3 Aylık Fitness Sonuç Verirmi?

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Sizlere bir sorum olacak. Kilo 68, boy 175 ve 24 yaşındayım.3 Aylık bir spor yapmak istiyorum. Sizce kas yapmak için süre yeterli olurmu yoksa hiç yazılmayayım mı? ( Ek protein tozu vs şeyler kullanmak istemiyorum doğal yollar ile çalışarak - beslenerek )

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• olur kesinlikle düzenli çalıştıktan sonra

0|1
    0|0
    • teşekkürler sonucu göreceğiz bakalım yazılayım en iyisi

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 9

• toplar vucudun biraz

0|1
    0|0
  • 3 ay yazılacaksan boşa para vermiş olsun Kas yapmak için en az 1 yıl eğer. Eğer biraz kilom var diyorsan 3 ay kardiyo yaparsın ona bir şey diyemem ama kas için boşa para verirsin nereden baksan 300 TL git gez o parayla :D

0|2
    0|0
    • kilo yok zayıfım zaten de tek amac biraz kas :)

• Zayiflar daha zordur isi mesala ben 180 boyum 59 kiloyla basladim suanda 78 kiloyum 1.5 2 yıl da bu havme kavustum ☺

• 3 ayda pek bir şey olmasada vücut yağları yakar biraz toparlanır bir 3 daha gidebilsen şekil alırdı :)

0|1
    0|0
  • vücudun spora adapte olur, başka da bişey bekleme fiziksel değişim olarak

0|1
    0|0
  • kilo alırsın biraz ama kas bekleme çok :)

0|1
    0|0
    • kol kası dahimi beklemim kardeşim

• tabiki bir gelime olur 3 cm bir kol ölçüsü alırsın mesela biraz iyi beslenerek ama bırakınca yine eski haline dönersin o yüzden söyledim. Protein tozunun ne olduğunu bile bilmeden yorum yapanlar onsuz olmaz diyenlere bakma. Zaten ilk 6 ay protein tozu kullanımına gerek yoktur.

• teşekkür ettim kardeşim , yorumunu göz önüne aldım ve karar verdim !

• Bro 3 ayda lazar angelov olamazsın tabikide ama fark olur.

0|1
    0|0
  • belirgin bir değişim olur.

0|1
    0|0
  • verebilir

0|1
    0|0
  • güzel bir beslenme programı ve doğru antremanlarla 3 ayda yapacağın vücudu hayal bile edemezsin.

0|0
    0|1
Yükleniyor...