Bu zamana kadar hangi sporları yaptınız?

9 sene karate ve 2 senelik kick boks geçmişinden sonra fitness ve squatla form tutmaya devam ediyorum :)

0|0
55|178

En İyi Erkek Görüşü

• 7 yaşında TEA-KWON-DO ıle baslıyan spor sevdam HENTBOLl takımıyla devam ettı 4 sene hentbol takımında oynadım 1 sene captanlık için delı gıbı calıstım ve aldım cok hızlı kostugumu goren hocam ATLETİZM yarışmasına soktu il 5. ıncısı oldum sonra danone kupası takımı , spor klubu ve okul takımında FUTBOL oynadım 5 sene bazı sene bırden fazla spor yaptım sonra basketbol takımında basarı gosterdım madalya aldım sonra FUTSAL oynadım en sonda FITNESS la tanıstım ve okudugum unıversıte salondakı gelışm ve bılgımı gorun spor mudur tarafın bana ucretlı hocalık yapmamı teklıf ettı sımdı kıck boks yapmak ıcın gun sayıyorum :) bu kadarcık :D

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 177

• sinirin ordan geliyor demekki, saygılar abla :)
    yürürüm ben yürüyüş, arada spor salonuna giderim, takılıyoz ya :)

0|0
    0|0
  • 7 yaşında boxa başladım , daha sonraları futbola başladım 4-5 sene kadar oynadım amatör bir takımdan Galatasaray'a kadar yükseldim (orjinal takımı yaz okulu felan değil) çeşitli sebepler yüzünden Galatasaray'ı bıraktım. İlimin takımında oynadım başarılar kazandık. İl koşu yarışmasına katıldım (hocamın tavsiyesi ile) 10 km'lik bir parkurda koştuk 1. giderken göğsümdeki numara koptu bende almak için geri gittim 7. bitirdim ne yazık ki :( Daha sonraları kick-box la uğraştım muay-thai ile birlikte halada uğraşmaktayım , 10 yaşımdan beri vücut geliştirmeyle de uğraşıyorum. Adaylarımı bekliyorum :))

0|0
    0|0
  • Lisanslı olarak futbol-kickboks-muaythai.. Son olarak da vücut geliştirme..

0|0
    0|0
  • Lisanslı atıcıyım..6 sene yaptim.

1|0
    0|0
  • Çinin ata sporu Wushu ile başladım wushu kendi içinde 5 dala ayrılıyor ben Sanda adında kickBox ve güreş ikisi ayni kategoride birleşmiş olarak öğrenmeye başladım güreş derken aklınıza bildigimiz güreşler gelmesin daha farklı daha teknik hareketler hani zayıftım ama çok direncliydim aynaya bakinca zayıf gözükmek istemiyordum sırf bu yüzden bırakıp body, yapmaya karar verdim 49 kiloydum başlarken 3ayda o hırsla 70 kilo oldum ve devamında da çok fit bir vücuda sahip oldum yazın giydigim tisorte kollarim sigmiyordu gerçekten kollarım vücuduma göre aşırı gelişmişti ama buda benim egomu tatmin ediyordu simdi halen devam ediyorum body ile mutluyuk :)

0|0
    0|0
  • Spora atletizm ile başladık. Ama nefes darlığı sebebiyle biraz kısa sürdü. Daha sonra da baskete merak saldık. İşte okul takımlarında falan oynadım profesyonelliğe yükselecektim gel gör ki kolum kırıldı :d şu an ne yapıyorsun dersen yarı profesyonel masa tenisi oynuyorum, bir de kendi çapımda tenis oynuyorum

0|0
    0|0
  • küçükken kick boks'a götürmüştü dayım.

3-4 ay takıldıktan sonra ilk okul 8 de cocukları dövmeye başlamıştım.
    efendi biri olunca benle uğraşan cok olurdu sdsdsdsd

0|0
    0|0
  • Sokakta çok kavga ettim.

0|0
    0|0
  • 6 yasinda futbola amatör basladim 9 yasinsa 14-17 yas kategorisinde oynadim 16 yasimda bjk elemelerine gittim 1300 katilimcidan ilk 5 e girdim fulya tesislerinde olan deprem yüzünden tesiste kalamadim kendi imkanim olmadigi icin geri döndüm 17 yasimda g. antep elemelerine gittim 800 katilimci icinde secildim mahkeme karari ile yasimi kucultmemi istediler fakat babam ugrasmadigi için giremedim 19 umda luleburgaza gittim begenildim haziranin 15 inde prof olup kampa katilacaktik mayis 29 da askere gittim supriz bir sekilde askerden snra iki yil kickbox yaptim karistigim kavgada elemanin burnunu kırdığım icin mahkemelik oldum kick boxtan önce askerden gelince luleburgaz cagirdi bu seferde ben gitmedim en son mahkeme olayindan sonra kick box u biraktim şu an bisi yapmiyorum

