Fenerbahçe'yi 10 yıl sonra nerde görüyorsunuz?

Şike olaylarından sonra Fenerbahçe'ye neler olacak?

Kariyeri bitti mi?

0|0
419

En İyi Erkek Görüşü

• Önümüzdeki sezon Fener Bank Asya Ligi'ne renk katar.

Aziz Yıldırım'ın cezası kesinleşir, hapse girer, başkanlığını bırakır, Fener daha vahim hallere düşer. 2 sene sonra 2.Lige düşer. Türkiye kupası ilk elemelerinde GS ile eşleşir, Messi ve Andry Shevshenko'lu GS 8 kişiyle 8-0 alır maçı. FB F8 olur.. Bunu hazmedemeyen taraftarlar kahrolur, kulübü basarlar ve futbolculara sıra dayağı çekerler. Bu moral bozukluğu ve artık hiç bir futbolcunun tercih etmemesi üzerine aldığı kötü sonuçlarla Fener'e 3. lig yolu gözükür. :P

10 yıl sonra da aynen Vefa gibi şanlı futbol tarihimizdeki yerini alır FB.

1|0
    0|0
    • 12 yenilince fareler dağa küsermiş hahhahaha sende bayağı inanmışsın söylediklerine,gerçeklerde 6-0 var ...sizde kuyruk acısı

• Espri ve hayal gücümüzü konuşturduk kardeşim. :P

Hem ezeli rekabette 7 kişiyle 7-0 yenmişliğimiz var FB'yi. Sizin 6-0'ın lafı mı olur? :P

• eskilere bakmayalım hem dimi :) bak önümüzde.. hmm önümüzde de bişey kalmadı be :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• Şike skandalını sadece fener yapmış gibi gören ve dogru düzgün takip etmeyenler ;

Bu şike olayı yıllardır var. Ve hemen her takımda oluyor. Neden sadece feneri sucluyorlar cünkü biz şampiyon olduk

Peki şike skandalında şike yapacagını kabul eden klüp ve futbolcular neden lisanslarına mudahale yok ? Cünkü fenerin Düşmanı çok

peki fener şike takımı diyorsunuz ya eski senelere bir baksanıza bütün takımlarda olmuştur ve araştırılmazda bu saatten sonra. cünkü fenere patladı herkesin keyif yerinde?

peki küme düşen takımlara ne olacak ? onları yendik ve 3 puan almadık mı onlar da yükselecek varsa ykselsin?

Sadece fenere mal etmeyin. Kimse istemez şikeyi. ama fenere yapılan haksızlık. CL den alınması daha büyük haksızlık

0|0
    0|1
    • Tüm takımlarda var tabi şike, ben yok demiyorum ama en büyük şikeyi FB yaptı ve yakalandı, sonuç itibariyle görünenbu.. Ha ne olur, diğer takımların da sonradan çıkabilir, ama bu kadar büyük olmaz..

• Evet ya öyledir genelde haklısın ne diyim. O yüzden yıllarca feneri alasagı etmeye calışıyorsunuz zaten. Tek şike fenerr gibi gösterin sadece. O kadar şike olsa 2 sene üstüste son anda berabere kalmazdık ama siz kendi şikelerinizi bile bilmiyorsunuz averajla şampiyon olurken atılan 8 taneler kupadaki şikeler neyse eskiler de araştırılsa ne güzel olur. akla kara belli olur. bilmiyorum mutlaka vardır diyorum eskiden yapılan şikeler . Ayrıca neden araştırılmıyor? yoksa tnaıdıklarınızmıvar

• Araştırılsın.. ben tek fb de şike var demiyorum ki.. neyse uzatmak istemiyorum. nasılsa bildiğini okuyorsun.. iyi günler

• bank asyada birinciyiz birinci lig bankasya :) yeni bir başkanları olur bu jet fadıl veya halis aga olabilir şaşırtmaz ve belki gene şampiyon olur ama geçmişteki 2dakikalık ve 2 aylık şampiyonluklardan sonrada taraftar inanmaz illegal takılırlar gene :)

1|0
    0|0
  • 3 yıl içinde eski haline döner en fazla 5 yıl sürer bu süreç bana göre. üst üste bir kaç sezon şampiyon olamamış oluruz sadece. 14 sene üst üste şampiyon olamamış büyük takımlarımız var bu ligde bir şey olmaz yani

1|0
    0|0
  • istediğiniz kadar transfer yapın altyapıdan adamlar cıksın o formayı giysin yine galatasarayı yenmiş durumda olacağız 5 sene sonra diyeceğimiz 15 sene oldu hala yenemediler.

