Spora gitmek istiyorum bir bakarmisiniz?

Fitnessa gidicem karın kası yapmak istiyorum , göğüs ve kalcalarimi sıkılaştırmak istiyorum ama öyle protein tozu karbonhidrat tozu falan almaya param yok ailemden ayrı şehirde okuyorum illa tozlar şart mı onlar olmadan da istediklerimi yapabilir miyim?

1|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• Sana toz lazim degil kosucaksin mekik cekiceksin kalcalarini sikistirmak icinde cök kalk yap

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Tozlar zaten gerekli değil. Parası olupta zamanı ya da daha hızlı protein tüketimi isteyenler alır. Doğallardır.
    Size tavsiyem günlük protein ihtiyacınızı hesaplayın ağırlığınıza oranla.2 günde bir tüm vücut çalışın. Protein ağırlıklı tüketin. Mesela her öğünde 20 gram falan. Karın kası belirginleştirmek için yağ oranınızı düşürmeniz gerek. Kalorileri hesaplayın ve düşürün;yağ yakın;yağdan kilo verin.

0|0
    0|0
    • 47 kiloyum hiç yağım yok:/

• Teşekkür ederiim:)

• Her zaman yardımcı olurum bildiğim kadarıyla.

• Öncelikle merhaba kardeşim.
    Birincisi karın kası çıkarmak için istersen günde 1000 mekik çek (Arkadaşım 1500 çekiyordu çıkmadı) beslenmene dikkat etmezsen çıkmaz.
    Göğüslerin ve kalçaların sıkılaşır illa merak etme sen yeter ki yap ve protein tozu gibi ek gıdalar 3-5 ay yaptıktan sonra önerilir çünkü ilk aylar tam performanslı antreman yapmazsınız ve protein aldınız diyelim kaslar yeteri kadarını alıp artanlarını atmak ister antremanda yeterince performanslı olamaz iseniz bu artan artıklar akciğer de yağlanma yapabilir yani şart değil :)

0|0
    0|0
  • tozlar takviyedir normal besinlerden alamadıklarını almak için kullanırsın

senin yapacağın yediklerine dikkat etmek yağlı yememek vitaminli kalorisiz şeyler yemelisin ve sıkılaşmaya çalış sadece.)

1|0
    0|0
  • Fitness ve body ayrı şeyler karıştırmamak lazım fit bir vucuda sağlıklı beslenme düzenli uyku iyi antreman programı ile kavuşulabilir... Kız arkadaşlarımdan biliyorum hepsi harika fiziklere sahipler şimdi onlarda zayıftı görüyorumki bu işten para kazanan biri olarak ks de personal trainer ne kadar çok varmış ya :)

0|0
    0|0
  • Gerek yok kullanma onları

0|0
    0|0
  • Zayıfsan karbonhidrat kullanırsın protein tozuda hızlandırır daha cabuk yanıt alırsın karın kası en zor oluşan kastır ama dikkat edersen kendine vücudunda yağ oranıda yüksek değilse tabiki çok uzun bir zaman gerektirmeden yapabilirsin ama çok nankör bir spordur sen bıraktığın an oda seni bırakacaktır

0|0
    0|0
    • birakmayi dusunmuyorum zaten , 47 kiloyum

• Tamam başla hemen yumurta beyazı ve süt ürünleri kullan sabah kahvaltılarına dikkat et hem birazda kilo almış olursun

• Kas yapmak için, protein içeren ürünleri tüket, ama onun hesaplaması var. Yağsız yemekleri tercih etmelisin. Beslenme programına uymadan iyi bir vücut yapmak imkansızdır. Uzmandan destek alın. Kulaktan dolma bilgilerle olmaz.

0|0
    0|0
  • ilaçları kullanırsan kalıcı olmaz sporu bıraktığın zaman sarkar vücudun ama ilaçsız yaparsan doğal kas olur ilaca göre daha geç olur fakat daha sağlıklı olur kesinlikle ilaç kullanma doğal olsun

0|0
    0|0
    • tesekkurler:)

• 5 senedir mi yapıyosun prof olarak anlattıkların bana hiç öyle gelmiyor safsatalarla dolu cümleler okuyorum ben eğer yakamadığın proteini nerden alırsan al bu senin karaciğerini zaten yorucaktır protein tozları ciddi önemli besin takviyeleridir asıl bu cahil türkiye bilgileriyle siz yönlendirmeyin insanları bunların hepsini kulaktan kulağa gelmiş laflar yok sarkarsın oğlum yok şöyle olursun filan bunları geçin artık bayan burdaki şahıs zaten jeff seid yapıcak hali yok belli hacime geldikten sonra bırakıcaktır bu arada bu devirde herkes kickboksçu ve bodyci olmuş arkadaş ben bu işten para kazanan biriyim bana 5 yıllık sporcu geçmişinden bahsediyosun ya

• sana laf anlatmaktansa deveyi hendek atlatırım daha kolay sen satıcısın sanırım bayan yakamaz o proteini sen kullan canım hatta ekmek arası ye herkes olabilir ben herkes değilim fazlada uzatma işine bak 20 yaşında bebesin senin yaşın kadar benim spor geçmişim var

• Profil resmindeki vücuda ulaşman 1-2 seneni alır

0|0
    0|0
  • illa toz alıcam diyosan bile sana 1 sene o sporu yapmadan toz satan hoca hoca değildir ( toz almadan uzun zaman gelişim gösterirsin )

0|0
    0|0
  • ronaldo mu olmaya çalışıyosun vücudunu sıkılaştır yeter kızlarda kas hoş olmuyor

0|0
    0|0
  • Zaten protein ihtiyacın bir erkeğe göre çok daha düşük gıdalardan çok rahat karşılarsın

0|0
    0|0
  • Boşver ozaman

0|0
    0|0
  • 47 kilo hiç yağ yoksa bir 5 kilo almaya bak bence :D

0|0
    0|0
  • Kilo alman lazim moruk 47 kilo ne * :D

0|0
    0|0
  • Benim spor salonuma gelsen seni 7-8 ayda bomba gibi yaparım

0|0
    0|0
  • boy kilo kaç söyle yardımcı olalım.

0|0
    0|0
  • git o zaman?

0|0
    0|0
  • Yaparsın

0|0
    0|0
  • şart değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Onlar olmadan da, yapabilirsin.

1|0
    0|0
  • Tabi yaparsin.

1|0
    0|0
  • Karın kası vs için önce kardiyo yapman gerekir vücudundaki fazla yağdan kurtulmalısın yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...