Spora başlamak istiyorum ama kas istemiyorum?

Arkadaşlar ben bir yıl kadar önce bir spor salonuna gitmiştim ve bir ayda kollarım kas yaptı hala kaslıyım yani. Yine gitmek istiyorum ama kasım olsun istemiyorum :(

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ben antrenörlük yapıyorum 1 ayda kas sallama insanlar hayatını adıyo zar zor yapıyo sen gidersin hafif agırlık az çok tekrar yaparsın sadece şekil alır yok öyle bir dünya 1 aayda kas yaptı felan ben yemem git başla ne istediginide antrenörüne söyle gerekeni o yapar zaten

0|1
    0|0
    • Allah çarpsın ki kas oldu ya semsert işte sıkınca erkek arkadaşım da gidiyor spora benden fazla kasın var diyor.

• Genetik olarak bünyende bulunan kasların serrleşmesinden olmuş bir durum geçici yani kalıcı degil sen 2 kilo gibi düşük agırlıklarla yaptıgın entremanlarda ve agurlıksız yapılan aletsiz pilates benzeri antreman hareketlerini yaparsan sadece şekil aldıgını görüceksin antrenörün çokmu salak bilgisiz birşey söyle ona bunları burdan zor olur yardımcı opması

Erkekler Ne Diyor 9

• Dilersen zumba tarzi cardiovascular egzersizlee deneyebilirsin youtube kanalimda cardio bolumum mevcut beklerim youtube a misscoachg yazman yeterli swvgiler:)

0|0
    0|0
  • Herkes ister sende iste

0|0
    0|0
  • Pilates kiloluları ilk seferde kas yaptırmaz diye biliyorum.

0|0
    0|0
  • 1 ayda ne kası yaptın plates yap vücudunda belirli bir kas kütlesi olması gerekir kas olmasa yürüyemeyiz kolları oynatamayız vs

0|0
    0|0
  • Hiç bir zaman Michelle Lewin gibi olamıycaksınız..

0|0
    0|0
  • kas istemiyorsan yardimci ola bilirim. ben 14 senedir sporla ugrasiyorum

0|0
    0|0
  • ağır kaldırmayın, vücudunuzu fit tutabilecek seviyede çalışmanız ve ağırlıklı kardiyo yeterlidir

0|0
    0|0
  • spor yapan kas yapmaz

0|0
    0|0
  • Bu şuna benzedi "yerçekimsiz ortamda ters parande atarak muz yemek istiyorum ama ağzıma çilek tadı gelsin" Nasıl olsa sorunda bir soru olmadığı için cevap olarak bende düşüncemi yazdım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yürüyüşle başlamalısın

0|0
    0|0
  • Cardio yap düşük levelda aletlerde ya da plates yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...