Delireceğim ya en yakın arkadaşım sürekli sevgili değiştiriyor

yeni bi sevgili bulmuş onu çok seviyorum diyor ha ha belli 2 gün sonra yine ayrılırsın...

bulduklarıda serseri iğrenç tipler.

ama yinede bi sevgilisi var.

ya ben kız kurusu olursam?!?!?!?1*1

sokakta gördüğüm ilk erkeğe benimle çıkar mısın mı demeliyim

yoksa herkesin bir sevgilisi vardır da kişi onu iter mi

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• Ya onumu kiskancan her erkekle cikan dan ne hayir gelir.O evlensede rahat durmaz hayatida hep orda burda gecer durur.Kimileri kasar demisya birileride onu kasarli tost yapar durur hayatinda belkide oda saf saf o daldan dala konuyordur kendime ayarlayip ayriliyorum sikilirsam df ediyorum diye ic dunyasinida bilmek lazim aslinda :))

Benimde mesela bi sevgilim yok oyle her onume gelenlede olmayi istemembegenirsem eger oda beni begenirse olsun biseyler oyle kiskanarak bisey olmaz ayrilik olacaksa sonunda niye kiskanclk icin kendimi yakayim :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• nolacak sevgilin olunca..anlamıyorum bu kız milletini yeminle zamanı gelince hersey zamanında bekle çıkacaktır biri karsına bukadar dert etmene hiç gerek yokki çok saçma yani birsürü derdin oluyor sevgililer günüdür tanışma günüdür doğum günüdür buluşmadır hediyedir birsürü dert kusura bakma düşüncen çok yanlış.

0|0
    0|0
  • bu işler nasip işi arkadaşın öyle biriyse yani erkek literatüründe ona ya kaşar derler ya motor

inan hoş bişey değil

0|0
    0|0
  • Karekteri oturmamış ergenlerdir o,sürekli sevgili değiştirenler.Ama anlaşamıyorsada tabiki ayrılacak.İnsan tanıya tanıya öğrenecek doğruyu yanlışı.Tabi bunun içinde illa sevgili olmak gerekmiyor.Sakın sokaga çıkıpta karşına çıkan erkege benimle çıkarmısın deme,çünkü hafif biri olarak görünürsün erkek tarafından.

1|0
    0|0
  • Bence kafayı takma arkadaşın'ın adı böyle devam ederse motor veya kaşara çıkar.

0|0
    0|0
  • merak etme senın gibi erkeklerde var erkek kurusu :D ilerde cıkar senın karsına kader kısmet ya sevdıgının olurusn yada ortamın.. kararı sen verceksın sonucta. acele işe seytan karısır :D

0|0
    0|0
  • hangi şehirdesin bulalım sana birisini kurtaralım bu dertten :)

0|0
    0|0
  • Tipik kaşar kız tipi. Çıktığı erkek arkadaşları bile içinden "bu kız kaşar" diyordur. Bundan emin olabilirsin. Sen o arkadaşının neyini kıskanıyorsun ki? En fazla ona acıman gerekir.

0|0
    0|0
  • Mesaj at çıkalım seninle rahatla sonra ayrılalım .

0|0
    0|0
  • kıskançlık kötü birşey.

0|0
    0|0
  • özür dilerim ama en yakın arkadaşın kaşarmış. Onun çıktığı tiplerden hayır gelmez. En iyisi senin yaptığın o zaman doğru kişiyi bulabilirsin emin ol

0|0
    0|0
  • arkadaşın motor diye sendemi motor olacan motorize ekipmi kuracaksınız?

0|0
    0|0
  • Bulalım panpa .

0|0
    0|0
  • yaşin genç daha neden kız kurusu olasisnki...

0|0
    0|0
  • Arkadasinin rektefe zamani gelmis.

sende uzulme.benim kayin biladerle tanistirayim sen

0|0
    0|0
  • sananeeee teyze önüne bak sen.la bunlara ne oluyo

0|0
    0|0
  • ayran gönüllü

0|0
    0|0
  • Sanırım evde kaldın.

0|0
    0|0
  • kaşar mı bu affedersiniz

0|0
    0|1
  • o tip kızlara kaşar denir.oros.unun kibarı 6ayda bir değiştirmesi normal.sen raad ol bulursun ayrıca serseriden kime hayır gelmişki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ahh şu en yakın arkadaşlar.

0|0
    0|0
  • arkadaşına bakarak bunalıma girme

0|0
    0|0
  • doyumsuz oluyorlar malesef:(

0|0
    0|0
  • ne istedigini anlamadigim icin yardimci da olamadim :S.

0|0
    0|0
Yükleniyor...