Off ya Beşiktaş tur atlacak mi sizce?

1 0 i döndürebilecek mıyız sizce arkadaşlar :)

Güncellemeler:
Güncel
Güncelll

0|0
2|21

En İyi Kız Görüşü

• İnşallah eler liverpool avantajlı olsada imkansız değil hiç bişey

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 21

• rahat rahat turu geçer inşallah.
    yalnız dün akşamki penaltı oluşumu ve kullanılışı bakımından bursa-bjk maçının aynısıydı

1|0
    0|0
  • Artik is baya zorlasti burada adamlar 1 gol atsalar bjkye 3 gol gerekecek ama ins gecer burada 1-0 alsa iyi.

1|0
    0|0
  • vala koyu bir GS taraftarıyım beşiktaşı dün takdir ettim mücadelesiyle atlayabilir liverpool öyle aham şahım takım değil

1|0
    0|0
  • burada alırız bu macı

1|0
    0|0
  • maçı kazanır ama tur atlar mı bilemem. Deplasmanda gol atmak çok önemli bir olgu. Hakan şükür'ün bir sözü vardı ; ikili maçlarda ilk maç deplasmandaysa 0-0 kalmaktansa 2-1 mağlup olmayı tercih ederim diye.

1|0
    0|0
  • Atlayacaz kaçarı yok taraftar desteğinide arkamıza aldığımızda tamamdır. Gol atsaydık iyiydi ama sağlık olsun inş sahamızda gol yemeden 2-0 falan yeneriz gibime geliyor :)

1|0
    0|0
  • Son dakika gereksiz penaltı oldu İstanbul'da da maç böyle ortada geçicek bir gol atsa da uzatmaya götürse bari beşiktaş

1|0
    0|0
  • İlk maçta direndi gibi görünüyor, skor olarak öyle görünüyor. Rövanş maçında farklı skorla yenilir, elenir. Klasik Türk takımı.. Trabzonspor evinde havlu attı, ilk maç evinde 4 yedi, Avrupa'ya veda etti.

0|0
    1|0
  • tatlım umarım atlar. maçı izledim.. olcay şahan ne yaptığını bir bilse.. ve liverpool çok süratli oynuyor.. bjk ise aynı tempoda oynamaya çalısıyor ama cok pas hatası yapıyor.. dem ba o golü kaçırmazsaydı kazanan bjk olmuştu..

1|0
    0|0
  • bizim desteyimizle alırız bu maçı..

1|0
    0|0
  • biz inanıyoruz, olmucak diye bir şey yok !!

1|0
    0|0
  • bence anfield da 1-0 kaybetmeniz iyi bir sonuç şansınız devam ediyor :)

1|0
    0|0
  • Bence atlar :)

1|0
    0|0
  • Futbolla ilgilenerek popi olma mücadelesi veren bir ergen daha

0|0
    1|0
  • Cok zor liverpoola beraberlik yetiyo liverpool 1 gol atsa besiktasın 3 gol atması lazım 2-1 bile yetmiyo besiktasa

0|0
    0|0
  • atladı bıle

0|0
    0|0
  • Beşiktaş kazansın isterdim bu gidişle kaybedicek gibi gözüküyor

0|0
    0|0
  • Nev-Zor

bu şarkı benden tüm BJK lı arkadaşlarıma gelsin

0|0
    0|0
  • Bence zor gibi

0|0
    0|0
  • lıverpool kendı evınde aldığı 1-0 sonuca mükemmel dıyor. düşün işte ne durumdalar. burada işleri cidden çok zor ben 4-2 alırız dıyorum.

1|0
    0|0
  • Açık olmak gerekirse hem çok kritik hem çok belirsiz yenmemiz halinde bile bazen geçemiyoruz 2-1 3-2 kurtarmıyor 2-0 3-1 yenmemiz lazım zor ama imkansız değil

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İstanbu'da 2-0 alması lazım her türlü beraberlik liverpoola yarar.

1|0
    1|0
Yükleniyor...