Arda Turan Sezon Sonu Galatasaraya Gelebilir Ne düşünüyorsunuz?

Arda Turan Turgay Kıran başkan olursa bende Galatasaraya her ne olursa olsun gelirim demiş Sneijder satılıp Arda alınacakmış ve 10 numaralı forma Ardaya verilecekmiş siz ne düşünüyorsunuz Sneijder giderse Galatasaray çökermi?

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Sneijder gibi bir dünya yıldızını satıp Arda yı almak tam bir aptallık. Sneijderin şutları ve öldürücü pasları Ardada yok. Ardanin Sneijdere göre üstün olduğu tek özellik daha iyi çalım atabilmesi
    Zaten Arda Türkiyede futbol falan oynamıyor spor haberlerinden daha çok magazin programları ve Acun'un yarışmalarında girebiliriz Ardayı

2|0
    0|3
    • Aynen valla bravo

• Arda ile Sneijder'i kıyaslayarak senin de futbol bilgini gördük.

• @pembepatiklipenguen Ardanın Galatasaraydaki son senesine bir bak kaç maça çıkmış kaç gok atmış Arda Turkiyede rahat olmadigindan futbol oynamıyor @bakirerkek1905ve1953 Sneijder Madrid ve Interde oynadı Ballondor aldı Sneijder daha iyi Ardadadan

Erkekler Ne Diyor 14

• Sneijder arda ikisi oynasa ondede burak tadindan yenmez :) ama geliceni dusunmuyorum.

0|0
    0|0
  • Koyu Galatasaraylıyım ama balon haber Arda kesinlikle gelmez kendisi de Türkiye'ye gelmeyeceğim Demişti su an Değeri 50 milyon

0|0
    0|0
  • Arda gelirse , geleceği biter. Net

0|0
    0|0
  • Dönmez yeri sağlam.. Ayrıca GS iflas etti.. Para bulmak çok zor bu devirde..

0|0
    0|0
    • Hisseler satılacakmis

• Yetmez, ayrıca spk izni gerek.. Bence altyapıdaki cevherleri bulsunlar.. Arda'yı bile zoraki oynattı bu Fatih denen adam.. Hıncal Uluç üzerime gelmesin diye.. Ne oldu bir Avrupa yıldızı çıktı..

• Öyle bir şey imkansız. Diyelim ki sneijder gitti arda geldi takım çökmez hatta daha bile iyi olur

0|0
    0|0
  • Bir gun gelecektir elbet ama bence henuz erken kariyerinde daha buyuk hedefleri vardir.

0|0
    0|0
  • Ya bırakın bu asparagas haberleri, hayal kurmayın. Arda 34 yaşına gelir, o zaman belki.

0|0
    0|0
    • Hayalmi arda 3 sene önce bizde oynuyordu

• Arda 3 sene önce beş para etmez bir oyuncuydu, iyiki kurtardı kendini. Atleticoya gitti kendini buldu adamcağız.

• Sacmalk
    . Snijder kim arda kim arda snijderin tirnagi olamaz

0|0
    0|0
  • Totosu havalarda olduğu için kabul edeceğini sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Arda sinajder beraber mükemmel olur

0|0
    0|0
  • geleceğini hiç sanmıyorum. atletico gibi bir takımdan gelmek aptallık olur bence

0|0
    0|0
  • Şimdi sporxte onu okuyordum haber tırt Arda anca 35'inde gelir 1 yıllığına...

0|0
    0|0
  • Nasıl gittiğini bilseydin bu habere inanmazdın

0|0
    0|0
  • madrid gibi zirvede olan takımdan, avrupada bile oynamayan gs ye gelmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kariyerinin zirvesinde hayatta gelmez Arda

0|0
    0|0
  • arda gelmez bence

0|0
    0|0
  • Arda mümkünse gelmesin

0|0
    0|0
  • Galatasaray neden çöksün. Sneijder den önce de gayet iyiydi takım :) Arda daha iyi verimli olur bence. bir sıkıntı olmaz. Asıl sıkıntı selçuk inan da. O takımda oldugu sürece takımda verimlilik beklenmesin bence

0|1
    0|0
    • Arda ben Sneijderin gol attığı yerden topu kaleye yetistiremem demiş

Yükleniyor...