Uçurum dizisini izliyorum da. Ben yanlış mı düşünüyorum?

arkadaşlar şuan uçurum dizisini izliyorumda inanın ilk günden beri psikolojimi bozdu bu dizi erkeklerden nefret eder oldum hatta 2 dakikalık zevkleri için o sönen hayatları düşündükçe tamam dizi kurgu olabilir ama bunları yaşayanlar var sonuçta yazık değil mi o kızlara onların kocalarına çocuklarına sönen hayatlarına millet olarak uçkurumuza bu kadar düşkün olmasak kadın pazarlama olayları olur mu o insanalrın ciğeri yanar mı dğer mi buna alınan o 2 dakikalık zevk karşınızda ağlayan yalvaran korkudan titreyen o kızlara yazık değil mi nerede varsa Allahım yardımcıları olsun ve kimseye göstermesin diyeceksiniz bu işi istiyerekte yapan var ama geneli zorlanıyor be hem istiyerek yapsa bile gönüllü düşmüyor bu yola başında onu iten zorlayan olaylar oluyor kendimizi yerlerine koysak bile anlayamayız bilmiyorum ben mi bu konuya bu kadar hassasım sadece ama inanın izlerken gözlerimden yaş geliyor bu durum doğrumu revamı bu insanlara bu sizce bu düzene dur demek gerekmiyormu

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• guzeLim boyle seyler gercekte var olanlar. fakat sen dızıye kendını fazlasıyla kaptırıyorsun. bunu sakın kotu hale sokmadan gerı cek kendını. bırde gercege gelırsek guzel bayanların genelı böyle yola dusuyor. sahıp cıkan olmayınca mecburıyetten. yoksa ınsan kendını neden herkes gıbı hıssetmesın. sana tavsıyem bıraz uzak kalmaya calıs. faydasını göreceksın:)

mutLulukLa kaL...

0|0
    0|0
    • benim uzak kalmam gerçeği değiştirmeyecek ki

Erkekler Ne Diyor 4

• psikolojini bozaacak diziler izleme

0|0
    1|0
  • Altı üstü dizi..

0|0
    1|0
  • dizidende psikoloji bozulmasını ilk defa duydum

0|0
    1|0
    • böyle şeylerin gerçektede olması asıl sorun.

• haklısın bacı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...