Kapat

Havalı kız gördüğünüz zaman kendini beğenmiş ve güvenen hoşlanır mısınız yoksa sevmez misiniz böyle tipleri?

havalı kız gördüğünüz zaman kendini beğenmiş ve güvenen hoşlanır mısınız yoksa sevmez misiniz böyle tipleri

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• kendine güvenen iyidir de.kendini beğenmiş havalı kızları sevmem pek

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 8

• Aşırı itici gelir. Kendine güven nereden geliyor diye sorarım içimden. Kendini beğenmesi de umrumda değil, bakalım ben beğeniyor muyum da derim ayrıyeten.

0|0
    0|0
  • Havaya ne gerek var ki hepmiz aynı yerden çıkmayız farklı özelliklerimiz var ama bence en büyük erdem EFENDİLİK :)

1|0
    0|0
    • hoş diil yani

• öff yaa kendimi de sıkmak istemiyorum :/

• boşver takma sen nasl istiyosan öyle yaşa

• havasını alırım...

2|0
    0|0
  • kendini begeneni zaten genelde sadece kendisi begenir havalı olanlarda aynen öyle..

ama kendine güveni olan kızı herkes sever..

0|0
    0|0
    • arasında aslında çok şey yok dışardan bakılınca hangisini taşıdığını anlıyabilir misin mesela

• her zaman olmasada anlaşılabiliyor bakışından halinden hareketlerinden anlaşılıyor ve hatta konuşmalarından anlaşılıyor.

• eğlenilecek kız katogorime alırım hemen onu.;)

1|0
    0|0
  • havalı tip görünce aklıma şu atasözü gelir. gagası b.o ta k.çı havada.

bu nedenle çok itilirim yaw

0|0
    0|0
  • hiç sevmem böyle tipleri.

0|0
    0|0
  • kendine güven ayrı havalı ayrı havasını alırlar diyorlarr

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• hic sevmem cevremde öyle insanlae görünce nedense cok basit buluyorum ve onlari ezmek laf sokmak hatta kavga etmek istiyorum :D

1|0
    0|0
  • Havali kendini beyenmis ne kizlari nede erkekleri severim bence insan sevilmi güler yüzlü görnmeli

0|0
    0|0
Yükleniyor...