Yarısma icin baslayimmi degermi sizce tecrubeli arkadaslara soruyorum?

Arkadaslar 1.5 2 yildir fitnessla ugrasiyorum salon hocam aklima girdi genetigimin fena olmadini 2016 9. Ayda yapilacak olan yarismaya hazirlanmami istedi eger bende istersem yanliz testosteron, deka, boldenone, ve eczaneden temin edecegimiz 5 6 adet ilac daha alacagimizi soyledi sizce saglik acisindan bana kesin olarak zarari olurmu bu ilaclari 3 4 ayda kullanacamidaha sonra birsey kullanmayacami yarismaya kadar vucuttan atimi bekleyecemi soyledi kısirlik sac dokulmesi sivilce hormonlarda birakinca aksaklik ve ic organlarda tertibata neden olur mu?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Yarışmaya katılabilmek için steroid şart zaten. Ama karaciğerinide tahrip edebilir, kıllanmada yapabilir, kısırlıkta. O kadar çok yan etkisi olabilirki ya da olmayabilirki baştan sona risk. Eğer hayatını buna adamadıysan bence yapma. Öyle bir tek kürle yarışmayı kazanabileceğini düşünmüyorum bu arada. İyi düşün kür bittikten sonra bırakmak için bile bazı steroidler kullanman gerekecek vücut normal değerlerine dönene kadar. Yarışmadan da öyle büyük bir para kazanmayacaksın biliyosun o kadar iri bir vücut istermisin oda senin kararın.

0|1
    0|0
    • Aynen dogal olarak katiliosun ama iste dogal yarismalarda bile axamlar kullaniomus sonra vucuttan atim suresini bekliolarmi 3 4 ayda 10-15 kilo alacan dedi tabi sonlarda define olucan ama yinede insani korkutuo

• Bide okuyosan madden çok zorlar zaten ve derslerini de aksattığına değmez ;)

• Haklıdin eyw☺

Kızlar Ne Diyor 1

• Yapma oyle seylerr :((

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• sivilce ve saç dökülmesi kesin olucaktır zaten vucuda testosteron alıyosun testosteron dediğimiz şey androjen steroid'dir anabolig steroidin amcasının oğlu gibi birşey kısa süre kullannımda aşırı sonuç alırsın uzun sürede erken yaşlandırır insanı fiziken değil ama organların erken yaşlanır tavsiye etmem kullanmanı ama illede kullancam diyosan uzman bir doktor yardımıyla dozunu ayarlıyarak kullanmalısın bence daha 5-6 tanede ilaç alacağım diyosun ne olduğunu bilmediğin dozunu aşırsan kim bilir neler gelir başına o ilaçlar yüzünden mantıklı düşün derim

0|1
    0|0
  • bulaşma kardeşim. neler gördüm bir bilsen streoidi basıp bikaç sene robocop gibi dolaşanlar ileride ne hallere geldi. bir sürü yan etkisi var sende biliyosundur. böyle spor olmaz bu sporu çok yanlış yerlere çekiyolar bu şekilde işte. bence hiç bulaşma kendine yap sporunu.

0|1
    0|0
  • Dozunda kullanınca bile zararı olabiliyor kaldı ki bilinçsiz tüketim ölüme kadar götürür sen bilirsin yani değmez bence adam salonumdan şampiyon çıkarttım demek için gazlıyor seni, senin iyiliğin için değil

0|1
    0|0
  • Fazla sporda sağlığa zarar.

0|1
    0|1
  • Testesteron testislerinin küçülmesi ve daha az doğal testesteron üretmene sebep olur sakın hata yapma yapacaksan doğal yollarla yap

0|1
    0|0
  • ömrünün geri kalanında alt takım işemekten başka bir işe yaramaz :)

0|1
    0|0
  • O vücudu yaptın bari arkada havlular falan fotoğraf çekilme ya.

0|1
    0|0
  • Sallıyorsun bunları yapacam adam cahil olmaz. Gider ecznye sorar doktora burada urasmaz cocuksun yaşın 12 falan

0|0
    0|0
    • bu ilaclar yasal degil dostum eczanelerden bir sekilde temin ediliyormus bende yeni yeni ogreniyorum salondaki hoca hesap yapti 900 tl dedi tum hepsi adam her sene sporcu goturuyor ben suplement bile amino asitten baska birsey kullanmadim 2 yilda 59 kiloda 78 kiloya cikti hoca genetigim ve spora olan kararliligimda dolayi teklif etti sivastayim gel ☺ beraber hocayla senide gorusturuyum konusalim yani bos bos amac ugruna burada konu acacak kadar saf degilim 😉

• Zaten benim mekan var.

Yükleniyor...