Bir zamanlar yüz vermediğiniz insanın zengin ve ünlü olduğunu görseniz ne yaparsınız?

Bir zamanlar yüz vermediğiniz kişiyi daha sonra ansızın televizyonda görseniz, zengin olduğunu öğrenseniz ne yaparsınız?

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• sanırım içimden bi kıskançlık duygusu geçerdi ama bunu kabullenemez kendi kendime aslında kıskanmadığımı yutturmaya çalışırdım.cebimdeki parayı saydığım bir zamanda yine aklıma gelirdi vay anasını be kimbilir kaç parası vardır şimdi onun diye iç çekerdim.

birkaç arkadaşı aradım abuk subuk bahanelerle ve ara yerde bu ünlü olan arkadaşı da söyleyiverirdim.birbirimize vaayy hayırlısı olsun ya desekte içten içe haset ederdik ve dedikodusunu yapardık iki dakkada..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Aslında olayda pek iç çekecek bir durum yok. Kimse asansörle bulunduğu mevkiye çıkmıyor, yarın belki o kişinin seviyesine sizde ulaşabilirsiniz. Veya gördüğünüz kişi bir anda tepetaklak inebilir, ben şahsıma gurur duyarım neticede tanıdığım bir kişinin belli bir seviyeye ulaşmış olduğunu görüyorum,

0|0
    0|0
  • yüz vermiyorsam kişiliğinden dolayıdır. para/insan = 100 kat kişilik bozukluğu, yani hiç yüz verilmez. paralı akraba, çevrende paralı birimi var uzak dur = )

0|0
    0|0
  • İnsan, başka bir insanın omuzları üzerinde yükselemez. Eğer aşık olmadığım bir kız çok zengin olsa, televizyonlara çıksa, şaşırırım ama asla keşke evlenseymişim demem. Aksine şimdi gelip teklif etse, yine fikrim değişmezdi derim.

1|0
    0|0
  • Hırs yapar, ondan daha ünlü olmaya çalışırım. Ama aynı zamanda da hiç iplemem, hiç tanışmamışız moduna bile sokarım kendimi.

0|0
    0|0
  • zamanında yol verdiysem doğruyu yapmışımdır hiçbir şey yapmam

0|0
    0|0
  • "Vay am***** ******, bak şu p*zevenge. Yüzüne bakmıyorduk şimdi televizyonda kıçını sallıyor bana."

1|0
    0|0
  • Lisedeki sıra arkadaşım ünlü oldu. Kendisini severdim. İyi de bir arkadaşlığımız vardı. Ama araya yıllar geçince mesajlaşılmayan facebook arkadaşı olarak kaldı. Facebook u kapatınca o durum da son buldu.

0|0
    0|0
  • sen olsan acayip sinir olurdum

0|0
    0|0
  • vay vay nolmus bu tirto ya derim

0|0
    0|0
  • zamanında vermediysem vermem

0|0
    0|0
  • E para pul sohret heveslisisin onu anladik,

0|0
    0|0
  • Bir zamanlar maldın,şimdi dünya kadar malsın.

0|0
    0|0
  • olabilir insan yıldızlara ulaşınca farklı bir insan olmuyor...

0|0
    0|0
  • eğer ünlü olacak sen isen merak etme şuan sana yüz vermeyen çocuğu unutur daha farklı hayatlar yaşarsın. Harbi ünlü olursan izledikçe batar hayır diyenlere inanma. Ama hiç sevmediğim biri ise tabi etkilemez içimde biraz birşeyler varsa onun yükseklerde olması kötü yapabilir beni. Zaten şuan sevdiğim kız o yolda ve ünlü olursa her izlediğimde strese girerim ama içimizdeki sevgiye bağlı tabi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• banane zenginse zengin sonucta yollar ayrilmis

ayrildiysam ister kral olsun padisah olsun prens olsun benim icin bisey degismeyecek parasinida alsin basina calsin

0|0
    0|0
  • bi insan paragözse peşinden koşar ama parada pulda gözü olmayan biriyse kendini ezmez peşinden koşmaz bn ikincisini yapardım hayatta paradan daha değerli şeyler var

0|0
    0|0
  • başıma geldı :D ve yıne umursamıyorum

0|0
    0|0
  • bisey dgşmez.sonuçta sevmiyosam yine sevmıyorumdur.

0|0
    0|0
  • Hic bir sey yapmazdim.

0|0
    0|0
  • Bişey olmazdı, yüz vermemişim demekki yeterli değilmiş benim için.

0|0
    0|0
  • tipe bak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...