Bacakları sıkılaştırmak için nasıl egzersizler yapılmalı?

Yaz geliyor ve yaza kadar bacakları sıkılaştırmak lazım ne yapmak lazım :)

0|0
20|36

En İyi Erkek Görüşü

• istigram da bir kadın var annanytsrom diye harika vücudu var onun yaptığı sporların videosuna bak, oradaki hareketleri yap

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 35

• Youtube kanalımda birçok egzersiz hazirliyorum ozellikle bacak kalca calistirdigim bir programda mevcut beklerim :) youtube a misscoachg yazarsaniz birlesik cikar sevgiler:)

1|0
    0|0
  • eğil kalk :D

2|0
    0|0
  • En kolayını söyliyeyim 1 karış yukseklikteki bir yere çık merdiven olabilir mesela parmak ucunda bas tam merdivenin ucuna sonra parmak ucunda yuksel alçal ben futbolcuyum surekli koşup bu hareketi yapıyorum ve taş gibi :D (fitness her zaman iyidir git 3-4 ayda toparlarsın en iyisi )

1|0
    0|0
    • amele işi ya :D biraz daha zorlayıcı şeyler lazım

• sırt üstü yat, ayaklarını havaya kaldır. bisiklek sürüyormuş gibi 3 set şeklinde 15 kere yap. 15 kere cevirdin diyelim. 5 dk dinlen tekrarlar, Hamlıgı atarsın ilk bir kaç gün alışınca devamı gelir. En pratik çözüm bu

1|0
    0|0
  • en büyük kaslar bacakları dikkatli beslen bacak kaslarını çalıştırmak çok büyük ölçüde kilo aldırabilir karbonhitrattan uzak dur derim

0|0
    0|0
  • squad =D

0|0
    0|0
  • Yüksek tekrarlı hareketler sıkılaşmayı sağlar.

0|0
    0|0
  • Squat yap arkadaşım. Bir gün çalıştr bir gün dinlendir bacaklarını. 1 ayda toplardın. 4 5 aydada sımsıkı bir hale gelir.

0|0
    0|0
  • 21 kişininde mi gözleri bozuk birinden biri kapardi

0|0
    1|0
  • Squat - kardiyo - fitness. Sonra tapsınlar sana.

0|0
    0|0
  • futbol oyna ciddiyim. özellikle sol kanatta oynarsan kısa zamanda güzel sonuçlar alacaksın. ben spor kompleksinde çalışıyorum. kız takımının teknik direktörüyüm ankara'da. oradan biliyorum. senin gibi kızları kanada koyarız.

0|0
    0|0
  • boşver bunlaarı önce yediklerine dikkat et... selülitin en büyük düşmanı çikolata vs gibi zararlı aseylerden uzak dur... yoksa bırak bacağı ne yaparsan yap kocaman popon olur...

0|0
    0|0
  • sporcuyum tek yapman gereken bilek aırlıkları var 500Gram ya da 1Kg lıklardan al ve sürekli yürüyüş yap. yorulduğunda devam et en son derman kalmadığıda dinlen. bacaklarınla birlikte vücudunda sıkı bir görünüm kazanır :)

0|0
    0|0
  • Bısıklete bınmelısınn tas olursun tas ::))

0|0
    0|0
  • Spora yazıl.

0|0
    0|0
  • koşu yap sonrada bisiklet kullan

0|0
    0|0
  • misyoner egzersizi

0|0
    0|0
  • Çok kalkkk

0|0
    0|0
  • Ateşin içine sokta bacaklarını orda hem alışırsın hem sıkılaşır dahana bilirsen..

0|0
    0|0
  • cardio yap bacım :)

0|0
    0|0
  • Play storeden indir bir guzel uygulama başla

0|0
    0|0
  • futbolcumusun? roberto carlos gibi bir bacaklaramı sahib olmak istiyorsun? bizene amuya kalkayim

0|0
    1|0
  • Ovv en sevdiğim bölge :))

0|0
    0|0
  • Evveett bir squat girl daha geliyor yuppii :D

0|0
    0|0
  • squat yapmalısın.

0|0
    0|0
  • Suquat ve lunge ıyıdır

0|0
    0|0
  • Squat yap

0|0
    0|0
  • Twerk yap.

0|0
    0|0
  • Spor salonuna gidiyormusun gidiyorsan ayrı gitmiyorsan ayrı bu işler

0|0
    0|0
  • Çömel kalk yap olmadi komando dansi cekersin :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 20

• Spora Gidecek Vaktin Varsa Squat Öneririm.
    Yoksa Eğer --> Bisikletin Var Ve Sürmesini Biliyorsan Bol Bol Bisiklet Sür Canım
    Bisikletim Yok Var Da Sürecek Mecalim Yok Diyorsan ---> Evde Sırt Üstü Yere Uzan Ve Bisiklet Sürüyormuş Gibi Bacaklarını Hareket Ettir
    Bunu Günde 10 Dakika Yapsan Yaza Kadar Senden Sıkı Bacaklısı Olmaz Şahsen Ben Böyle Yapıyorum Denenmiştir Onaylanmıştır ;))

0|0
    0|0
  • Step çok etkili

0|0
    0|0
  • Isın ve spora başla. Cardıo-Egzersiz.

0|0
    0|0
  • Koşu felan olabilir ama vücudunu bir mevsim için sıkılastircan diyelim spor yaptın sıkılasti , sporu bırakırsanız bir sure sonra tekrar dahada çok sarkar ve sıkılik özelliğini kaybeder spor herzaman yapılmalıdır :)

0|0
    0|0
  • Zumba

0|0
    0|0
  • eliptik bisiklet.

0|0
    0|0
  • Squat

0|0
    1|0
  • Ellerini öne uzat ve kalcani disari cikart ve belini kirmadan çömel kalk bu hareketi yapmadan ısın ama yoksa günlerce ağrisini cekersin

0|0
    0|0
  • lastikle plates

0|0
    0|0
  • Sıkılastirmayin bnce. Yani kilo verin tamam da benim bacaklarim kasli mesela bn pismanim yani :D cok bingil bingil mi olur sıkılasma yapmayinca onu bilemem

0|0
    0|0
  • bunu burada sorarak zaman kaybetme bence youtubede yaz hepsi karşına çıksın bir çok hareket var. ama en amale yöntem merdiven inip çıkmak haberin olsun.

0|0
    0|0
  • squat en ıyısı bence

0|0
    0|0
  • Step oneririm eglencelide

1|0
    0|0
  • squat tabiiki :D

0|0
    1|0
  • Squat Twerk

0|0
    0|0
  • Squat yap cok faydasini görùyorum ben

0|0
    0|0
  • yürüyüş, squat

0|0
    0|0
  • plates hareketleri sadece bacak değil diğer bölgelerinizin de sert olmasını sağlar

0|0
    0|0
  • Takipteyimmmm bunu

0|0
    0|0
Yükleniyor...