Çakma sarışınlar neden saçlarını boyarlar ki?

evet çakma nie nie nie çakma sarısın güzelleşmek için yapanlar sanki AVRIL LAVVIGNE OLACAKLAR siz bunun tırnagı olamzsınız uleyn yorumlar var mı neden sarısın olmak ister bi insan :!daha düzgün soram bi kız nie sarısın olmak ister ayrıca çakmalıgı belli oluyo zaten iğreniyom onlardan bide güneş gözlügü takarlar

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• sana ne.

2|0
    0|1
    • seni gidi sarısın seni :D

• ne havası yerim onları ben :D

Kızlar Ne Diyor 7

• Aşırı tepki vermişsin, sakin.

1|0
    0|0
  • çakma sarışınlık bence de kötü. ama saç boyanmasına karşı değilim. sadece sarıya karşıyım. yakışan taşıyabilen tek bi kız görmedim. saçları yanık ve pörsük duruyo sadece.

1|0
    0|0
  • ya teni cok koyu olupda boyayanlar at çüküne konmuş kelebek gibi oluyo bu bi gerçek ama o kendine yakıştırıyosa bilemicim.

0|0
    0|0
  • esmerdim-esmerim-esmer olacağım

0|0
    0|0
  • Arkadaş kafayı bozmuş. /Siyah saçlıyım/

0|0
    0|0
    • hea aynen kafayı bozdum onlarla

• bence platin sarı yakısana bebek gibi duruyor.ayrıca dışarıda enaz avrıl kadar güzel sarışın kız dolu neden öyle bişey söyledinki

1|0
    0|0
    • nerde ben göremiyom

• :)) :)) :))yahu gözünü güneş ışığından saklıcan kimseden değil özentilikle ne alakası var.ee bazılarıda kendini becham sanıor napalım...salla milleti gözün önmli gözün:)ayrıca 3 ay yaz surda zaten

• olsun o gözlerini saklamasınlar bide sarısın olmasınlar :Dçakma daha dogrusu

• tamam sen iğreniyorsunya yarın bütün kızların saçını siyaha kendi ellerimle boyucam. hey allah ım ne hale geldi site millet kişisel zevkini yazmaya başladı

1|0
    0|1
    • soru sordum teyze hemen kızma site gayet normal

Erkekler Ne Diyor 3

• yoo orjinali var ya tanıdığım bayağı çok yani taksınlar güneç gözlüğü hatta bir tane de ray ban ben alip hediye edim onu da taksın nolucak

1|0
    0|0
  • evet, bi esmerler var sarıya boyatan, görünce "Allah'ını seven üstüme toprak atsın" diye bağırıyorum

0|0
    0|0
  • doğan görünümlü şahin olma peşindeler panpa aldırma sen

0|0
    0|0
    • yeah süper yorum

• Sen bu kızlardan hala mantık mı bekliyorsun.Dostum bekleme ...

• aynn

Yükleniyor...