Asosyol fobini nasıl yenebilirsin?

evden dışarı çıkmayan,ortama girmekten korkan ve ilk adımı atmak konusun da şüpheli insanlar...bu kişilere ne önerirsiniz?

0|0
8|2

En İyi Erkek Görüşü

• İnsan azcık etrafındakilerin ne düşünceğini önemsemezse o tür korkuları atlatıyo. Bunun içinde alkol yeterli . bi kaç sefer alkollü dışarı çık çok içmeden rahat rahat takıl

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Aslında arkadaş olmak istemediğin biriyle arkadaş olarak özgüven sorununu yenebilirsin.Nedenide seni beğenmemesi,konuşmak istememesi senin için sorun olmayacaktır.Bu nedenle istediğin gibi davranabilir rezil olurum kaygısı yaşamazsın.Bu teori sadece işe yarayıp yaramadığı ancak deneyerek anlaşılır :)

0|0
    0|0
  • bol bol dışarı çık

0|0
    0|0
  • dışarı çık,bulabildiin her türlü ortama gir ve mümkünse seviosan git konuş panpa.

0|0
    0|0
  • Eğer yakın bir arkadaşı varsa önce onunla yürüyüşe ya da sportif bir faliyete katılabilir(ortama alışmakta zorlanmasın diye),camiye gitsin hem namazını kılar hem insanların da kendi gibi old. görür,yardım faaliyetlerine katılsın,imkanı varsa çalışsın.Umarım bunlar yeterli olur.

0|0
    0|0
  • burda atmaya calısıyoruzz ...

0|1
    0|0
  • kendine sosyal bir arkadas edin o arkadas grubuna vs katsın seni.

0|0
    0|0
  • Yamaç paraşütü:-D

0|0
    0|1
  • ben.

kimseyle konuşamam merhaba bile derken yüzüne bir saniye bakabilirim çok belli ve bu durum beni hasta ediyor artık dayanamıyorum neden yapamıyorum n uyuz insanlar kahkalarla muhabbetlerle oturuyorlar başkalarının yanında çok rahatlar ama ben yapamıyorum ezilip büzülüp susuyorum buna ne yapmak gerekiyor bilmiyorum

0|1
    0|0
    • rahat olabilmen için kısacık da olsa bir özgüven olma konusun da kendine güvenmen gibi...bence bayan matmazel

Erkekler Ne Diyor 1

• film izlemek yararlı olabilir.

0|1
    0|1
Yükleniyor...