Annem spor yapmama karışıyor, anneler neden zalim?

annem spor salonuna yazılmama karışıyor izin vermiyor para onda olduğu içinde pek bişey yapamıyorum yoksa direk yazılcam, kışın terleyip hasta olmamı istemiyor, daha önceden spor salonuna gidiyordum ve şimdikinden daha mutluydum sivilcelerim yok olmuştu onun dışında asosyal biriyim tek gideceğim yer orası sosyal ortamım hiç yok, evde spor yapsam onada karışır A101den 3 kuruşluk barfix aleti aldım zorla iade ettiriyor, Zulüm görüyorum Zulüm! annemi nasıl ikna edip spor salonuna yazılcam

Güncellemeler:
ergenler gibi konuştum ama 21 yaşındayım

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Valla 7. sınıfda evde dumbell lardan hartel yapıyodum uğraşıyodum babamda bu işe olan aşkımı gördü sanırım ogün bana dediki oğlum böyle çalış ama peki bişey bekleme sen 17ne gel büyümen dursun ben seni göndericem herşeyinide alıcam dedi tamam dedim 1sene önce yazıldım tozumdan elidivenime kadar hereyimide alır Allaha şükür sende öyle yap evde uğraş verdiğini göster en sonunda acır yollar ana yüreği o pek dayanamaz

0|0
    0|0
    • 7. sınıfta bende sopanın uçlarına 5lr lik su şişeleri asıp benchpres yapıyordum annem bana kızıyordu, annem anlayışsız aşırı ve korumacı baskıcı şınav çeksem nefes nefese kaldım diye kızıyor ağır hareket yapma diyor, şimdi spor salonuna gitmeme ikna oldu gibi ama kışın göndermek istemiyor

• Valla bu işin yazı kışı yok eğer ben 6ay yapayım kış gelince tekrar bırakırım diyosan hiç başlama

• ben kışın gitmek istiyorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• annen kötü imiş

0|0
    0|0
  • kıyamıyor sana işte, anneler zalim değil, çok duygusal çünkü. Gelip elinde 30 kiloluk ağırlığı görünce içleri yanar:)

0|0
    0|0
    • biliyorum ama bunun aşırısı zulüm beni spor yapmamı, sağlıklı olmamı, eve kapanmaktan kurtulmamı vs. engellemeye ne hakkı var birazda irileşme mi istemiyor galiba

Yükleniyor...