Havalı kız gördüğünüz zaman kendini beğenmiş ve güvenen hoşlanır mısınız yoksa sevmez misiniz böyle tipleri?

havalı kız gördüğünüz zaman kendini beğenmiş ve güvenen hoşlanır mısınız yoksa sevmez misiniz böyle tipleri

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• kendine güvenen iyidir de.kendini beğenmiş havalı kızları sevmem pek

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Aşırı itici gelir. Kendine güven nereden geliyor diye sorarım içimden. Kendini beğenmesi de umrumda değil, bakalım ben beğeniyor muyum da derim ayrıyeten.

0|0
    0|0
  • Havaya ne gerek var ki hepmiz aynı yerden çıkmayız farklı özelliklerimiz var ama bence en büyük erdem EFENDİLİK :)

1|0
    0|0
    • hoş diil yani

• öff yaa kendimi de sıkmak istemiyorum :/

• boşver takma sen nasl istiyosan öyle yaşa

• havasını alırım...

2|0
    0|0
  • kendini begeneni zaten genelde sadece kendisi begenir havalı olanlarda aynen öyle..

ama kendine güveni olan kızı herkes sever..

0|0
    0|0
    • arasında aslında çok şey yok dışardan bakılınca hangisini taşıdığını anlıyabilir misin mesela

• her zaman olmasada anlaşılabiliyor bakışından halinden hareketlerinden anlaşılıyor ve hatta konuşmalarından anlaşılıyor.

• eğlenilecek kız katogorime alırım hemen onu.;)

1|0
    0|0
  • havalı tip görünce aklıma şu atasözü gelir. gagası b.o ta k.çı havada.

bu nedenle çok itilirim yaw

0|0
    0|0
  • hiç sevmem böyle tipleri.

0|0
    0|0
  • kendine güven ayrı havalı ayrı havasını alırlar diyorlarr

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hic sevmem cevremde öyle insanlae görünce nedense cok basit buluyorum ve onlari ezmek laf sokmak hatta kavga etmek istiyorum :D

1|0
    0|0
  • Havali kendini beyenmis ne kizlari nede erkekleri severim bence insan sevilmi güler yüzlü görnmeli

0|0
    0|0
Yükleniyor...