Kalın bacaklar için hangi sporları tavsiye edersiniz?

Kalın bacaklarımı inceltmek istiyorum. Ama sadece bacaklarım kalın var mı bunun çözümü?

0|0
23|53

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 53

• Squat sakin yapma ya o daha da kalinlastirir. İnceltme hareketi kesinlikle degildir. Bacak diyince millet tutturmus bir squat. Simdikinin iki kati olur bacaklarin. Bol bol yuruyus yap, bisiklet hareketi falan yap. Sirt ustu yatip bacak egzersizleri falan yap.

0|0
    0|0
  • Youube kanalımda bununla ilgili bir video mevcut oradan yardimci olabilirim sana misscoachg yazman yeterli youtube a sevgiler

0|0
    0|0
  • koşmalısın

1|0
    0|0
  • Ooo en sevdigim bacak bayilirim inceltme hic

0|0
    0|0
  • koşu kesinlikle

1|0
    0|0
  • Dana gibi yemezsen incelir.

2|1
    5|1
  • squat

1|0
    0|0
  • bilardo oynamanı tavsıye ederm :D

1|0
    1|0
  • Bacak bacak üstüne at, kalın bacak iyi durur.. Ayrıca hoş spordur, frikiki vardır, serbest atışı vardır.. karşındakine de çömel, eğil kalk, yandan ba şeklinde spor yaptırır... Ancak bu spor için kırmızı giymek lazımdır. Yoksa bacak yemin billah sonsuza kadar kalın bacak olarak kalın.. İnceltmek için merdiven çıkmak da iyidir, hoştur..

0|0
    3|0
  • butts and gutts diye bir spor var araştır sadece bacak çalışılıyor crossfit spining ve zumba da önerebilirim

1|0
    0|0
  • Bacak omuza bnce

2|1
    0|0
  • inceltmenin yolunu söylüyorum manyetik eliptik bisiklet al evine..

0|0
    0|0
  • koşu yap

0|0
    0|0
  • sadece spor yaparak bacaklarını kalınlaştıramazsın spor+yemek+dinlenmek spor yaptıktan sonra dinlenmesini bileceksinki bacakların kalınlaşsın

0|0
    0|0
  • Benimde alt bacağım kalın. Bisiklet sürmek iyi heralde. Evde kondisyon bisikleti, yürüyüş bandı falan var ama eriniyorum :)

0|0
    0|0
  • Biçimliyse takma kalınlığı

0|0
    0|0
    • Biçimli zenci bacağı gibi ama ben ince bacak seviyorum

• Sen seviyorsan başka ama anlattığın da oldukça hoş

• sureklı otur kalk sırt ustu yat ayaklarını havaya kaldır makas gıbı hareket etır yazarak anca bu kadar :D

0|0
    0|0
  • Squat.

0|0
    0|0
  • Oooo bacak eritme felan. d

0|0
    1|0
  • kalın bacak harika oluyo ya, bence elleşme :)

0|0
    0|0
  • Oldugu gıbı kalsını tavsıye ederız :)

0|0
    0|0
  • komando dansını uygularsan roberto carlos gibi bacağın olur :D

1|0
    1|0
  • Bacaktan kastin nere?

0|0
    0|0
  • resmini çekip gönderirmisin acaba?

0|0
    0|0
  • Plates ve aerobik

1|0
    0|0
  • bence kalın bacaklar daha güsel

0|0
    0|0
  • voleybol

0|0
    0|0
  • plates yap

0|0
    0|0
  • Kalın bacak iyidir boşver

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    23

Kızlar Ne Diyor 22

• Suat falan yapmaya kalkma bişey duymuş söylüyorlar bacak açma kapama hareketleri yap elinden geliyorsa dışarıda bisiklet sur gelmiyorsa evde yatarak bunu yap dediğimi anladın umarım ip atla mutlaka günde 20dk durmadan tempolu bir şekilde nefes alış verislerinde çok önemli bunu una

1|0
    0|0
  • tracy anderson'ın method mat'i var. youtube da bulabilirsin. ben haftada 6 gün yapıyordum hem inceldi hem kas yaptım çok çekici de duruyor. biraz zorlayıc ama gerçekten çok işe yarıyor.

1|0
    0|0
  • Plates tiolari verebilirm ozelden yazarsan

0|0
    0|0
  • kalın bacak kadar seksi bir şey mi var ya? allah nimet vermiş işte güle güle kullan.

2|0
    0|0
  • Benim bacaklarımda kalındı, babam spor hocası, önerisiyle 1 ay boyunca yan bir şekilde uzanıp bacak aç kapa (makas) hareketi yaptım günde 120 kez 60 bir bacak 60 diğer bacak olacak şekilde, çok büyük etkileri oldu. Gerçekten farkı göreceksin :)

1|1
    0|0
  • Burada squat kalca gelistirir diyorlar ama cok yanlis biliyorlar yaaa.. squat bacaklara daha da etkili. Biraz da kalca.. Tavsiye ederim, ama sadece squatla olmaz. Instagramde @workoutprograms sayfasinda guzel programlar var

0|0
    0|0
  • Bisiklet sürmek en en kesin çare. Bacak kaslarını çalıştırdığından, yağlar erir.

1|0
    0|0
  • Zayıfla incelir

0|0
    1|0
  • hayır squat diyenleri dinleme, squat popo şekillendirme sporu ve bacaklarda kas yaptığı için daha da kalın gösteriyor, tempolu yürüyüşle erittim ben günde 1 saat

1|0
    0|0
  • Koşunun gözle görülür etkisi var. Squat daha çok kalça olduğu için bacağa kas yapar, daha da kalınlaşır ama sıkılaşır. Ben koşuyla hallediyorum. :)

0|0
    0|0
  • Off ayni sorun bendede vaaarrrr :/ diz kapagimn alti ust kismi kalin ama alt kismi ince. Buda kalcam biraz dolgun oldugundan heralde. nasl incelcek bnde bilmiom

0|0
    0|0
  • Squat

0|0
    0|0
  • Squat çalış netten kalça iç bacak basen hareketlerine bak.

0|0
    0|0
  • plates.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle squat. Ben yapiyorum cokta etkili. kalcada sekilleniyor

0|0
    0|0
    • Squat zordur ama bacaklar icin popo icin cok etkilidir bende spor yapiorum squata yaptim ilk gun 2 gun yurumekte zorluk cektim sonra bacaklar sim siki ve ince oldu oneririm :)

• Squat

0|0
    0|0
  • Yürüyüş yap bol bol

0|0
    0|0
  • plates topu ile yapılan egzersiz hareketleri üst bacakların incelmesini sağlıyor.

0|0
    0|0
  • basketboll onun sortu kisa bacaklarin belli olmaz yani sporcuyum oradan biliyom

0|0
    0|0
  • önce yürüyüşle bacaklarını açman lazım ardından bisiklet ve bacak hareketleriyle destekle squat baya moda ama inceltmiyor ;)

0|0
    0|0
  • Uff benim de öyle bisikletle falan incelir heralde. :S

0|1
    0|0
  • Squat ve merdivenden uzak dur büyük kas grubudur fazla çaliştirma bildiğim kadarıyla lastikle yapılan hareketler inceltici oluyor

1|0
    0|0
Yükleniyor...