Ben ona bu dünyayı veriririm!!! Acil yardım

arkadaşlar birisi var aklımda desem yeridir uzun süredir izliyorum gerçekten çok düzgün bir insan şimdi bu kız kendini bozmasın ya bu düzgün kalsın çok istiyorum gerçekten karakteri düzgün bir insan gibi duruyor üniye gitmiş daha kimseyle çıkmamış enazından ben öyle biliyorum şu anda iletişim kuramam acayip hırslandım derslere felaket asılıcam ona mutlu bir hayat vermek istiyorum ya bu nedendir bilmem o insan mutlu olmayı gerçekten hakediyor diye hissediyorum şimdi bu insanın doğru insan olup olmadığını nasıl anlarım nasıl sınavlar yaparım.?

birazda kendimden bahsedim çoook zor beğenir ince eler sık dokurum aşık olamam istesem de mantığım elmediği birşey yapmam yakışıklıyım(10 üzerinden 7 8) maddi durumum iyi gibi

Güncellemeler:
kız güzel kız ama bende yakışıklıyım Alllah var yani bir ortama girdim mi 10 kız varsa 7 8 i banko bakar kolay kolay kimseyle çıkmam ayrıca parası iyi bir mesleğim var
Siteden ayrılıyorum arkadaşlar! kendinize iyi bakın
Siteden ayrılıyorum arkadaşlar! kendinize iyi bakın bu hesap veya bu isimde olan hiçbir hesap benimle ilgili değildir ve siteden artık ayrılıyorum

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• kızla tanısmayı dene

0|0
    0|0
    • kızla tanıştık daha önceden ama şimdi şöyle bişey var beni bilenler bilir belki ukalalık olucak ama burnum düşse yere eğilip almam acayip gururluyum gururum için ölebilirim bile bide benden haberi olsun istemiyorum benim önce bunu araştırmam lazım emin olmam lazım en temeli güvenmem lazım

• uzaktayız bayağı uzakta onu denemem için benim okulu başka şehire götürmem lazım

• kaçncı sınıfsınz siz

Kızlar Ne Diyor 4

• bu kotu bırsey bılıyorum.. ama baska yolu yok... cok guvenılır bır arkadasın varsa ona yolla..ama dıkkatlı olmalısınız.. teklıf sakın ettırme ama kıza yakınlasmaya calıssın. bakalım kızın tutumu ne olucak? evet zaten olucaksa gereksızdır

0|0
    0|0
  • Bence bi sakıncası yok.

0|0
    0|0
  • Vakit geçirmeden anlayamazsın ki

0|0
    0|0
  • Akıl olmadıktan sonra kardeş bunların ne önemi var :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Evlenmeye niyetin var gibi anlaşılan. Kızı bir sor,soruştur. Bakalım nasıl biriymiş diye arkadaşlarından sormaya çalış. Uygunsa da en kısa sürede evlenmenizi isterim. Evlenmek isteyen herkesi takdir ediyorum. Yok daha okul bitsin, biraz flört edip takılalım falan dersen sadece derslerine konsatre ol der geçerim.

0|0
    0|0
    • ya evlilik için daha erken ben kızı kandırmak istemiyorum daha okulum var ama benim ilerisi olan bir birliktelik yaşamam için tonla bilgi lazım hani büyük konuşmiyim falsolu bir davranışı olursa isterse afeti devran olsun siler atarım ama yok gibi duruyor

• anlamadın sen beni bence yanlış kıza güzel bir hayat sunmadıktan sonra kızı süründürmenin alemi yok ona da yazıktır hadi çocugun oldu ne yapıcan.iyi de ben bu kızı da kaçırmak istemiyorum taam işe girene kadar dediğin doğru ama onun da kimseyle çıkmasını istemiyorum acaayip kıskanç bir adamım bide o gider biriyle çıkarsa ben de bunu öğrenirsem artık büyük konuşmiyim daha da birlikte olamam

• Süründürmekten kastın aç-susuz kalmazsınız merak etme. Evlilikte bereket vardır ama sen kendi bildiğini yap tabi ne diyeyim.

Yükleniyor...