Neden 2 farklı düşüncesi var?

selam baylar bayanlar. size bişey sormak istiyorum.

benim bi kız arkadaşım var. Tanıştığımız ilk dönemde, diskoları pek sevmem ve gitmeyi de sevmem demişti. ama neden özaman kız arkadaşları çağırınca gidiyor?

ikinci soru: şimdiden evlilik planları yapıyoruz ufaktan. ona, evli bi kadının diskoya gitmeyeceğini söyledim (kendisini kast ederek) o da biraz şaşırdı, ve sanki bu kararıma biraz şaşırdı. ardından bana sordu: ya ama ayda felan bıkere bile olmazmı? diye.

ya madem diskoya gitmeyi sevmiyorsun, hele hele evli bi kadın olursan zaten evli bir kadının diskoda ne işi olur? daha ne işin olur diskoda be kadın? bunun nedenini bilenler varmı acaba? cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar...saygılar

Güncellemeler:
soruya açiklik getireyim: evliyken, o kendi kiz arkadaslariyla gitme amaciyla sordu.

benimle gitme amaciyla degil.

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Oldu canım başka bir isteğin var mı demelisin bence..O zaman ben de gideyim geceleri diskolara barlara erkek arkadaşlarımla de bakalım ne cevap verecek

0|0
    0|0
    • cevap net: hayir diyecektir büyük bi ihtimalle. erkeklerin ne yapacagi belli olmaz diyor...

• sagol kardes yorumlarin için...insallah herseyin hayirlisi...

• rica ederim

Kızlar Ne Diyor 2

• ne demek evli kadının disko da ne işi olur, evlenince eşiyle birlikte gider ne var bunda..

1|0
    0|0
  • Evliyken beraber gidersiniz.Abartma bu kadar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Evlenince dahi sen ona karışamazsın diyen pakizeler çıkacak bu soru cevapları içerisinde dostum.. :D

Ama suç bunlarda değil bunları sen sindirella nın türkiye şubesisin yavrum diye yetiştiren ebeveynlerde..

0|1
    0|0
Yükleniyor...