Erkeklerin flört oyunları...Daha ne oyunlarınız var?

akşam kız arkadaşımla canlı müziğe gittik.arkadaşımın telefonuna bir bildirim geldi.vatandaşın biri bluetooth yollamış.nasıl yani dedim kaldım öyle saf saf.kırk yıl düşünsem aklıma gelmez.daha ne gibi oyunlarınız var erkekler deyin de karşılaşınca apışıp kalmayayım/

Way arkadaş ne çakallar, çakallıklar varmış meğer. Duruma aşina olan?

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Otobüste duyduğum bir muhabbet :

- Acaba bu kızın bluetooth açık mıdır

- dene oğlum var yaa açıksa kesin tav olur :)))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Minareyi çalan kılıfını hazırlar , öyle ihtimallere her zaman hazır olucaksın . sen kalkıp 2 3 kız canlı müziğe giderseniz oraya kız düşürmeye gelen onlarca abaza'nın gözünde yem olarak görünürsünüz.

2|1
    1|1
    • ne alakası var.canlı müzikten keyif alıyoruz ki gidiyoruz

• sen abuk sabuk yorum yaz ama ben cevap yazmayayım.oldu.derdin puan toplamaksa gidip başka sorulara cevap yazsaydın.saygısız

• bizim zamanımızda cep tel bile yoktu yani lisedeyken sonra tek satırlı uydu anteni gibi tlf. felan gençler ugrasır bu tip seylerle işte

0|0
    0|0
  • bluetooth çok eski bir hikayedir ve sinemada yapılır. Nitekim bunu sinemada deneyerek çok rahatlıkla anlarsın. bi gün sinemaya gittiğinde bluetootlara bir bak cep numaraları isim olarak yazılmış şekilde. karşına çıkar.

Aynı şekilde bunu wireless ismi olarak yapanlarda var. Onun dışında fişin arkasına numarada yazılır başka ne vardııı başka buna benzer yoktu heralde yada aklıma gelmedi şimdi.

0|0
    0|0
  • Bizim zmznımızda kızıl ötesi vardı anca telefonları öpüstürünce olurdu hey gidi gunler

2|2
    0|0
  • Uhaha bu numara eskidi.

0|0
    0|0
    • yani kesin eskimiştir.ama bu amaç için bluetooth kullanılabileceği hiç aklıma gelmemişti.saf mıyım neyim

• benim hiç açık olmadı.açık olmuş olsa daha önceden fark ederdim sanırım:)

• Umarım :))

• link

ayrıca;

"everything's better with bluetooth." dr. sheldon cooper

0|0
    0|0
  • bi arkadaşım bi kağıda telefonunu bir de "size telefonumu vermek istesem kabalık etmiş olur muyum?" diye yazarak bi kıza vermişti. karşılaşırsan böyle bi durumla şaşırma:)

0|0
    0|0
  • Soruna cevap vermek için yazmıyorum Profilindeki o yakari nereden buldun görünce hatırladım vallahi belkide 20 yıl unutmuşum

0|0
    0|0
    • ben hiç unutmadım.çok severdim:)

• yaşlanmışız:)

• o zamandan kalma cocuklar yaşlanmaz olgunlaşır,sacımız beyazlamaz ışıldar :)))) yaşasın 80 ler

• Bu bluetooth la kız tavlamaya çalışanlar bile var .Kampüs'de bluetoothunu açıp ad kısmınada telini yazıyorlar :DD

1|0
    0|0
  • açık bırakmayın hem çok şarj diyor

0|0
    0|0
  • Canlı müziğe gitmişler liseli gibi bluetooth la uğraşıyolar pehhh,ne adamlar var yahu.

1|0
    0|0
  • Ata Demirer Bluetooth'ta aşklar yalan diyordu :)

0|0
    0|0
  • senin arkadaş bluetooth açık bırakırsa normaldir

0|0
    0|0
  • eskide kaldı. işte şimdi buralar var hanfendi:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bana da şey garip gelmişti ya arkadaşlarla dışarı çıkmışız.Arkadaşımın yanında da başka bi arkadaşını getirmiş işte.Şarjım bitti senden birini arayabilir miyim dedi.Ara tabii nolcak dedim.Neyse akşam eve dağıldık bi mesaj bu telefonumu alan çocuktan.Numaramı kimden aldın dedm senden kendimi aradım dedi şok oldum.Tamam gayet basit bişi ama çirkin yani

0|1
    0|0
  • biraz geç gelmiş size bildirim bunu yıllardır yapıyolar abazanlar

0|1
    0|0
    • benim hiç açık olmadığından hiç karşılaşmamıştım böyle bir şeyle...

• evet kapatmak gerekiyomuş benimde hep açık kalırdı artık kapatıyorum

• Bluetoothu açık görünce oltayı atmış, senin arkadaş düşmüş.

0|0
    0|0
    • hayır arkadaşım kabul etmedi zaten de ben hiç böle bişey düşünmediğim için şaşırdım yani

• Benim aklıma ilk telefon aldığımdan beri geliyo, hatta hep bluetoothumu kapalı tutarım. Bi benim mi içim kötü :(

• yok galiba ben safım bu işler konusunda...

• Canlı müzik bende severim ve giderim de.. :)

0|1
    0|0
    • yani...güzel tabii de millet tuttu canlı müziğe gidiyor olmamıza taktı.gıcık oluyorum böyle her soruya dalga geçer cevaplar verenlerden...

• elbette zevk aldığım şeyleri yapmaya devam edicem.aksi halde evden dışarı çıkılmaz.hödükler her yerde:)

• Aynen.. Sokakta orda burda şurda her yerde :)

Yükleniyor...