Bugün bir mekanda annem yaşında kadınlar laf attı hem de bir değil bir kaç kez. Başınıza geldi mi ne yaptınız?

Bugün bir mekanda annem yaşında kadınlar laf attı hem de bir değil bir kaç kez. Kafayı buldular, masadan masaya laf atmaya başladılar. Güldük geçtik ilk başta ama dozu da artınca bişey de diyemiyoruz sonuçta dediğim gibi annemiz teyzemiz yaşında. Onlar yüzünden geceyi de erken bitirdik ne yapacağımızı bilemeyince. Yani genç olsa diyecek çok şey var tabi :) ama öyle olunca afalladık..daha önce de arada bir oluyordu ama muhabbete girme amaçlı ve girmiyorduk konu kapanıyordu bunlar alkolün de etkisiyle epey bir coştular, afalladık yani.

Başınıza geldi mi hiç, ne yaptınız?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• bız kızlarada babamız yasında adamlar bazen once amca gıbı yaklasıp daha sonra dozu abartabılııyorlar oyle anlarda ortamdan kalk ve gıt :) kısaca... bozuk olan bızler degıl o ınsanlar.. ne yıyıp ıcıyorlar anlamıyorum.. hadı amcalar dedeler gene bı nevı normal sızınkı kotu olmus

0|1
    0|0
  • nerelerde takılıyorsunuz siz :D

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Wonderful.. Milf hunter mk..

2|1
    0|0
    • Bizim arkadas da milf dedi dedim o ne anlatti sonra epey guldum de milf falan bozar bizi dedim Allah belani vermesin:)

• ben olsam,mekan sahibine şikayet ederdim..niye muhabbeti yarıda keseyim ki?

1|1
    0|0
  • eee olgun kadınlar ağzının tadı bilierler..korkmayın cocum korkayım..kendinizi tecrübeli kollara bırakın..:P

0|1
    0|0
  • kaç kez hemde kaç kez ordan uzaklaşıyorum eve gelip direk mastrubason yapıyorum bişey yapmamak için

0|1
    0|0
Yükleniyor...