Sabah insanı mısınız? Gece insanı mısınız?

Sabah insanı mısınız? Gece insanı mısınız?

Sabahları çabuk kendine gelenler, mutlu uyananlar kimler? Özel bir durum olmadıkça gece sabahlamam işim olmaz, sabahları da erken kalkıp günü kaçırmam diyenler?

ya da

Sabahlar olmasa keşke, hep gece olsa, geceler bizimdir, sabahları çok ters olurum diyenler?

ya da

"Beni kategorize etme" mi diyorsunuz? :)

Güncellemeler:
Neredeyse herkes gececi çıktı vay arkadaş...

Sabahları daha çok sevenler daha mutlu karakterler gibi gelir bana nedendir bilmem

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• geceleri de cok severim sabahları da. Gece 2-3te uyuyup sabah 6-7de rahat mutlu uyanırım.

Ben öğle vakitlerinni sevmiyorum :(

1|1
    0|1
    • ben de bak dün gece gec geldim yatmam 3 ü buldu 8 buçukta zıpladım

çok uykum gelirse öğle yemeğinden sonra elime bir kitap alıp birkaç sayfa sonra sızmaya paha biçilemez...

• ne demek:) gerçi senin biraz avantajın var havası temiz yerdesin az uykuyla bile mutlu olursun

• suppi, bir sıkıntı mı oldu?

Kızlar Ne Diyor 7

• erken kalkmagi severim

0|1
    0|0
  • Geceyi daha cok severim geç uyurum ama erken uyanırım.sevmedigim zaman dilimi öğlen.mumkun mertebe o zaman dışarı çıkmam.

0|1
    0|0
  • geceleri uyumam genellikle bide zor uyanırım

0|1
    0|0
  • Ben erken kalkmayı sevmem.

0|1
    0|0
  • Sabahları tersim

Beni kategorize etme diyorum ama yine de

0|1
    0|0
  • Evet keşke hep gece olsa gece insanıyım fakat okul olunca erken uyumak zorunda kalıyorum

0|1
    0|0
  • Gece insanıyım ama okuldan dolayı artık uyuyorum geceleri.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• sabahları ne seviyoum nede sevmiyorum...gecelerde güzel sayılır...7 saatten fazla uyudum mu bir süre sersemleşiyorum en fazla 1 saat sürüyor...ama 7 saatten az ve rahat uyudum mu o zaman sabahlar güzel oluyor..birde kuşlarda ötüyor yani ondan daha güzeli yok...

0|1
    0|0
  • insan mıyız ilk önce ona karar verelim. ben bazen geceleri bazen gündüzleri seviyorum ama son zamanlarda geceleri yaşamak zorunda kaldığım için şu an iki zamanı da sevmiyorum...

0|1
    0|0
  • Ben gececiyim:)

0|1
    0|0
  • geceleri daha fazla seviyorum

0|1
    0|0
  • gece insanıyım

0|0
    0|0
Yükleniyor...