John F Kennedy ve Abraham Lincoln arasındaki ilginç tesadüfler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Abraham Lincoln 1846 yılında kongreye seçildi.

John F. Kennedy ise 1946 yılında kongre üyesi oldu.

Abraham Lincoln 1860 yılında ABD Başkanı oldu.

John F. Kennedy 1960 yılında ABD Başkanı seçildi.

Lincoln ve Kennedy isimlerinin ikisi de 7 harften oluşuyor.

İkisi de Beyaz Saray'da yasarken birer evlatlarını kaybettiler.

İki başkan da bir cuma günü suikasta kurban gitti.

İki başkan da kafasından vurularak öldu.

Lincoln'un sekreterinin adi Kennedy'ydi.

Kennedy'nin sekreterinin adi ise Lincoln'du.

İkisi de birer güneyli tarafından vuruldular.

İkisinin ölümünden sonra da yerlerine bir güneyli başkan atandı.

Her ikisinden sonra başkan atanan kişinin adi Johnson'du.

Lincoln'den sonra başkan olan Andrew Johnson 1808 doğumluydu.

Kennedy'den sonra başkan olan Lyndon Johnson 1908 tarihinde doğmuştu.

Lincoln'u vuran John Wilkes Booth 1839 yılında doğmuştu.

Kennedy'yi vuran Lee Harvey Oswald ise 1939 yılında dünyaya gelmişti.

Her iki katilin de üç isimden oluşan adı vardı.

Suikasttan sonra Booth, tiyatro salonundan kaçmış ve bir depoda yakalanmıştı.

Oswald ise depodan kaçmış ve bir sinema salonunda yakalanmıştı.

Hem Booth hem de Oswald mahkemelerinden önce vuruldular.

Bu benzerlikler hakkında ne düşünüyorsunuz, sizce sadece tesadüf müdür yoksa bir tür simetrik yaşam formu mu? Siz cevaplayın sonra ben fikrimi açıklarım..

Güncellemeler:
Kaynak: link

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• Short history of united states adli pek de short olmayan ve nedense taa kesiften baslayan bir kaynagi okumus biri olarak lincoln ile kennedy arasinda simetrik form falan olmaz diyorum. Geyik sosu bol komplo teorisi demeye bile layik gormedigim bir zorlama oldugunu dusunuyorum. Devlet bahceli nin hesaplari gibi olmus bugun ayin kaciiiii, turkler tariht. Kac devlet kurmuslardiiiiii, bir oturusta sosisli yeme rekorunda kac sosisli yenmistiiii. Cikar onu ondan bunu ekle al sana dokuz isik

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Saçma sapan bir inanışın kurbanı olan bir başkan. Birileri feci halde manyak. Hani güya kıyametin erken kopmasını sağlamak için, yine güya gerçek alametleri gerçekleştirmeye çalışan süper manyakların işlerinden biri. Amerika'da bu konu hakkında çok ciddi araştırmalar yapılmıştı. Kendini zincirle döven dini fanatikler nasıl varsa, tarihi ve olayları tekerrür ettirek süper ilahi(!) hedef tutturmaya çalışanlar da var. İşte fanatizmin en doruk noktalarından biridir bir ülkenin başkanını katletmek. Sonra tarihte görüldüğü gibi ikiz kuleler gelir, sırayla halk gelir, ülkeler gelir, gelir de gelir.

0|0
    0|0
  • Kenediyi Abd derin devleti yedi saçma bir soruştırma süreci vadır katili ni vuran da ilgin biridir abd de kenedi ailesinden birinin başa geçmesi imsansızdır bu cineyetin aydınlatılmasından hiç haz etmez abd derin devleti üstü bi şekilde kapatımıştır nedenini sorarsan söylerim.

0|0
    0|0
  • Tesadüf mü? Bunlar planlanmış olaylardır. Hepsi planlanmıştır en ufak detayına kadar! Bu benzerlikler bilinçlidir, kendilerini dünyanın hakimi göstermek için... Ben yaratırım ben yönetirim gibi...

1|0
    0|0
  • Evet benzerlikler ilginç gerçekten de ama buradan neye varabiliriz ki?Ne diyeyim,iyi olmuş,ikisi de geberip gitmiş.Darısı,Bush,Obama ve yeni ABD başkanlarının başına.Tüm dünyayı karıştırıyorlar,Dünyanın her yerinde terör örgütleri kurdurup destekliyorlar.Tek kelimeyle şeytanın imparatorluğu onlar.

1|0
    0|0
  • lincoln kötülere çalışıyordu kendini kaybettiği için öldü kennedy Allah rahmet eylesin iyi adammış çok yazı okudum türkiyeyi gerçekten türkiye olduğu için seven amerikalı kişilerdenmiş ama amerikanın iki büyük ailesine baş eğmediği için öldürüldü ölümüne şahit olan kırk küsür insan ya intihar etmiş yada bir şekilde kalp krizinden ölmüş işin gerçeği hepsi öldürüldü

0|0
    0|0
  • tesadüf olarak görüleblr ancak ne yazıkki hepsi GERÇEK...

0|0
    0|0
  • 2 mahkeme başkanıda duruşma öncesi tabldottan karnıyarık yemiş deseydin,bayılırdım heralde

0|0
    0|0
    • ahhah:D öyle demiyim de şöyle diyim kennedy'nin aracının markası lincoln'müş:D

• lost çok bozdu yani inanılmaz bozdu. öyle böyle değil yani inanılmaz bozdu

0|0
    0|0
  • Tesadüf sadece ikisi arasında degildi !

ingiltere krali, rahmetli başkan kennedy, taçsız kral pele, backenbauer, kaleci mayer, nadia komanaçi, brigitte bardot ve fenerbahçeli cemil dahil gibicibicis marka traş köpügü kullanıyorlardı.

0|1
    0|0
  • tesadüflere bak

0|0
    0|0
  • o zaman illuminati rulez diyelim

0|0
    0|0
  • Lincoln, “Kennedy” isimli bir tiyatroda, Kennedy, Lincoln marka bir arabada vuruldu.

Bu da benden bonus olsun :)

0|0
    0|0
  • haydi atayistler bunu da açıklayın:D

0|0
    0|0
  • acayipmiş =D

0|0
    0|0
  • bunlar hep amerikan oyunları oyuna gelmeyin :)

0|0
    0|0
  • abraham lıncoln kenedyyden 100 sene sonra yaşamış vay anasınaaaa

0|0
    0|0
  • Gelenekselleştirmiş adamlar.

0|0
    0|0
  • tesadüf...

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 4

• burda neye varıoruz şimdi?

0|0
    0|0
  • bunu bi aralar bütün dünyada okumuştum

0|0
    0|0
  • bunu bır yerde daha okumustum cok ılgınc gercekten ...

0|0
    0|0
  • Kesin illuminati.

0|1
    0|0
Yükleniyor...