0
    0|0
  • bu şekilde herhangi bir kıyaslama yapamam boydan bir resim koysan daha mantıklı yorumlar çıkabilirdi fakat vücut ölçülerin fena değil

0|0
    0|0
  • Bufizik ve bu yüz muhteşem örtüşmüş,dört dörtlüksün,

0|0
    0|0
  • Bu tariften Adriana Lima benzeri bir şey de çıkar, aşırı sevimsiz bir şey de. Fotoğraf olmadan böyle şeyler bilinmez.

0|0
    0|0
  • bayanlar her yönüyle etkileyicidir bence...

0|0
    0|0
  • göğüs ve kalça kısmını biraz daha ayrıntılı anlatırsan yardımcı olurum.

0|0
    0|0
  • kendini bu kadar kasana kadar bi resim koyup beni yorumlayın hangisi daha çekici desen bence daha ii olurdu

0|0
    0|0
  • anlattığına göre güzelsin bide görmek lazım tabi

hani reklamlarda diyo ya görmeden almam diye o bakımdan

0|0
    0|0
  • herkes güzel olacak diye birşey yok. kör topal herkesin bir nasibi vardır.

0|0
    0|0
  • Boy biraz kısa gibi ama insan yinede canlandıramıyo hayalinde

0|0
    0|0
  • ölçülerin güzelde yüzünü görmeden bişey diyemem

0|0
    0|0
  • evet foto olmadan karar verilemez.güzellik görecelidir.kimne güzel gelirsin kime itici gelebilirsin?tercih meselesi aynı siz bayanların yaptıgı tercihler gibi düşün..

0|0
    0|0
  • valla senin anlattığına ğöre güzel vucudun var ama görmedende bir sey demek yanlış olur:)

0|0
    0|0
  • Zevkler ve renkler diye birşey vardır,ayrıca güzellik görecelidir :)

0|0
    0|0
  • foto koysaydın öyle anlamıyorum

0|0
    0|0
  • İkisi de güzel değil anlattığına göre.

0|0
    0|0
  • Hastayı görmeden birşey diyemeceğim. :)

0|0
    0|0
  • :D Bİ SNYE GÜLÜP GELCEM

0|0
    0|0
  • Yüz güzelliğini görmeden biraz zor. ama yeşil büyük gözler gayet güzel.

Fiziğine gelince de en dikkat çeken şey de belinin ince olmasına rağmen göğüslerinin biraz büyü oluşu seksi gösteriyordur seni sanırım

0|0
    0|0
  • bnce ikiside berbat üzgünüm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Fotoğraf olmadan yüzüne yorum yapmamızı bekleme, göz renkli diye kimse güzel demez.

Vücudun la ilgili de aşırı zayıfsın.

0|0
    0|0
  • fazlalığın var kilo olarak

0|0
    0|0
  • vücudun sanırım daha güzel.

0|0
    0|0
  • fizik gayet iyi gözler renkliymiş yüz yuvarlak falan yine iyi yani görmeden cevap veremycm kararsız kaldım

0|0
    0|0
  • Vücudu hiç beğenmedim ama yüze hayran kaldım :)

0|0
    0|0
  • Boydan bir fotoğrafını koy da öyle yorum yapalım biz.

0|0
    0|0
  • Ölçülerin iyi.

0|0
    0|0
  • zayıf gibisin ama gormeden net bir sey diyemem.

0|0
    0|0
  • cok zayifsin bacim ya. olcu onemli degil. o kiloya kemikler cikar. ki hos degil.

0|0
    0|0
  • yemin ederim fiziğimizde yüzümüzde hemen hemen aynı ama bana çok güzelsin derler hatta beren saat e benzetirim bzen kendimi fizğimide sevgilim çok güzel bulur bnde yani ikiside güzel senin

0|0
    0|0
Yükleniyor...