Ayrılmayı düşündüğünüz kişinin ciddi bir hastalığı olduğunu öğrendiniz ne yapardınız ?

Selam dostlar ayrılmayı düşündüğünüz kişinin sonradan ciddi bir hastalığı olduğunu öğrendiniz (ayrılacağınızdan haberi yok ) sizin terk etmeniz de onu çok üzecek bu durumda ne yapardınız ?

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

• ayrılamam tabi ki. insafsızlık olur. vicdansızlık olur. yok yok olmaz öyle şey bugünün yarını da var hem eden bulur .

2|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Sırf hastalığı var diye sevmediğim biriyle sevgili olmaya devam etmem(evlilik eş durumundan basetmiyorum) derdi veren dermanınıda verir..

Ben mi hasta ettim ben mi iyileştircem doktora gitsin.

1|0
    0|0
    • Ne vicdansız çıktın be kuzum sende..:))

• sonra kendini acındıracak ayrılma diye , oyunlara girecek hiç gerek yok işte.

• Hımm iyi o halde no problema:))

• ayrılcaksan hemen ayrılcaksın o zaman uzatıp onu üzmiyceksin

1|1
    0|0
  • acıdığım icin birini hayatında olamam, hem ona hem bana haksızlık olur bu )=

0|0
    0|0
  • Sırf hasta diye yanında olacaksam hiç olmayim.

2|0
    0|0
  • Offf ya böyle şeyleri sorupta insanların canını sıkmayın.

1|0
    1|0
  • ortada kalırdım heralde obur tarafta benm hayatım dıer tarafta kendı hayatım kalbım ıyıdır ewt ama kendımı de severım karsıdakının de bır muddet sonra buna alısıp unutacagını umuyorum ve ayrılırdım heralde sımdıkı dusuncelerım bu ama basıma gelınce ne yaparım onu bılemem tabı :(

0|0
    0|0
  • üzülecek ama ayrılman en matıklısın ilişkiniz boyunca sahte sevgiyle idare edildiğini anladığında mı daha iyi olur yoksa senin hastalığı süresince arkadaşı olarak yanında olman mı daha iyi olur

0|0
    0|0
  • ona karsi elimden gelen yardimi yaparim ama sevgim bitmisse sirf o uzulmesin diye onunla olamam.. bu hem ona hem bana eziyet olur..

0|0
    0|0
  • muhtemelen yalandır o. ayrıl gitsin.

0|0
    0|0
  • Ayrılmazdım hayat zindan olurdu...

0|0
    0|0
  • ayrılırm..ama arkadas olarak kalır destek verırım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• biraz zamana bırak hemen karar verme

1|1
    0|0
  • Ayni durumu yasadim allahim basa vermesin haftlarca onunla agladim cok zor donemlerdi ne ileri nw geri gidiyosun nede gelwcwkle alakali plan yapabiliyosun ben ayriligim swcmistim oda ayni sekil birbirimize aci veriyorduk zor bir durum.

0|0
    0|0
  • Ölünceye kadar idare ederiz. Baktın öleceği yok mu, yanına çıtır bir kız (yada yakışıklı erkek) al git yanına..Zaten sinirden ölür oracıkta.En demokratik yol bu bence :D

1|0
    0|0
  • yanında olurum. tabi ayrılık sebebi nefrete dönüşmemişse..

0|0
    0|0
Yükleniyor...