Hangi spor daha zordur?

hangi sporla/sporlarla ilgileniyorsunuz (izlemek değil oynamak açısından) ?
hangi sporu oynamak daha zordur?
hangi sporu izlemek daha eğlencelidir?
hangi spor daha yararlıdır?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• zor diye bişey yok yeterince çalışman gerek. Şimdiye dek çeşitli sporlar yaptım derecelerede sahibim içlerinden en zevklisi masa tenisi idi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• hayatım futbolla geçmiş bana göre en güzel en eğlenceli spordur, ancak basketbolu hiç becerememişimdir benim için basketbol zordur, bodybuilding de aynı zamanda zor sporlardandır acı yoksa kazançta yok parolasından da bu beklenirdi :)

1|0
    0|0
  • Eskiden feneriumda oynuyordum.
    Sonra 1 yıl güreş yaptım.
    Diyebilirim ki dünyanın en zor sporu güreş.

0|0
    0|0
  • Spora karşıyım bana göre hepsi zor. Hayatım boyunca hiç koşmadım mecbur kalmadıkça yürümüyorum =)

0|0
    1|0
  • En zor spor bilimadamlarının araştırmalarıyla basketbol seçildi. Hem savunmaya koş hem hücumda sayı at adamı tut

0|0
    0|0
  • Hem futbolu oynuyorum hemde ilgileniyorum :))
    En zor sporlar Güreş , Sporcular acisindan en zoru ve serti Muay Thai Cunku bazi dovuslerin sonu ölün olabiliyor :))

0|0
    0|0
  • Zor diye bir durum yok
    olipiyat oyunlarını kaçırmadan izlerim keyif verir
    Atletizm bence en yararlı spor

0|0
    0|0
  • Basketbol oynadım ilgide duyuyorum zor yoktur ya azim ettikten sonra sadece yetersiz zaman ve düşük kondisyon vardır

0|0
    0|0
  • kıck box yapıyorum güreşte yapmıştım güreş en zor sporlar arasında 1 rinci bence dövüş izlemek daha eğlenceli

0|0
    0|0
  • Güreş zor

0|0
    0|0
  • Basketbol.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• lise zamanlarım da voleybol oynuyordum, şimdi basketbol ve voleybol seyrediyorum
    erkekler bile güreşe zor diyorsa güreş zordur :D

0|0
    0|0
  • Voleybol ve futbol oynuyorum

0|0
    0|0
  • Voleybolcuyum ama basket maçı izlemek cok güzel :)))

0|0
    0|0
  • ben futbol oynuyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...