Sizin de eşyalarınızın yerini değiştirip habersiz çöpe atan bir aileniz var mı?

evet daha bugün tüm özel eşyalarımın yeri değiştirilip bir kısmı çöpe atılmıştı çıldırdım ya sizin de oluyor mu?

0|0
25|18

En İyi Kız Görüşü

• evet en çok da tel tokalarımı atıyo:( yapma bunu yapma bunu diyorum sen de ortalığa bırakma diyo tokacıyı ben zengin ediyorum

Annemmm çok zalımmmmm çok hayınnnn!

zalımsın kadın zalım..

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 18

• çok oldu kafayı yediğim bu olaya halada devam eder okul esyalarımın hiçbirini koyduğum yerde bulamam anahtarım telefonum sakız kutum hep aynı yere koyarım hep kaybolur bir bakarım koyduğum yerle alakası olmayan biryerden çıkmış..kısacası nefret ederim bırakın ve kalsın olduğu yerde sonra ceremesini ben çekiyorum :/

0|0
    0|0
  • bazen bende de oluyor çöpe atmıyorlar fakat kaldırıp bir yere koyuyorlar ve aradığımda bulamıyorum işte o zaman çıldırıyorum

0|0
    0|0
  • yok benimkiler genelde evde kaybolur hiç bi koyduğumu yerinde bulamam.hoş zaten bunların hiç biri de özel eşya değil.şimdi düşündüm de benim telefonum ve çantamdan başka özelim yokmuş.kıyafetlerimi saymazsak tabi :))

0|0
    0|0
  • eskiden çok çok oluyordu halen zaman zaman takılırım şu t-shirt ümü kime vermiştin diye. daha iki kez giymediğim giysilerimi götürüp veren bir annem var ama her ne hikmetse özellikle bu tip yenileri verdiğini hatırlamaz kesinlikle bir yerde bırakmışsındır gibi bir savunmaya geçer, çok tatlıdır yani.

Len yarı çıplak mı geziyorum , ne zaman gördün :)

0|0
    0|0
  • Annemle tartışmalarımın ana sebebidir , birde benim bir yere koyduğum eşyayı başka biryere kaldırıp , sonrada nereye koyduğunu unutmasıda ayrı birşeydir :)

0|0
    0|0
  • eşyalarım ve teknoloji üssüme dokunanı yakarım hacı.

0|0
    0|0
  • Katil olmaya sebep bende yaşıyorum aynısını

0|0
    0|0
  • çıldırıyorum kafayı yiyorum eşyalarıma dokunulunca bırak orda dursun bırak sana mı kalmış yok ama illa yerini değiştirecekler atacaklar

0|0
    0|0
  • 2000tl lik bvlgari saatimi bu ne deyip atan annem:) zaten kullanmıyodum ama umrumda olmadı açıkcası:)

0|0
    0|0
  • normal birşey yani bütün ailelerin yaptığı şeydir :D

0|0
    0|0
  • Kimse atmaz. çünkü nerden başlayacaklarını bilemiyorlar ):

0|0
    0|0
  • hayırrrrrrrrrrr

0|0
    0|0
  • yapamazlar korkarlar

0|0
    0|0
  • yok

0|0
    0|0
  • benim için cinayet sebebi

0|0
    0|0
  • Oluyor. Özellikle de Bezlerimi ve muşambalarımı atıyorlar buna sinir oluyorum. Ara sıra altıma bez bağlarım da.

0|0
    0|0
  • Hayır yok

0|0
    0|0
  • benim annemde bana sormadan kıyafetlerimi başkaların veriyor sinir oluyom bi sor amk

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 24

• evet var çıldırma sebebim

0|0
    0|0
  • kimse dokunamaz =)

0|0
    0|0
  • Birlikte yaşarken yapardı sanırım , ama uzun zamandır pek karışanım yok ...

0|0
    0|0
  • evet cok sinir oluyorum ama ailem iste :) daha dogrusu annem iste :) olsun yeterki hayatimda olsun

0|0
    0|0
  • Yok bu avantajda abimle odayı paylaştım içindi sanirim. Abim hic kendi tarafının toplanmasını istemezdi ve annemde bunu bilirdi...

0|0
    0|0
  • Öyle bir hata yapılmaz,inanıyorum:)

0|0
    0|0
  • hiç ellemesem ne kadar eşyam varsa antıka olup müzelik olacaklar okadar baglıdır annem esyalaraa :)

0|0
    0|0
  • ay annem beni öldürecek , odama girer çıktığında tanıyamam.

ellemeyin eşyalarımı ya.

0|0
    0|0
  • Benim annemde Yapardı.oturup biraz konustum(birazın hayattaki karşılığı tam 1 saat 20 dk ydi.yanlis hatırlamıyorsam) yapmıyor artık.onu seviyorum:)

0|0
    0|0
  • üniversite hazilriginda tam 100 sayfalik elcaazlarimla yazdiğim matematik defterimi annem hiç acimadan çöpe atmişti. hatta çöpü de konteynere. kör olasi çöpçüler emeğimi alip gitmişler yanarim yanarim bi ona yanarim işte(((

0|0
    0|0
  • Kendi eşyalarımı kendim toparladığımdan olmuyor

0|1
    0|0
  • Hayır özel eşyalarımın karıştırılmasından hoşlanmam. Bu yüzden kimse dokunmaz.

0|0
    0|0
  • çöpe atma demiyelimde benimden habersz eşyalarımı başkasına verme olabilir:D

0|0
    0|0
  • offf annecim çok yapar:) sık sık:) kıyameti koparcağımı bile bile:)

0|0
    0|0
  • olmaz mı ya aynısı oluyo o an herkesi parçalayablrm bile

0|0
    0|0
  • hayır öyle bir aileye sahip degilim çok şükür ^^

0|0
    0|0
  • btn aileler öyle değilmi :)

0|0
    0|0
  • bunun için eşyalarımı herzamn kendim toplarım..insanlık hali sonuçta=/

0|0
    0|0
  • oharaa olacakları ben bile tahmin edemiyorum :@

0|0
    0|0
  • Buna asla izin vermem eşyalarıma dokunulmasından bile haz etmem

0|0
    0|0
  • Hayır.

Hele bir dokunan olsun...

0|0
    0|0
  • Hayır. :)

0|0
    0|0
  • hele bi atsınlar gider ben onları çöpe atarım

0|0
    0|1
  • ben küçükken çöpleri karıştırıp geri çıkartırmışım istediğim şeyleri..

0|0
    0|0
Yükleniyor...