Galatasaray Soma için toplanan paraları ne yaptı?

MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay, SOMA yararına yapılan futbol faaliyetlerinden ilçeye para gitmediğini, bu paraların nerede olduğunu sordu!
amkspor.sozcu.com.tr/.../

Böyle birşey varsa skandal olur sizce?

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

• Yalan haber

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Neyse bizden gelenin gittiği yer belli

0|0
    0|0
  • Galatasaray başka takımlar gibi yardım parasını cebine atacak bir takım değil lütfen bunu ancak diğer takımlar yapar.

0|1
    2|1
  • Ceplerine indirmiştir galatasaraydan herşey beklenir

0|0
    2|2
  • Baslik neden galatasarayla ilgili.

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 10

• parayı gs değil federasyon a sorsunlar.

0|0
    1|0
  • İyide niye gs ile alakali soru? Gizlican biktik artik gizliden sallamalarinizdan.

0|0
    1|0
  • var mı bilmiyorum yönetime hesabını sormak lazım varsa galatasarayın galatasaraylı olarak varsa allah ne biliyorsa öyle yapsın derim o zaman ünal aysal yönetimi baştaydı onlara sormak gerekli

0|0
    0|0
  • Gs daha futbokcularının parasını ödeyemiyo. Bence napmıştır biliyomusun. Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi adayların hesabına para yatırılıyoduya sivil halk tarafından. Onlarda hükümet yalakası olduğu için Somaya göndermek yerine Tayyibin hesabına yatırmışlardır.

0|0
    0|1
  • Hırsızlar yetim malı yenirmi l. a. n cincon

1|0
    0|1
  • Niye galatasaray? 3 büyük takımda bu organizasyona katıldı haber olsun diye konuşuyorlar kopyala yapıştır yapmayalım biraz araştırma yapın.

0|0
    1|0
  • gider ayak ünal başgan paraları arakladımı la yoksa?

0|0
    0|1
  • Galatasaray, soma için toplanan paraları somaya gönderdi. asılsız haber..

0|0
    1|0
  • Olayın Galatasaray la ilgisi yok ama sizin gibi beyinsizler bunu idrak edemiyor.

1|0
    0|0
  • Bunlar paraları sıfırlama uzmanları. Bilal Erdoğan'ın TÜRGEV vakfına aktarmışlardır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...