Kalbimin delice çırpınışlarını nasıl duymazdan gelebilirim?

Biri var onu ne zaman görsem kalbimin atışlarını sağır bile duyuyo, gerçek hayatta olsun, sanalda olsun hep takip ediyorum ne yapıyo ne ediyo diye. Ama gel gör ki çocuk beni fark bile etmiyo, hatta geçenlerde biriyle çıkmaya başladığını öğrendim hem de uyuz olduğum yerden bitme sarışın bi kızla :( Ne yapsam nasıl davransam onu aklımdan çıkarabilirim?

0|0
4|19

En İyi Kız Görüşü

• Gel gidip kızı dövelim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• senin tipini görmek isterdim ama sen yeterince anlattın...senin kalbin onun için o kadar atıyorsa başkalarının kalbide atar..nerden biliceksinki belki o sarışın ona teklif etmiştir...adam nasıl bir tipse artık o kadar yükseğe çıkmış yani istediği kişiyle çıkabilir...söylediklerine göre...söylediklerimden sonra umarım onu aklından çıkarırsın...

0|0
    0|0
  • seninle ilgilenmiyorsa bırak bir ilgileneni sans ver ne diyim resim sana aitmi sen çirkin biri değilsin ilgilenmeyene yol ver kendini yıpratma.

0|0
    0|0
  • eee uzaktan bakmakla olmaz isteğini şeyi istiyorum demekle olmaz gidip alıcaksın senın olan zaten senın olur ;)

0|0
    0|0
  • AKil bir karis havada bariz. Kizim birakin cikmayi inmeyi de dersinize bakin

1|0
    0|0
  • kalbının hızlı carpmasına sebep oluyo fakat senın verdıgın sevgıyı hakedecek bırı olmadıgını aklına yer et. sonra gonul bulur ruh ıkızını.L...mutluulukla kal

0|0
    0|0
  • Ooo.Sen şimdi onun hayalleriyle avunuyorken o sarışın kucağında hopluyordur.Vay anasını sayın seyirciler.Dünyaya bakın vay anasını :)

0|0
    0|0
  • Ne yapsam, nasıl davransam fikirlerini ve onu aklından çıkarma yollarını aramayı bırakarak çıkarırsın.

0|0
    0|0
  • yerden bıtme sarısın bır kız (kıskanclık seszdım) :)))

1|0
    0|0
  • bence aklından çıkmaz. şimdi unutmaya çalışırsan ilerde keşke zorlasaydım dersin. bu yüzden zordan kaçma üstüne git çocuğu elde etmeye çalış hadi koçum :)

0|0
    1|2
  • aynısını biride bana yapıyor.. Acaba gözlerinin icine mı baksam ıyıce ben varmıyım dıye :D

0|0
    0|0
  • sen yeteri kadar kendini ifade edemiyorsun ona herhalde olabilir mi ?

0|0
    0|0
  • Giden gitmiş. Sarışınsa hele hiç sansın olayabilir hanny :)

0|0
    0|0
  • Görme Duyma Düşünme

0|0
    0|0
  • gözler şaşı sanki

0|0
    0|0
  • Büyünce geçer

0|0
    0|0
  • müziğin sesni aç

0|0
    0|0
  • Kitap oku film izle çekirdek citle

0|0
    0|0
  • kulaklık tak

0|0
    0|0
  • Kalbinin cevresini Adepan ile kaplat doktora gidip, ses yalıtımında çok iyi bir malzemedir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• çıkaramazsın öyle hayallere kapılma kendimden biliyorum.. arkadaşı gibi yaklaşırsan sonradan tavırlarınla etkilemek avantajın olur

0|0
    0|0
  • vahim vaka)

0|0
    0|0
  • böyle olmaz.söyle ona.

0|0
    0|0
Yükleniyor...