Lütfen üniversite kayıtları hakkında bilgisi olanlar cevap versin! Çok acil!

Ben bu yıl üniversiteyi kazandım ve kesin kayıdımı yaptırdım. Ders kaydı için verilen sürede ders kaydımı da yaptım ve onay verdim. Ancak 2 tane onay gerekli.. Biri benim onayım diğeri ise danışman onayı ve danışman son gün dün olmasına rağmen onay vermemiş.

Ben herşeyi halletim diye bilgisayara bakmamıştım az önce baktım ve daha onay vermediğini gördüm.

Bu yılım yanar mı? Derslere alınmayabilir miyim? Danışmanın onay vermemesinin bir telafisi var mıdır?

NOT: Bütün bilgilerim eksiksiz ve doğru bir şekilde ders kaydı yapmıştım ve geriye kalan tek şey danışman onayıydı.

YALVARIYORUM YARDIM EDİN :(:(:( çok çaresizim

Güncellemeler:
çok şükür halledildi problem :):):) herkese teşekkür ederim

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• İlk yıl sen yapmıyorsun ders kaydını.Öğrenci işleri senin yerine yapıyor.Sistemde gördüğün önemli değil.Onaylansa da onaylanmasa da birşey ifade etmiyor.Yani senin ordan sececeğin derslerin de önemi yok.Okul ilk sene senin adına hepsini yapıyor.Korkulacak bir durum yyok yani..

0|0
    0|0
    • ama internet sitesinde benim yapmam gerektiği söyleniyo..her üniversitede aynı mıdır ben gaziye gidiyorum

• :) asıl ben teşekkür ederim

• Hiç önemli değil...;)

Erkekler Ne Diyor 5

• yok canım dert etme ne yaptın kolay mı sen kaydını yapmşsın. benim bildiğim ilk kayıtlarda öğrenci için ders kaydı istenmiyor ama yine de yapmışsan sorun değil en kötü bak dikkat et en kötü pazartesi bir dilekçe verirsin öğrenci işlerine sorun olmaz o kadar

0|0
    0|0
    • inşallah dediğin gibi olur :( çok teşekkür ederim. yani diyosunki bu yılın yanmaz?

• teşekkür ederim :) iyi morel veriyosun :)

• öyleyimdir... moral istediğin zaman yanıma gelebilisin...

• Sen yapılması gereken herşeyi yapmışsın dert etme fazla eğer danışma onaylamamışsa bu onların sorunudur okuluna gider gerekirse dilekçe yazarsın. ama bence gerek kalmaz bölüm hocanızı bul onunla konuş böyle böyle de. emin olabilirsin senin ki gibi bissürü kişi bulucaksın

0|0
    0|0
  • Bir senen yandı.Derse giremezsin.Ayrıca danışman onayını dert etme.

0|0
    0|0
  • kayıt olmasan bile ekle çıkar haftası vardır kayıtlardan bir hafta sınra orada haledersin

0|0
    0|0
    • işte o hafta bitti :( son gün dündü

• öğrenci işlerini pazartesi bir ara. korkutmak gibi olmasın ama bir arkadaş kayybetmişti bir yılını ege üniversitesinde

• yau 1.sınıf otamatik kayıt değil mi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayır, sen hallettiysen danışman yakında onaylar önemli değil o.

0|0
    0|0
    • danışman onaylama tarihi geçti.. pazartesi okul açılıyo :(:(:(

• Hayır o senin problemin değil. Danışmanına ulaş ve durumu anlat.

0|0
    0|0
  • danışmanın onayını beklemeyecektin.hocanın peşinde koşturacaktın onaylaması için... Geçmiş olsun artık

0|0
    1|1
    • okulda yapılan birşey değil bu internet üzerinden yapılıyo..ve kişinin kendisi yapması gerekiyo. ders kaydı yaptırırken konuştum öğrenci işleriyle ama danışmanın yapması gerekeni yapmadığını bu akşam öğrendim.

• biliyorum ama senin onu takip etmen ve danışmana onaylatman gerekiyordu.ben yaptım gerisi hocaya kaldı diye bişey yok.üniversitede hayatında görmediğin saçma sapan hocalar tanıyınca dediğimi anlayacaksın.bir de şu var.daha yeni başlayacaksın üniversiteye.otomatik olarak ders kaydının yapılması gerek senin.bizde istememişlerdi.heryerde öyle diye biliyorum ben

Yükleniyor...