0|0
    0|0
  • İlk okul da topa vuramadigim icin oynatmiyorlardi sadece izliyordum maclari lise donemin de okul takimina basladim babam ana sinifindan beri basketbol oynamami istedi ailecek uzun boylu oldugumuz icin her haftasonu basket oynadik lise de okul kalesine gectim 3 mac da 20 gol yedik den sonra babamla kavga edip sadece futbol oynadim sabah elim de topla yattim sabah oyle kalktim lise 2 de ismini vermiyim turkiyenin en iyi 3 alt yapisina sahip takimina girdim cok calistim ama calismak yetmedi once fenerbahce maci daha sonra eskisehir macin da bilerek kulislerle oynatilmadim turkiyenin odullu kaleci antrenoru bana ilk gunden gelecek vaadediyorsun demisti oysa takimla kavga ettim memlekete dondum futbola kustum.1yil oynamadim son 3 sene dir fitness calisiyorum ve 1.85 82 kiloyum tamamiyle ucgene donuk oldugu icin vucudum amcamin sayesin de yuzmeye basladim ve universitede gelistirmek istiyorum azim varsa mucize vardir ;)

0|0
    0|0
    • Futbolu bırakmasaydın keşke... sabrını sınamışlar resmen sende pes etmişsin

• ben gol dedikleri ne frikikler kurtardim onlar sorun degil asil kotusu 23 kisinin icin de hakkimi aradigim icin ve takim da iyiye degil eskiye baktiklari icin serefsiz deyip ailei terbiyesini ortaya koydugu icin ayrildim takimdan ve şu an takim arkadaslarim super toto ptt1. Ligde oynuyor dedigim gibi hayat bu ne cikarsa kismetine

• Sende haklısın

• bende böyle bir kız istiyordum karşıma sen çıktın :)) çok güzel yaa :)) bende yarım yamalak 2 sene basket oynadım ve okulda voleybol oynuyordum :))

0|0
    0|0
  • örnek alın kızlar basen büyütmekle olmuyor ^^

0|0
    0|1
  • 1. si TEA değil TAE-KWON-DO 2. si bende TAE-KWON-DO yaptım çok güzel bir spor hatta en iyileri diyebilirdim 2. si Kick BOX buda en iyilerden birtanesi bence çünkü antremanları çok ağır ve benim şahsi gmörüşüm zoru seven bir adamımdır. Birde yüzme var yer uygunsa mevsim farketmiyorsa yüzme çok ciddi bir şekilde vücudumuzu sıkılaştıran hatta göğüs, kol ve bacakları kaslandıran en güzel sporlardan biridir. :)

0|0
    0|0
  • lisanslı olarak yaptıklarım tabi genç yaşta çapraz bağlarım kopunca bırakmıştım sporu
    Futbol
    Basketbol

0|0
    0|0
    • Bende kırdım incittim sakatladim kendimi :/ ama çapraz bağlar sıkıntı yaa acısı ve ızdırabı bambaşka :( geçmiş olsun

• Bu arada geçmiş olsun demişsin sağol demeyi unutmuşum bayan kusura bakmayın ^^ sağolun

• Rica ederim iyi ol da :)

• Cevatpaşspor Klubu minikler. Bayrampaşaspor Klubu Yıldızlar. Yıldırım Bosna Altyapı Ve Yıldırım Bosna Profosyonel Futbol a Takımı Sonra Lift Sakatlığı Ve Sahalara Veda...

0|0
    0|0
  • crossfit

0|0
    0|0
  • Dağcılık hentbol basketbol voleybol futbol fitness atletizm yüzme uzun atlama kısa atlama cirit güreş kickbox at yarışı uzak dövüş yakın dövüş

0|0
    0|0
  • 9 yaşında yüzmeye başladım turnuvalara katıldım..4 sene vücut geliştirme ile ugrastim 2 sene baskete gittim.. yarim dönem masa tenisi ile ugrastim ve cocuklugumdan beridir ayrica futbol oynarim madalyalarim var bu branslarda.

0|0
    0|0
  • 3 Senedir kickboks ve fitnes yapıyorum o şekilde yani :)

0|0
    0|0
  • 6 yıl hapkido ( milli ) - 2 yıl yüzme - 1 yıl voleybol ( boydan dolayı ^^ ) -1 yıl kendo - 2 yıl paintball ( milli ) -1 yıl 10 mt havalı tabanca - 2 yıl 50 mt havalı tüfek - 1 yıl eskrim - 1 yıl dağcılık.

