Sabrınızın sonu ne kadar?

sevdiğiniz insan size yalan söylese defalarca ama siz kıyamadıgınız için bırakamasanız onu seviyosunuz yani.. defalarca şans tanısanız değişmesi için ama bunuda kullanamasa..ne zamana kadar sürer bu böyle?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Iliskide ihanetin ve yalanin affi yok ,Ikinci sansi falan hic yok .Bu yanlis fikirleri senin aklina kim soktu bilmem ama atesle oynuyorsun bilmelisin.Kendi hayatini darma duman etme yazik olur sana yazik olur gencligine yazik olur hayatina...

Yalana ,ihanete,siddete.kustahliga sabir gosterilmez.Eger soyledigin dogru olsaydi yalanci mumu yatsiya kadar yanar denmez sonsuz kadar denirdi .Kendine acima baskalarininda sana acimasina firsat verme ... Bizim aptali gene kandirdim loop;una kendini sokturma aninda reaksiyon goster. onu layik oldugu yere yalancilarin yanina gonder.

saygilarimla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Çoğu konuda sabırlıyımdır. Yalan hariç, yalan söylüyorsa bitmiştir benim için... Bunu yapan kişi mazide kalır, hoşçakalsın...

0|0
    0|0
  • hemen bitir sıkılmadınmı hayatı boyunca değişmeyecek o zaat

0|0
    0|0
  • Yalanın içeriğiyle ilgilidir. Kızlarla yazışmak başka, işim var deyip, arkadaşıyla buluşması başka.

0|0
    0|0
    • gizli facebook'lar kızlarla gizli gizli konuşmalar habersiz dısarı çıkmalar falan

• Daha ne duruyorsun? Ben şimdiye kadar çoktan bırakmıştım. Affetme falan... Helal olsun, ya çok anlayışlısın, ya çok saf

• Bu Çok kötü bir sorun, Bence ona artık sert çıkmalısın çünkü böyle erkekler genelde kızları umursamaz ! yani sen onu bırakmışsın bırakmamışsın önemli değildir senden şans istemesi ise tam bir yüzsüz olduğunun kanıtı bence !

0|0
    0|0
  • yalanı kendıne bana değil ben inanıyormuşum gibi yaparım ama inanmam biraz aramız soğur okadar.

0|0
    0|0
  • kavgalı bi ilişki olabilir ama yalanlı bi ilişki olamaz yalancı insan başına çok dert açar söyliyim

0|0
    0|0
  • sabrimiz 2 yıl daha gs de sonunu bilmiyorum

0|0
    0|0
  • 2kere affederim oda duruma göre enfazla 3de postalarım

0|0
    0|0
  • böyle bir ilişki sürmez sölim...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Eden bulur merak etme birak olcana,varsinn.. birgun seniii anlar ve doner elbed.. Sabbret..zordur ama Sabretttt cunki bende yasadimbilirim

0|0
    0|0
  • Kimsenin değişmesi için sanş vermem. Huylu huyundan vazgeçmez bilmez misin?

0|0
    0|0
Yükleniyor...