Ayrıldıktan sonra içim huzurla, sevgiyle doldu...Yorumlarınız?

Garip bi bitiş oldu bizim ki, ilk gün çok üzüldüm. ikimizde seviyoruz, çabaladığını da görüyorum ama olmuyor gibi bişeyle geldi bana.. saçmaydı yani her neyse sonuçta bitti, bitirdi. 2 gün falan oldu. Yalnız ben inanılmaz huzurluyum, sevgi doluyum, güler yüzlüyüm, pozitifim!

Uzun süredir görmediğim insanları gördüm bugün herşey pozitif, güzeldi. bi teyze gördüm bizim buralarda oturan sıkı sıkı tuttum ellerinden, gözlerinin içine bakarak sevgiyle nasılsın teyzecim dedim, konuştuk. sokakta bi köpek gördüm sahibiyle gezinen ona doğru koştum sevdim oynadım onla:) insanlara daha olumlu, daha pozitif daha sevgiyle yaklaştığımı farkettim.

noluyor bana, kendimi 6 ay üzerine ilk defa bu kadar harika hissediyorum!

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Eski sevgilin seni baya yıpratmış sanırım..Ayrılınca kendini bulmuşsun.Özüne dönmüşsün..

2|0
    0|0
    • diğer yorumlara baktım, en çok senin beynin çalışmış. teşekkür ederim :) aynen durum bu :))

• rica ederim:D

• Aynı durum bende de oldu Onu seviyorum ama içimden inanın ona karşı hiç bişey yapmak gelmiyor. Bana büyük terbiyesizlik yaptı. İçimdeki sevgiyi aldı diyebilirim.

Erkekler Ne Diyor 9

• kendınle gurur duymalısın. inan şu an senı tanımadıgım halde yasadıklarınla senın adına gurur duyuyorum. bızım turk ınsanlarımız cok farklı. bırlıktelık yasadıgı ınsandan ayrıldıgı zaman hayat bıtmıstır muamelesı yapıyor. fakat hayat daha yenı baslıyor bunun farkında olan yok. bende yıllardır sevdıgım bırınden ayrıldım(evlılık dusundugum kısıden) duygusal olarak saygı olarak psıkolojık olarak bayagı kotu zaman gecırdım. şu an gayet ıyıyım. htta ıyıkı bıtmıs dıyorum. hayatın tek bır derdı var oda ınsanların onune hep engel koymak ve bızler bu engellerı gecebılıyorsak hayatta yapamayacagımız hıcbırsey yok demektır. bunu sende basardın. hayatı oluruna burak.

mutLulukLa kaL...

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim! çok mutlu ettin beni :) herşey gönlünce olsun:)

• Her çıkışın pozitifligini bir inişi negatifligi vardır . zamanı bekle ve gör

0|0
    0|0
  • 1 ay sonra geçer.başlarsın ağlamaya sızlanmaya..ama gurur bu aramakta olmaz tekrar.sonra başlarsın facesine bakmaya.sonra o da olmaz başlarsın ''arkadaş kalalım'' ayaklarına.adam seni hala seviyordur.senin yapacağın bu dengesizliklerle adamıda maymuna cevireceksin.yazık edecen cocuga.umarım seni tez zamanda unutur.bulmuştur bir cıtır..çıtır çıtır...

0|0
    1|0
    • kes ya:D bana gelmiş, seviyorum sende seviyorsun çabalıyorsun da ama olmuyor dedi :D ben hayatımda böyle saçmalık duymadım :D unutsun unutsun:D

• tamam ben yanlış anlamışım.sen adamı bıraktın gibi okudum.beyinciğim algılamamış.eee yaşlılık ne yaparsın..mutlu ve huzurluysan o zaman sorun yok.ne diyim..bu gece topuzu fazla kaçırdım tüm yorumlarda..sende nasibini aldın..tamam tamam öpücügün kabul edildi..ayrıca şu söylediğin bedduayıda geri al.rahatsız etti beni fazlasıyla..

• adamı bıraksam zaten bide gelip burda mutluyum sevgi doluyum diye konu açmam. öyle yüzsüz değilim. tamam geri aldım bedduamı :)

• oh çok iyi

0|0
    0|0
    • evet ya ne muhteşem bi his bu.

• senin durumun ağır hacı benden söylemesi :D sonraki günlerde tekrar yaz

1|0
    0|0
  • Garipsin.

0|0
    0|0
  • sübhanAllah

0|0
    0|0
  • Apaciler kiz bosa cikmis, saldirin

0|0
    0|0
  • ne yapacağını şaşıran klasik bir ayrılık vakası .

hmmmm tahmini % 8 de görülme ihtimali var .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ayrılınca sevgi pıtırcığı olmuşsun desene:D

0|0
    0|0
    • aynen çok sevgi dolu çok pozitifim :))

• ilk günler öyle olur. :)

1|0
    1|0
Yükleniyor...