5 yıl sonra değil 2 yıl olmadan uefadan fifadan ayrıca bazı cıkarcı türk takımlarından yüklü miktarda tazminat alacağız. aziz yıldırım ne zaman cıakrsa cıksın o zaman baska klüplerin bası yanacak.

baskasının başarıszlıgından baskasının kötü durumundan cıkar arayan takımlar hepsi sabri sarıoğlu gibidir...

1|0
    0|0
  • on yılı boş ver ben bu sene ligde göremiyorum:)))))))))))))

1|0
    0|0
  • serçecik cik cik cik serçeyi ham yaptılar ham. Bi de çıkmışlar biz bank asyada oynamak istiyoruz diye. Bırakın lan bu ayakları, gurur yapmışlar heheehe :)) kekolar ya. Ya bunlar niye her zaman rezil oluyorlar anlamıyorum bize diyolardı kendileri ne hale geldi.

1|0
    0|0
    • Siz bizim en kıymetlimizsiniz. Geçen sene sahanızda size ilk deneyiminizi yaşattık :). Kadıköyü söylemeye gerek bile yok. Muslera mum dikmeyi öğrenmiş mi Mondragon dan

• eyv aborjin. 2 sene sonra artık hesaplaşırız.

• Her zaman

link

Beraberlik alınca üçlü çekersiniz yine :)

• Fenerbahçeli arkadaşların fevaranını anlıyorum. Tek siz yapmadınız şike ama birtek siz yakalandınız. Artık bundan sonra yapacak fazla da birşey yok.

Bir trabzonsporlu olarak söylüyorum. Fenerbahçe düşsede bir kaç yıla kadar yeniden toparlanıp birinci ligde şampiyonluga oynayacaktır. Ve en geç 5 yıla kadar ekonomik açından şimdikinden daha iyi durumdan olacaktır.

Büyük takımların büyüklüğü böyle dönemlerde belli olur.

0|0
    1|0
  • darağacında olsak bile son sözümüz F-E-N-E-R-B-A-H-Ç-E- 10 yıl sonra darpane gibi para basar :D şampiyonlar ligi şampiyonu ve ayrıca ezik klakson cincon ve sekiztaşı dilendirir :D her türlü bu sene görün neler yapıyorlar izleyin sadece yorumu sezon sonu görürüz ...

0|0
    1|1
  • fener 15,20 zor toparlanır...onca kişinin,onca takımın ahını aldı.kolay değil..

şikeyle büyük olunmaz..fener hiç bir zaman büyük takım olamadı..

1|0
    0|0
  • Fenerbahçeyi 10 yıl sonra göremiyorum :)))) Eeee etme bulma dünyası..

1|0
    0|0
    • Hiç göremiyosun dimi :DDDDD

• :))) ama onsuz biz kimle eğlencezzz :)

• Bank Asya dan da güldürürler bizi merak etme :)) Şampiyon olamazlarsa Bank Asya da izle sen komediyi :))))

• bir şey olmaz fenere küme düşünmezlerse aynen devam düşürseler de 2 yıla eski haline gelir

0|0
    1|0
  • 10 yıl sonra şampiyonlar ligini kazamış olacağız bugünü kimse hatırlamayacak bile en kötü ihtimal 4 yıldızımız olur daha da kötümser olursak olduğu yerde sayar ama içeredende olsa içim kan da ağlasa gerçekler acı da olsa kalbimdee göklerde

0|0
    1|1
  • bizim mahalle maçlarına alırız artık:)

1|0
    0|0
  • Sizin gibi diğer takım taraftarları Fb ile ilgili konulara bu kadar ilgili olduğu sürece yine en üstde biz oluruz.

0|0
    1|1
  • Galatasarayın ardında bir yerlerde olur.

0|0
    0|0
  • tam tersine şu an kenetlendi ve tam mptive tüm fenerbahçeliler,10 yılı bilmem ama 5 yıl içinde şampiyonlar liginde finalde olacak...

0|0
    0|0
  • dibe vurur...

0|0
    0|0
  • şampiyonlar liginde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 2 yıl önce neredeyse orada. böyle şeyler böylesi köklü bir takımı sallar ama yıkamaz. yönetim değişir, oyuncular değişir... taraftar ilk başta biraz şüpheli yaklaşır ama eninde sonunda her şey unutulur.

0|0
    1|0
  • fenerbahçenin kariyeri bitmez, yeniden yükselir yeniden alır o kupayı hiç sorun etmiyoruz ailecek

0|0
    1|0
  • bence bunlar dustuklerı yerden kalkıcaklar

0|0
    1|0
  • ne bilem.. belki takım kaldırılır belki tekrar yaşamını devam eder çünkü bazı söylentilere göre şike heryerde vardır

0|0
    0|0
Yükleniyor...