Yapıştı kene gibi yardım

Görünüş olarak çok iyi çok yakışkli zeka seviyesi sıfır birini tanıyorum bemden hoşlanan.geçen yolda gördüm normalde ya selam veririm ya vermem.tam o anda eski sevgilimi gördüm yanmzdan geçiyodu.buna sarıldımm sanki bile bile buluşmuşuz gibi numara yaptım kahkaha falan attım.neysee eskisi uzaklaşınca isim var dedim gittim.o günden sonra adam kene gibi yapıştı.o gün hayatımın en mutlu günüydü yok gözlerinin içi gülüyodu bana bakarken falan diyo.sana öyle gelmiş falan yazma meşgulm diyorm.her gün mesaj atmaya başladı.iyice sardı bana napçam ya! ;(

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• başkasını seviyorum de geçer :))

1|0
    0|0
    • Diyorum sevmiyorum istemmiyorm diyorum.bi deneyelim diyo

• Diyorumda nafile.ptesi gununun stresi simdiden basladi.isyerinim orada takilio.ise gitmk istemiyorum :(

• seni sevme ihtimali olmayan bi arkadaşınla anlaş onla rol yap daha bırakmıyosada yapıcak bisi yok :(

Erkekler Ne Diyor 11

• eski sevgili kıskandırayım derken başka birine umut vermişsin. bir sarılma için çocuk hayatımın en mutlu günüydü diyorsa işin zor...

1|0
    0|0
  • Çocuk seni sevmiş olabilir. Zeka seviyesi sıfır olan insanların da bir kalbi var. Onu kullanmakla yanlış yapmışsın. Bir insanın asla duygularıyla oynama. Hele duygularıyla oynadığın kişi saf bir aşıksa, ahı yerde kalmaz. Benden söylemesi.

1|0
    1|0
    • Sonunun boyle olacagini dusunemedim .pisman oldum .kimseyle oynamam aslnnda

• ben olsam o çocuğun yerinde tecavüz ederim sana

1|1
    1|0
  • "sen ona kene gibi yapisirsan. o da sana kene gibi yapisir :-)"

Kahlo negzel de demiş...

2|0
    1|1
  • Böyle numaralar yapan kızları gördükçe kız milletinden soğuyorum ya. İnsan hiç mi düşünmez karşısındakini? Nasıl kullanır böyle?

0|0
    0|0
  • Senin b.k yemen , niye şikayet ediyosun ki ?

2|1
    0|0
    • Ne bileym o an bi hirsla yaptm iste pismanim

• Hayal gucunuz harika

• ÖYledir , midenin bulantısından uyuyamıyor olurdun . İşte sana hayal gücü..

• kendin kaşınmışsın

2|0
    0|0
    • Saol rahatlattin :)

• Dedim o tarzseyler.smdi bizim isyerndeki cocukla yemeklere cikayim bi kac gun sevgilim sansin oyle dusunuyorum yani.ama eski sevgilim gorurse hakkimda ne dusunur bilemem .bi gun onla bkgun bunla der

• bi de şimdi yemeğe çıkacağın çocuk da yapışırmış :)

• İyi yapıyor hıh

2|0
    0|0
  • Kahkaha falan mı attın.. İç dünyasını yedikleriminin.. :(

1|0
    0|0
    • Ya guldum iste sesli..mutluyum bak umrumda degil bisey imaji cizeyim dedimde pekde umursadgni sanmiyorum

• Gariban bulduguyla yetinir

Cocuk saf

Sen ınsanda safsin

0|0
    1|0
  • Kimin zeka seviyesi daha az belli. Pırlanta gibi adamı kacırdın

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• zeka seviyesi sıfırsa ne yap et kurtul onunla ömür geçmez gerçekten yorar seni yaşlandırı erkenden hemen birini bulup sevgili olmalısın ki bu bıraksın peşini,

1|0
    1|0
  • sarıldın mı ? pohahahh kucagına atlasaydın daha ıyı olurdu. hayır sarıl tamam ama bazen selam dahı vermedıgın bı adama... iyi cesaret.

1|1
    1|0
  • iyi olmuş

2|0
    1|0
  • e doğal olarak yapışır

1|0
    0|0
  • ahahaha yaaa iste oyle kiskandiracagim diye abuk subuk oyunlar oynarsaniz sonu budur :)))

2|0
    1|0
    • Kafayi yicem ama her gun isyerinin ordaki cafede takilmaya basladi..tesaduf gibi karsima cikiyo :"(

• sen ona kene gibi yapisirsan. o da sana kene gibi yapisir :-). uzgunum yapacak bir sey yok.

• Müstehak sana.

0|0
    1|1
  • Sen onu kullandin yaniii..yazdiklarin bunu anlatiyor.. :(

0|0
    1|0
    • Ya deme oyle ama zarar vermk istemedm onada

Yükleniyor...