Kalça egzersizi olarak squat yeterli mi?

Kalçam çok büyük değil ama son dönemde üst bacağa doğru bir genişleme farkettim. İç bacak denilen bölge sanırım. Kalça ve bacak için squat yapıyorum her gün. Onun dışında crunch, Pilates ve aerobik yapıyorum 3 gün. Bunlar yeterli olur mu? Ne kadar sürede düzelir?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Yeterli tabi sıkı ve düzenli calısman lazım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• İc bacak kaslarinin toparlamanmasi hic hip adductor kaslarini calistirmalisin bacaklarin bukulu dizlerinin arasina sikistiracagin top veya cemberi gunde 50defa sıkmanı oneririm ayrica farkli egzersizler denemek istersen kanalima goz atabilirsin youtube a misscoacg yazman yeterli sevgiler

0|0
    0|0
  • twerk var :D müzik eşliğinde sdfg

0|1
    2|0
  • Squat diyorum başka bişey demiyorum müthiş bir egzersiz squat deadlift gerisi yalan

0|1
    0|0
  • squat işine yarar

0|1
    0|0
  • Deadliftte var ben o hareketi yaptığım zaman kalçam çok ağrıyo tabi ben o hareketi sırt bacak için yapıyorum :)

0|0
    0|0
  • Geniş kalça guzeldir

0|1
    0|0
  • Yeterli.

0|1
    0|0
  • bir çalışma daha biliyorum

0|0
    0|0
  • 95 civarı büyük kalça ideal.

0|0
    0|0
  • Ufffff

0|0
    0|0
  • Burdan yazamam

0|0
    0|1
  • Yeterli tabi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• squat popoyu dikleştirdiği gibi
    kalçaları sıkılaştırıp büyütür
    Hem büyütür hem küçültür diye birşey yok
    herkes işine geleni söylüyor
    küçültemezsin kalçayı sıkılaşır

0|1
    0|1
    • Kalçam küçülsün demedim ki. Biliyorum yuvarlak bir şekil alıp büyüyeceğini.

• Squat çeşitlerini de, ekle.

0|1
    0|0
  • Lunges e deadlift yapabilirsin

Kalca icin cok iyi olan egzersizlerdem biri: el ve dizlerinin uzerinde durup (kopek pozisyonu) bacagini 90 derece arkaya dogru kaldrmak. 50 x falan yapabilirsn

Bir de sirt ustu yatip, dizlerini kaldirip yani ayaklari i yere basip, kalcani yavasca kaldirip indirmek.. Bunu da 50x falan yap.

0|1
    0|0
  • Tek başına squat küçülmeye yardımcı olmaz. Ek olarak bu tarz egzersizler de yaparsan küçültebilirsin.
    https://www.youtube.com/watch?v=Womx4TM6p3A

0|0
    0|1
Yükleniyor...