0|0
    0|0
  • Oynanabilen her türlü spor dalını denedim , Buz hokey'i hariç

0|0
    0|0
    • Çok anlamsız bir oyun. Buz hokeyi ve curling. Yıllardır anlam veremedim

• Futbol-Basketbol-Voleybol
    Masa tenisi-Kort tenis-Badminton"
    Satranç
    Hepsinde de temizinden madalya kupa filan var :D

0|0
    0|0
    • Badminton bir türlü beceremedim. Vuruyorum vuruyorum uçmuyor top :D normal tenis oynarım ama :) basketbol lisede oynadım ve voleybol orta okulda. Futbol desen kuralların hepsini bilirim ama sadece güzel şut çekerim asist yaparım :D

• Hangi çeşidini soruyorsun :)

• Tabi şimdi sende haklısın cesitlilik gösteriyor :D ben maneviyat üzerine olanı sordum :D

• futbol, taekwondo ve şimdi de tenis

0|0
    0|0
  • Futbol basketbol atletizim badminton amatör lisansli olarak uzun yillar oyamadim 10 yil rahat yani voleybolda da profesyonel olarak 4 yil kaldim simdi sadece fitnes yapiyorum

0|0
    0|0
    • Simdi bir baktimda hepsin de büyük basarilar gazetelere cikmalar milli takimlar vs hey gidi günler ya ekmek davasi ugruna olmasa harbiden iyi bir sporcu olurdum ben

• aikido ve kickboks yaptım gençliğimde arada futbol ve koşu falan. şuanı sorma kıpırdayacak halim yok :))

0|1
    0|0
    • Hala gençsin :)

• Piyasa pazar :D

• aynen :) varlığımızı unutan bayan ve baylara kendimizi hatırlatmanın piyasaya çıkmanın zamanı geldi..! :))

• 1 yıl kadar hentbol kendimi bildim bileli sokak dövüşü :Dd ve 7 yıl futbol çapraz bağlarımı koparıp iyileşmek üzereyken menisküsümü yırttım hala iyileşemedim çaresizim nerelere gidem emekli olduk genç yaşta bide okuluda bırakmıştım futbol için bak beni nasıl dertlendirdin şimdi :D onun dışında vücut geliştirme aralıklı olarak 3 yıldır

0|0
    0|0
  • futbol club 8- 13 yaş arası..

0|0
    0|0
  • 4 sene aktif dağcılık (kaya ve kış dağcılığı) şu anda pasif dağcılık sadece istasyon kuruyorum :D

0|0
    0|0
  • futbol güreş

0|0
    0|0
  • Kick boks, boks, tekvando, budokaido, vushu, Thai boks, MMA, vin çun, body, fitness ve atletizm hepsini profesyonel olarak yaptım ve hepsinde 3. dan antrenörlüğüm var

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    147

Kızlar Ne Diyor 55

• Bir kez spor salonuna inmiştim, koşayım diye. Çok gülmeyin ama artık ne kadar yabancıysam ev terlikleriyle inmişim. Neyse acemiliğime verdim başladım yürümeye koşu bandında. Yanımda da arkadaşım var. Sen hız seviyesini pat diye bir yükselt. Ben tabii bir de oda terlikleriyle yere bir yapış. Dedim daha da inmem.

0|0
    0|0
  • Kung-Fu , Koşu, Dağcılık, Kayak, Yüzme, Dalış, Binicilik, Okçuluk, Nişancılık, Araba sporları... hafızamı zorlasam daha liste uzar gider hiç birini tam bırakmadım fırsat buldukça yapıyorum ama düzenli olarak yürüş, binicilik ve dağ yürüyüşü yapıyorum :)

0|0
    0|0
    • Yüzme dalış yazın çok sık yaparım. At binmeyi seviyorum. Birde motor kullanmayı :)

• Voleybolla başlayıp, yüzmeyle devam eden-ki en iyi olduğum alandır- arada pilates derslerine de devam ettiğim bir spor geçmişim var. Amatör olarak da futbolla ilgileniyorum. :):p
    Kaslı değilim, kasların erkeksi durduğunu düşünenlerdenim. Hatların kıvrımlarını korumak, sağlıklı ve daha kadınsı olabilmek adına sporun her türlüsüne evet! :)

0|0
    0|0
  • Dövüşlü sporlar her ne kadar dikkatimi çekse de cesaret edemedim.. Fitness squat birde kardeşim kendine evde spor odası yaptı. Günde 1 saat onun eğitmenliğinde ağırlık kaldırıyorum..

