Hayatınızda memnun olmadığınız durumlar var mı?

Arkadaşlar hayatınızda memnun olmadığınız yerler varmı ; Okul ,iş, özel hayat vb? Açıkçası bölümümnden çok memnun olmama karşın izmit ilinden hiç memnun değilim içim sıkılıyor resmen orada uzun bi zaman var ne yapıcam gerçekten bilmiyorum ama dişimi sıkıcam gibi . Siz memnunmusunuz herşeyden

0|0
74

En İyi Kız Görüşü

• hiçbirinden memnun değilim.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• memnun olduğun var mı diye sorsaydın keşke.

0|0
    0|0
  • hiçbişeyden memnun değilim bugünlerde. rahat bırakılmak kitaplara gömülmekten memnun olucam ama kitap alıcak bile param yok aileme artistlik yapıcam diye fakirlik çekiyorum

0|0
    0|0
  • Cogundan memnunum,memnun olmadiklarim icinse daha cok gencim ve umutluyum elbet duzelecektir:) karamsar olmamak lazim.

0|0
    0|0
  • değilim

0|0
    0|0
  • yuhh artık izmit kadar güzel yer çok azdır

0|0
    0|0
    • izmit eğlenceli deli dolu güzel bi şehir sen zevksizsn

• Arkadaşların hariç mesaj yazamıyormuş bu yüzen cevaplayamıyorum mesajını :(

• ne mesaj ı?

• Hayatımızda memnun olmadığımız durumlar var.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Değilim mesela kendime yeni bir iş bakıyorum. :) Bu arada İzmit güzel bir yer kafanı dağıtmak için birebir yer zaman zaman giderim eğer ortamın varsa bence her yer güzel.

0|0
    0|0
  • Evden çıkmazsan yada fabrikaların arka taraflarında oturuyorsan sıkılırsın tabi !

0|0
    0|0
  • evden pek değilim işyerindende pek değilim arki ortamlarımda pek yok takılmıom yani bi kuzenim var diğer kuzenin sıkıntıları var pek görüşemioz yani mennun olmayan tek sen değilsin

0|0
    0|0
  • Memnun olmasak ne olacak mecburuz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...