0|0
    0|0
  • Futbol
    Basketbol
    Beyzbol
    Hentbol
    Voleybol

0|0
    0|0
  • Tenis, yüzme, basketbol, voleybol... Buz pateni sayılıyorsa birde o :)
    Ama hiçbirinin sonunu getiremedim teniste biraz daha kararlıydım sonra ondan da vazgeçtim :(

0|0
    0|0
  • 1 sene yüzmeye gittim, 1 sene balleye gittim , 3 sene karate , 2 sene kick boksa gittim , 2 senede normal boksa gittim 😊

0|0
    0|0
  • Yuzucuydum ben daha once sonra hentbol oynadim tekvandoyada gittim sadece 2-3 ay kalabildim tasindik sonra bisey kilo aldim evde otur otur şu an fitnessa basliyacam artik

0|0
    0|0
  • küçük yaşlardan beri voleybol, yüzme, atletizm, taekwondo, kick box, muay thai, box ve tenisle uğraştım bu sporlarla fırsat buldukça ilgilenmeye çalışıyorum fakat pek vaktim olmuyor şu an lisanslı olarak 4 yıldır basketbol oynamaya ve 1 yıldır lisanslı bilardo oynamaya devam ediyorum

0|0
    0|0
    • Bilardo bende severim oynarım :)

• kızlarda bilardo pek yok malesef ya kahve oyunu gözüyle bakılıyor ama çok eğlenceli :D

• Ben hiç o gözle bakmadım 5 sene önce öğrendim ve cok zevkli bir oyun. Ünide de okulda oynardık hep ders aralarında :)

• 8sene brazillian jiujitsu, nimpo, tekme yumruk (onun adı nedir bilmem", basketi 9 sene yaptım. Yanındada hobi olrak voleybol

0|0
    0|0
  • Basketbol

0|0
    0|0
  • Voleybol, futbol

0|0
    0|0
  • Voleybol, atletizm, yüzme...

0|0
    0|0
  • Futbol.

0|0
    0|0
  • Basketbol, futbol (iyi de oynarim he :D), voleybol, tenis, squash, yüzme ve tabiki fitness

0|0
    0|0
  • Voleybol, Basketbol, HipHop ve Zumba dans.

0|0
    0|0
  • 2 sene basketbol oynadıktan sonra 4 sene kendimi voleybola verdim bir takım anlaşmazlıklar nedeniyle fitnessla devam ediyorum spor hayatıma 😄

0|0
    0|0
  • lise sonda bir sene okculuga gitmiştim

0|0
    0|0
  • Plates

0|0
    0|0
    • Pilates zayıflatır mi cidden?

• Plates cok guzel yag yakiyor ama dogru yaparsan. Cayir cayir yakiyor insani usengec isi degil harbi forma sokuyor ama cok can yakiyor. @SevdalıKkanepe malzemelerini al evde basla esas kural dogru nefes basarirsin insallah

• Deniycem:)
      Tesekkurler.

• 6 yıl karete yaptim su anda fitnes yapiyorum

0|0
    0|0
  • 2 yıl boks, 3 yıl yüzme :)

0|1
    0|0
  • Gecmiste Basketbol, voleybol şu an fitness, kick boks, squat, pilates

0|0
    0|0
  • 4 sene Taekwando, 1 sene yüzme.

0|0
    0|0
  • 10 yaşında başladı spor hayatım. Tekwando ardından 6 sene futbol ve 4 sene voleybolla ilgilendim. Spor benim için hayat demek. Olmadan olmaz

0|0
    0|0
  • Yan gel yat spor dalinda birinciliğin vardir

0|0
    0|0
  • 2 senedir fitness ve Yürüyüş yapıyorum.

0|0
    0|0
  • yıllarca yüzdüm, hala da yüzüyorum
    squash oynuyorum ama en çok severek yaptığım spor parklarda koşmak

0|0
    0|0
    • Çok güzel yaa. Bende yazın sürekli yüzerim ama kışın fırsat buldukça kapalı havuzları tercih ediyorum :)

• 7 sene buz pateni, 5 sene yüzme, 2 yıl atletizim, daha sonrasında da fitness squat vs vs

0|0
    0|0
    • Çok iyi yaa... buz pateni yapmayı hep hayal etmişimdir ama dümdüz kayarım buz pateni onda sorun yok salto burgu falan yapamam tabiki senin gibi :D

• Dahahaha aslında dengeni bulabilirsen çoğu kolay oluyor :D

• Dengesiz olduğum için biraz zor :D ilk denememde çocuğun teki bodoslama çarptı bana düştüm piste hatta yapıştım bildiğin :D

• Fitness&voleybol

0|0
    0|0
  • Futbol voleybol atletizm

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    25
Yükleniyor...